پارت چاپ
شعار پارت چاپ

طراحی، چاپ سررسید و تقویم رومیزی با کمترین قیمت

چاپ سررسید و تقویم رومیزی با قیمت کم و کیفیت بالا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

امروزه بسیاری از کسب و کارها به عنوان هدایای تبلیغاتی، سررسید ها و تقویم های رومیزی را انتخاب می کنند. چاپ سررسید و تقویم رومیزی بر اساس سفارش مشتری انجام می‌ شود. مشتری می تواند تعداد مشخص شده ‌ای از سررسید ها و تقویم های رومیزی را سفارش دهد تا در کمترین بازه زمانی سفارش خود را دریافت کند. سررسید ها و تقویم های رومیزی به عنوان بهترین گیفت های تبلیغاتی شناخته می‌ شوند که مدل های متفاوتی دارند.  

شما اگر می خواهید بهترین روش بازاریابی را انتخاب کنید، باید بدانید که گیفت های تبلیغاتی گزینه مناسبی هستند. هدایای تبلیغاتی انواع متفاوتی دارند که تاثیر زیادی روی جذب مشتری می گذارند. اما سررسید ها و تقویم های روزانه رومیزی به عنوان هدایای ارزان‌ قیمت تبلیغاتی شناخته می ‌شوند. چاپ هر یک از سررسید ها و تقویم های رومیزی را باید به کارشناسان و تولید کنندگانی که در این زمینه حرفه ‌ای هستند، بسپارید. آنها می توانند در کمترین بازه زمانی انواع سررسیدها و تقویم های رومیزی را با قیمتی مناسب چاپ کنند.

چاپ دیجیتال سررسید و تقویم رومیزی

یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان سفارش چاپ سررسید و تقویم رومیزی به آن توجه می ‌کنند ، نحوه چاپ می باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که چاپ هر یک از هدایای تبلیغاتی را به صورت دیجیتالی انجام می دهند. بنابراین چاپ سررسید ها و تقویم های رومیزی نیز به صورت دیجیتالی انجام می گردد. چاپ دیجیتال مزیت های زیادی دارد. به همین دلیل بیشتر تولید کنندگان از این روش برای چاپ هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. در واقع چاپ دیجیتال سرعت کار را افزایش می‌ دهد و هزینه‌ های جانبی را کاهش خواهد داد. به همین دلیل بسیاری از مشتریان چاپ دیجیتال انواع سررسید و تقویم های رومیزی را به عنوان هدایای تبلیغاتی سفارش می دهند.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی با کیفیت بالا

 

عوامل هزینه چاپ سررسید و تقویم رومیزی

هزینه هایی که مربوط به چاپ سررسید و تقویم رومیزی می باشد، به عوامل متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین عواملی که تعیین کننده قیمت چاپ سررسید ها و تقویم های رومیزی است قیمت روزانه کاغذ می باشد. کاغذها انواع متفاوتی دارد که هر یک از آنها با قیمت مشخص شده ای به فروش می رسند. در صورتی که مدل‌ های گلاسه کاغذ ها را انتخاب کنید هزینه چاپ تا حدودی افزایش پیدا خواهد کرد.

سالنامه های تبلیغاتی مدل های متفاوتی دارند. هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. برخی از سررسیدها مدیریتی و لاکچری می باشند. به همین دلیل هزینه چاپ این نمونه از سررسیدها تا حدودی افزایش پیدا می ‌کند. اما برخی دیگر از سررسید ها ساده تر هستند و با کاغذ های ساده سفید طراحی می‌ شوند. این نمونه سررسیدها را با قیمتی مناسب به عنوان هدیه تبلیغاتی می توانید خریداری کنید. هزینه هایی که مربوط به چاپ سررسید و تقویم های رومیزی می باشد را می توانید از کارشناسان بپرسید.  تولیدکنندگانی که تولید انواع سررسید و تقویم های رومیزی را به صورت عمده بر عهده دارند، هزینه مناسبی از مشتریان دریافت می کنند. شما پیش از سفارش چاپ سررسید و تقویم رومیزی باید قیمت هر یک از آنها را به خوبی بررسی کنید. فاکتورهایی که روی قیمت نهایی چاپ سررسیدها و تقویم های رومیزی تاثیر می گذارد را باید بررسی نمایید. در این صورت می توانید با اطمینان خاطر بیشتری سفارش سررسید و تقویم های رومیزی را به ثبت برسانید.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی با کمترین قیمت

 

سررسید و تقویم رومیزی پارت

یکی از مهم ترین مواردی که افراد زمان سفارش چاپ تقویم رومیزی و سررسید به آن توجه می کنند، ارزان بودن هزینه های چاپ می باشد. در صورتی که می خواهید با قیمتی مناسب و به صرفه هر یک از مدل ها و طراحی های متفاوت تقویم ها و رومیزی ها را سفارش دهید، می توانید خرید خود را به صورت عمده ثبت کنید. خرید هر یک از انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت مشخص شده ای انجام خواهد شد. در صورتی که تیراژ بالایی از سررسید ها و تقویم های رومیزی تولید شود، هزینه به صرفه از مشتری دریافت خواهد شد. اما اگر شما بخواهید کمتر از ۱۰۰ عدد سررسیدها و تقویم های رومیزی را سفارش دهید، باید هزینه ثابت برای خریداری آنها پرداخت کنید.

هر یک از نکاتی که در مورد قیمت سررسید و تقویم همیت دارد را می توانید از کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ بپرسید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۸ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top