پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ جعبه ایندربرد با بهترین کیفیت

چاپ جعبه ایندربرد

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

کسی که به فکر چاپ جعبه ایندربرد می افتد قطعا کسی است که به دنبال بهترین ها می گردد . ایندربرد از پر کاربرد ترین مقواها در صنعت چاپ و بسته بندی به شمار می رود . همه ما با نام های اختصاری و کوتاه شده آشنا هستیم . این نشانه ها وقتی به کار می روند که یک نام پر کاربرد از چند بخش ترکیب شده باشد . نیاز به سرعت ایجاب می کند که نام ها شکل کوتاه تری داشته باشند . مقوای ایندربرد نیز با نشانه های اختصاری FBB شناخته می شود . این نام اختصاری صورت کوتاه شدۀ  Folding Box Board است . نشانه اختصاری FBB از پر کاربرد بودن مقوای ایندربرد در صنعت چاپ و بسته بندی خبر می دهد .

کیفیت چاپ جعبه ایندربرد


چاپ جعبه ایندربرد یک چاپ تمیز و با کیفیت است . دلیل این برتری را باید در تار و پود مقوای ایندربرد جست . این مقوا مانند یک دستگاه مکش هوشمند عمل می کند و مرکب های رنگی را به خوبی و به اندازه در تار و پود خود جذب می کند . این وضعیت به یک چاپ براق و گویا منتهی می شود . علاوه بر این دستاورد روشن و گویای بصری ، مقوای ایندربرد در چاپ هایی که دارای گرافیک پر جزیئات و ویژه هستند ، یک پس زمینه کاملا هماهنگ را تشکیل می دهد همچنین در خرید هارد باکس هم به این نکات باید توجه شود.

مقوای چهارلایه


چاپ جعبه ایندربرد یعنی رضایت همیشگی از همنشینی گرافیک و مقوا ! دلیل این رضایت را باید در ساختار لایه لایه مقوای ایندربرد جستجو کرد . این مقوا از چهار لایه ساخته می شود . نخستین لایه ، پوشش رویه است . پس از آن دومین لایه یعنی یک خمیر شیمیایی سفید قرار می گیرد . در سومین لایه ، خمیر مکانیکی جای گذاری می شود و چهارمین لایه هم جایگاه خمیر سفید شیمیایی است . این لایه بندی های پلکانی به دو رویه و سویه مقوا سطحی هموار می بخشند . این نرمی و همواری به حدی است که سرانگشتان ما با اولین تماس آن را درک می کنند .

جذب رنگ


همه ویژگی های بالا به چاپ جعبه ایندربرد کیفیت گرافیکی بالایی می بخشند . همانطور که گفتیم مقوای ایندربرد قدرت جذب بالایی دارد و همه مرکب های رنگی را بدون آنکه به پخش شدن آنها بینجامد در خود فرو برده و تثبیت می کند . به همین سبب هم چاپ بر این مقوا گویایی و وضوح بالایی دارد و پردازش جزئیات هم در آن با تفکیک بالا و ظرافتی حساب شده انجام می شود . البته پیش از چاپ بر این مقوا باید در برنامه ریزی های زمانی خود دقت زیادی بکنید تا با مشکل مواجه نشوید . مرکب چاپ بر این مقوا دیر تر از مقواهای دیگر خشک می شود و همین امر هم سرعت بسته بندی را کند می کند .

هزینه چاپ جعبه ایندربرد


در هنگام چاپ جعبه ایندربرد باید سرمایه ای که برای چاپ و بسته بندی کنار گذاشته اید را دوباره بشمارید . مقوای ایندربرد وارداتی است و ممکن است که هزینه تمام شدۀ آن در مقایسه با مقواهای دیگر بیشتر شود . البته این فقط یک گمانه زنی است و ممکن است که در واقعیت ، هزینه این مقوا با قیمت مقواهای دیگر ، برابر باشد . به هر حال به این مقوای وارداتی حق گمرکی تعلق نمی گیرد . اما چه باک ؟ وقتی کیفیت چاپ بر این مقوا به شکل تحسین آمیزی زیبا در آید یک نوسان کوچک در قیمت چه اهمیتی دارد ؟

سفارش تلفنی

خرید آنلاین


بازدید آنلاین از سایت مجتمع چاپ و بسته بندی پارت هم فال است و هم تماشا ! شما در این بازارگردی مجازی با همه محصولات ما آشنا خواهید شد . هر محصول یک پیج مستقل دارد که همه مشخصات آن در مجاورت آن نوشته شده است . شما می توانید محصولات را از همه زوایا تماشا کنید و تصوری کاملا روشن و عینی از کیفیت محصولات پارت چاپ در ذهن خود بپرورانید .

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top