پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ لوگو روی جعبه

چاپ لوگو روی جعبه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

چاپ لوگو روی جعبه ، یک ارزش روانی خیلی مهم دارد. خریدار می فهمد که این محصول، اصالت دارد. به همین جهت هم به آن اعتماد می کند. جعبه ای که لوگو ندارد مانند کسی است که اوراق هویت ندارد. برای همه یک تهدید به شمار می رود و از آن دوری می کنند. لوگو یک اعتبار تجاری است و چاپ آن بر جعبه، یک گواهی مطمئن بر اصالت آن است. این کار باعث می شود که مشتری نام شما را به یاد بسپارد و در خریدهای بعدی خود به سراغ این محصول بیاید. در ضمن با رضایتی که از آن به دست آورده است همچون یک بازار یاب رایگان عمل خواهد کرد و دیگران را نیز به خریدن آن تشویق خواهد کرد.

 

طراحی لوگو حرفه ای

چاپ لوگو روی جعبه، شما را متمایز می کند. در بازاری که رقابت شانه به شانه است، متمایز شدن یک برگ برنده است. طراحی یک لوگوی منحصر به فرد ، درست مانند داشتن یک چهره متمایز و خاص، محصول شما را در بین هزاران محصول دیگر، برجسته می سازد. یک چاپ خوب، چاپی است که جعبه محصول را با یک نگاه نشان دهد. سرعت در بازاری که ثانیه ها در فروش سرنوشت سازند، شکست و موفقیت شما را در فروش تعیین می کند. چاپ لوگو، شما را در این دو سرعت، زودتر از بقیه به خط پایان می رساند.

 

تاثیر لوگو در تبلیغات

اگر می خواهید که مخاطبان شما را جدی بگیرند، چاپ لوگو روی جعبه، بهترین روش برای این کار است. بدون این کار، مشتریان با تردید به محصول تان نگاه خواهد کرد. یک چاپ خلاقانه در این اعتماد آفرینی تاثیری تقویت کننده می گذارد. به ویژه اگر همه مشخصات کالا و شرکت تولید کننده نیز بر روی جعبه درج شده باشد، اعتماد مشتری بیشتر جلب می شود. اطلاعات تماس حتما باید بر جعبه درج شود. این کار علاوه بر احترام به مشتری به وی می فهماند که شما از محصول تان پشتیبانی می کنید.

 

لوگوی تبلیغاتی

هر چه چاپ لوگو روی جعبه فاخرتر باشد، ماندگاری آن در ذهن خریداران بیشتر است. هدف تبلیغات نیز همین ماندگاری است. یک چاپ خوب نوعی شرطی سازی روانی است. در شرطی سازی، یک کنش معین به یک عادت تکرار شونده ذهنی تبدیل می شود. وقتی لوگوی شما در ذهن مشتری تثبیت شد در هر بار خرید، به سراغ آن خواهد رفت. یک چاپ حساب شده و تمیز، لوگو را در ذهن مشتریان حک می کند و با شرطی کردن آن، روند فروش را دائمی می کند.

 

طلا کوب یا نقره کوب

بهتر است برای چاپ لوگو روی جعبه از چاپ هایی مانند طلاکوب و نقره کوب استفاده شود. این چاپ ها برخلاف اسم شان، چاپ هایی گران نیستند. ذهن انسان به طور طبیعی به چاپ های فاخر واکنش مساعدی نشان می دهد و آنها را بهتر می بیند. برای تضمین فروش خود چاپ هایی را انتخاب کنید که لوگوی شما را از بقیه رقبا متمایزتر کنند. تمایز، راز پیروزی بر رقبا است. فروش بیشتر نیز چیزی جز همین پیروزی نیست. هر چه لوگوی شما شاخص تر باشد، فروش شما تضمین شده تر است.

 

تاثیر لوگو در کسب و کار

چاپ لوگو روی جعبه ، نوعی شخصیت بخشیدن به آن است. انسان ها با شخصیت خود از همدیگر شناخته می شوند. برای اینکه محصول شما به سادگی از بقیه شناخته شود، بهترین راه طراحی یک لوگوی یگانه و خاص است. این لوگوی خاص به شخصیت تجاری شما تبدیل خواهد شد که با یک نگاه از میان بقیه لوگوها به جا آورده خواهد شد. رنگ، طرح و شیوه اجرا در رسیدن به این شخصیت مندی تجاری تاثیری تعیین کننده دارند. در جهان تجارت ، شاخص بودن به معنای برنده بودن است.

 

سفارش چاپ لوگو

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top