چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

خانم رمضانی

اگر می خواهید تقویم رومیزی با عکس دلخواه خود را داشته باشید ، پادکست ما را از دست ندهید !

کاربرد انواع تقویم رومیزی برای تبلیغات و بازاریابی یکی از کارهای هوشمندانه ای است که امروزه بسیاری از مراکز آن را انجام می دهند. طراحی که در این تقویم ها صورت می گیرد به عنوان یکی از مهمترین بخش های چاپ در این تقویم ها به شمار می آید. بسیاری از مراکز و کسب و کارهای جدید برای تاثیرگذاری بیشتر از عکس های اختصاصی و دلخواه مرتبط با حوزه خود استفاده می کنند. در انجام این کار برخی از موارد وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه کرد. در ادامه به بررسی موارد مهم هنگام چاپ تقویم های رومیزی با عکس و طراحی دلخواه می پردازیم.

ابعاد تقویم رومیزی


توجه به ابعاد و اندازه هنگام چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه یکی از موارد مهمی است که روی تأثیرگذاری و جذابیت بیشتر محصول نقش دارد. هر کسب و کاری متناسب با حوزه و نوع فعالیت خود از تصاویر مختلفی در چاپ تقویم های تبلیغاتی خود استفاده می کند. این تصاویر به گونه ای باید روی تقویم ها نمایش داده شوند که معنی و مفهوم لازم را به مخاطبان برسانند. به همین دلیل باید ابعاد تقویم های رومیزی به درستی و با در نظر گرفتن این موارد انتخاب شود. البته در انتخاب ابعاد تقویم های رومیزی باید به کاربردی بودن آن نیز توجه داشت. یعنی ابعاد آن بیش از حد بزرگ و یا خیلی کوچک انتخاب نشود که مخاطبان نتوانند از آن استفاده کنند.

صفحات داخلی تقویم رومیزی


در چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه، طراحی صفحات آن به شکل های مختلف انجام می شود. امکان چاپ تقویم های رومیزی روز شمار، هفته شمار و ماه شمار با توجه به تعداد عکس و نوع طراحی کاربر وجود دارد. تصاویر دلخواه را می توان در صفحاتی که تاریخ روز نوشته شده چاپ کرد و یا در صفحاتی جداگانه بین صفحات دیگر قرار داد. انتخاب طراحی صفحات تقویم رومیزی در چنین شرایطی به سلیقه کاربر بستگی دارد. در طراحی صفحات تقویم با عکس های دلخواه باید به تأثیرگذاری مخاطبان توسط عکس ها توجه ویژه شود.

چاپ تقویم رومیزی با بهترین کیفیت

پایه تقویم رومیزی


یکی از مهمترین قسمت هایی که در چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه باید مورد توجه قرار گیرد، پایه ای است که در تقویم به کار می رود. انتخاب نوع پایه باعث ماندگاری بیشتر این تقویم ها می شود. به همین دلیل افرادی که می خواهند تقویم رومیزی آنها در تمام طول سال دارای عمر مفیدی باشد ، باید در انتخاب نوع پایه آن توجه ویژه داشته باشد.

طراحی تقویم رومیزی


انتخاب نوع طراحی که در چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه انجام می شود ، باید مرتبط با حوزه و رنگ سازمانی باشد . استفاده از شعارهای تبلیغاتی، استفاده از لوگو و شعار کسب و کار از جمله مواردی هستند که می توان در کنار تصاویر دلخواه در طراحی و چاپ تقویم های رومیزی استفاده شوند. برای انتخاب نوع طراحی و ارتباط درست آن با حوزه کسب و کار می توان از مراکز چاپ و تبلیغات راهنمایی گرفت. این مراکز با تجربه بالا و تخصصی که در این زمینه دارند، می توانند بهترین الگو و نمونه را برای مراکز و سازمان ها اجرایی کنند.

انواع تقویم رومیزی


هنگام چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه باید مدل تقویم رومیزی خود را مشخص کنید. این تقویم ها در مدل های مختلف فانتزی و ساده طراحی می شوند. هر کدام از مدل های تقویم رومیزی مزیت ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند که می تواند اهداف مختلف کاربران را پوشش دهد. افرادی که قصد چاپ تصاویر در تقویم های رومیزی را دارند باید سراغ نمونه و مدل هایی بروند که این امکان را برای آنها ایجاد می کنند. مثلا در یک تقویم رومیزی پانچی نمی توان عکس و تصویر دلخواه خود را در صفحات طراحی کرد چون نیاز اصلی در این تقویم رومیزی، یادداشت برداری است. تقویم های رومیزی پایه دار با طراحی صفحات هفته شمار و یا ماه شمار می تواند نیاز کاربر برای چاپ تصاویر دلخواه را پوشش دهد.

انواع تقویم و سالنامه در طرح و مدل های مختلف و همچنین ویژگی های گوناگون توسط مراکز چاپ عرضه می شود. به کمک متخصصان مجموعه پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ می توانید یک مدل مناسب با طراحی اختصاصی را آماده و به مخاطبان عرضه کنید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

2 دیدگاه دربارهٔ «چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده