پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

پخش سررسید عمده و اختصاصی با قیمت استثنایی

پخش سررسید عمده و اختصاصی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

امروزه بسیاری از تولیدکنندگانی که تولید انواع هدایای تبلیغاتی را بر عهده دارند، پخش سررسید ها را به صورت عمده انجام می دهند. بر همین اساس مشتریان می توانند تعداد زیادی از سر رسید های تبلیغاتی یا غیره را با قیمتی مناسب خریداری کنند. اگر شما می خواهید هزینه کمتری برای خرید سررسید پرداخت کنید، بهتر است که از خدمات پخش عمده سررسید ها استفاده نمایید.

 

خرید عمده سررسید تبلیغاتی پارت

امروزه بیشتر کسب و کارهایی که می خواهند در کمترین بازه زمانی فروش بیشتری داشته باشند، سررسید های عمده تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی سفارش می‌ دهند. برای سفارش سررسید عمده تبلیغاتی باید نوع سررسید را انتخاب کنید. در واقع مدل های زیادی از سررسید های تبلیغاتی وجود دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی خاصی هستند. اگر می خواهید هزینه بیشتری برای خرید سررسید عمده تبلیغاتی پرداخت کنید، باید بین نمونه های لاکچری یکی از آنها را سفارش دهید. اما اگر مایل هستید که با هزینه کمتری سفارش عمده را ثبت نمایید، باید یکی از سررسید های ساده را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای خرید سررسید عمده تبلیغاتی بهتر است که لوگو و برند خود را سفارش دهید تا روی جلد سررسید ثبت کنند. ثبت لوگو روی جلد سررسید موجب برندسازی محصولات و کسب و کار شما خواهد شد. در صورتی که مایل هستید در کمترین بازه زمانی فروش محصولات و خدمات تان را افزایش دهید ، می توانید از هدایای تبلیغاتی متفاوت مانند تقویم ‌ها یا سررسید ها استفاده کنید.

پخش سررسید


پخش سررسید پارت

تولید و پخش سررسید توسط تولیدکنندگانی که پخش عمده سررسیدها را بر عهده دارند، انجام خواهد شد. هر یک از تولید کنندگان با قیمتی مناسب تعداد زیادی از سررسید ها را در کمترین بازه زمانی تولید می‌ کنند. مشتریان می توانند هر تعداد از سررسید ‌ها، تقویم ها و دیگر هدایای تبلیغاتی را به تولیدکنندگان سفارش دهند. زمان ثبت سفارش باید در مورد نحوه تولید و همچنین محاسبه قیمت گذاری، اطلاعات بیشتری کسب نمایند. در این صورت می توانند هر تعداد از سررسید ها یا دیگر هدیه تبلیغاتی را بر اساس بودجه خود سفارش دهند. توجه داشته باشید که تولید هر یک از سر رسید ها بر اساس مدلی که دارند، پروسه زمانی خاصی را می طلبد.

 

خرید سررسید تاریخ گذشته پارت

امروزه بسیاری از افراد برای این که هزینه کمتری برای خرید برای پرداخت کنند، سررسید های باطله را تهیه می نمایند. سررسید های تاریخ گذشته و باطله قیمتشان کمتر است. بسیاری از افراد به صورت عمده سررسید های تاریخ گذشته را خریداری می‌ کنند و آنها را خمیر می نمایند. با خمیر کردن سررسید های سال‌ های گذشته محصولات جدید تولید می شوند. هر یک از نکاتی که روی قیمت نهایی محصولات تأثیر می‌ گذارد را کارشناسان باید به خوبی بررسی کنند و سپس برای مشتری توضیح دهند.

 

پخش سررسید وزیری پارت

تولید و پخش سررسید های وزیری نسبت به دیگر سررسید ها بیشتر است. در واقع باید بدانید که سررسیدهای وزیری محبوبیت زیادی دارند. این سررسید ها کاربرد هایشان زیاد است. به همین دلیل بسیاری از افرادی که می خواهند سررسیدهای تبلیغاتی یا سررسید های غیر تبلیغاتی را سفارش دهند ، نمونه های وزیری را انتخاب می‌ کنند. سررسیدهای وزیری ابعاد شان بزرگتر می باشد ولی ساده هستند. سررسیدهای وزیری را در سه دسته روزشمار، دو روزشمار و هفته شمار تولید می کنند.  شما بر اساس نیاز خود می توانید یکی از مدل های متنوع این سررسیدها را سفارش دهید و نهایت کاربری را از آنها دریافت کنید. هر یک از سررسیدهای وزیری را با جلدهای متنوعی تولید می کنند. ورقه ها با اندازه های گوناگونی تولید می شوند، هر یک از اندازه ها استانداردهایشان خاص است .

شما بازدید کننده گرامی می توانید نمونه سررسید های ما را در لینک : سررسید ۱۴۰۴ تماشا و بررسی بفرمایید و برای دریافت راهنمایی بیش تر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۸ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top