پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

بررسی انواع هدایای شرکتی پارت

هدایای شرکتی با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

در حالت کلی اگر بخواهیم تعریفی از هدایای شرکتی داشته باشیم، این محصولات به شکل های مختلف توسط یک شرکت و یا شخص به گروه های مختلف مشتریان و کارمندان اعطا می شود. این هدایا دارای لوگو، نام و توضیحات مربوط به یک کسب و کار هستند. این ویژگی باعث می شود تا مبلغ کسب و کار مشخصی باشند و بتوانند در زمینه برندسازی، کاملا هدفمند عمل کنند.

بهترین هدایای پارت

برای دادن هدایای شرکتی تنوع بالایی از انواع کالاهای مختلف وجود دارد. هر فرد یا شرکتی می تواند متناسب با نیاز و شرایط خود اقدام به انتخاب مناسب ترین نوع از هدیه های تبلیغاتی کند. یکی از دسته بندی های مهم کالایی برای دادن یک هدیه تبلیغاتی مناسب، صنایع دستی هستند. این محصولات دارای ارزش و اعتبار بالایی نزد افراد در سراسر جهان می باشند. با انتخاب یک کالا در دسته بندی صنایع دستی و درج لوگو یا نام شرکت روی آن، می توان یک هدیه مناسب و لوکس به مخاطبان اعطا کرد. این محصولات با ساده ترین مواد اولیه و با مهارت خاص افراد ساخته می شود و به همین دلیل دارای ارزش بالایی در بین افراد می باشند.

یکی دیگر از دسته بندی های محصولاتی که می توان به عنوان هدایای شرکتی در نظر گرفت، محصولات دیجیتالی است. با رشد تکنولوژی و فعالیت درصد بالایی از افراد در دنیای مجازی، کاربرد کالاهای دیجیتالی نیز بسیار زیاد شده است. انواع کالاهای دیجیتال با توجه به نیاز و شرایط افراد به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند عرضه می شوند. می توان روی محصولاتی مثل فلش مموری، شارژر، موس کامپیوتر و بسیاری از کالاهای دیجیتالی، لوگو و مشخصات کسب و کار را درج کرده و به عنوان یک کالای تبلیغاتی کاربردی استفاده کرد.

انتخاب هدایای شرکتی پارت

رعایت برخی از موارد قبل از انتخاب هدایای شرکتی و یا موقع دادن آن باعث ارزشمندی بیشتر آنها می شود. در ادامه به برخی از این نکات برای بالا بردن آگاهی بیشتر افراد می پردازیم.

  • قبل از انتخاب هدایای شرکتی باید نسبت به نیاز و شرایط کاربران پرس و جو کرد. باید اطمینان حاصل کرد که کاربران و مخاطبان نیاز به استفاده از محصول یا کالای مورد نظر را دارند یا خیر.
  • توجه به قوانین و ضوابط مخاطبانی که در شرکت و یا سازمان خاصی فعالیت دارند نیز هنگام انتخاب هدایای شرکتی اهمیت دارد. در برخی از این سازمان ها قوانین خاصی وجود دارد که مانع استفاده از این هدایا در محیط های کاری می شود.
  • دادن برخی از هدایای شرکتی لوکس و لاکچری مثل در نظر گرفتن یک مسافرت یا دادن کالایی مثل خودرو باعث ایجاد مشکلات خاص برای اعطا کننده هدایا می شود. به همین دلیل بهتر است در انتخاب و دادن این هدایا دقت و توجه لازم را داشت.
  • بررسی سطح فرهنگ و آداب و رسوم مخاطبان یکی دیگر از موارد مهمی است که باید هنگام انتخاب هدایای شرکتی در نظر گرفته شود. این موضوع باعث می شود تا دادن هدیه شرکتی نتیجه ای برعکس نداشته باشد. این امر برای مخاطبانی که در یک کشور دیگر زندگی می کنند، اهمیت بیشتری پیدا می کند.
  • یکی دیگر از مواردی که هنگام انتخاب این هدایا باید در نظر گرفته شود، مرتبط بودن حوزه کسب و کار با نوع هدیه انتخابی است. این امر باعث می شود تا با هر بار استفاده و یا دیدن کالا، ذهنیت مخاطب به سمت خدمات و یا نام کسب و کار مورد نظر برود.

خرید هدایای شرکتی پارت

امروزه تنوع بالایی از انواع هدایای شرکتی توسط مراکز و سازمان های مختلف عرضه می شود. هر کدام از این هدایا متناسب با نیاز کاربران و برای استفاده اکثریت افراد ساخته شده است. یکی از نکات مهم در خرید و دادن این هدایا، زمان و تایم آن است که تاثیر مستقیم روی اثرگذاری بیشتر این هدایا دارد. بهترین زمان برای دادن هدایای مختلف شرکتی، مناسبت هایی مثل عید نوروز، سالگرد تولد و مناسبت های خاص دیگری است که به شرایط شخص و نوع کار او بستگی دارد. دادن هدیه شرکتی در چنین شرایطی قطعا باعث ایجاد یک حس مثبت و اثرگذاری بیشتر در مخاطب خواهد شد.

انتخاب درست هدایای شرکتی یکی از مهمترین مسائلی است که باید با دقت و توجه بالا انجام شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب در این زمینه ، اولین قدم که انتخاب درست کالا است ، باید به درستی صورت گیرد. برای انجام بهتر این کار و طراحی کالاهای تبلیغاتی استاندارد می توان از کارشناسان مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در این زمینه راهنمایی گرفت.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع ست هدیه تبلیغاتی

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top