رونمایی سررسید 1402 برای مشتریان پارت آغاز شد

کسب اطلاعات بیشتر

898 500 88 - 021

۱۰ نکته تولید تقویم و سررسید

سفارش تقویم رومیزی 1402

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تولید تقویم و سررسید ۱۴۰۲

هنگامی که شما کلمه CALENDAR را می شنوید چه چیزی به ذهن شما می رسد؟ آیا شما در مورد تقویم های کوچک سنتی فکر می کنید با ماه هایی که در مستطیل نمایش داده می شوند؟ این داستان قدیمی است! از آنجایی که تقویم ها ابزار بازاریابی عالی برای تبلیغات تجاری هستند، امروزه مجموعه گسترده ای از تقویم های منحصر به فرد موجود است. شما می توانید از میان تقویم پوستر، تقویم دیواری، تقویم کارت، تقویم مغناطیسی، تقویم های دوخته شده و تقویم های سیم کشی استفاده کنید.

اگر قصد دارید تقویم ها را برای ارتباطات تجاری برای مشتریان ارسال کنید، توجه داشته باشید که این فرصت شگفت انگیز برای نام تجاری شما است که به مدت یک سال در مقابل چشمان مشتریان شما قرار دارد. بنابراین، شما می خواهید با تقویم توجه افراد را جلب کنید. برای ایجاد بهترین تقویم برای سال آینده تمرکز بر این ۱۰ نکته برای طراحی و چاپ تقویم و سررسید ضروری است.

نکته ۱: با یک تم بروید

سعی کنید چندین مفهوم یا تم برای تقویم بیابید و برخی از نظرات را از همکاران خود دریافت کنید. این که آیا با موضوع کلی شرکت می آید و یا یک مفهوم جذاب تر را ایجاد کنید که برای مخاطبان مورد نظرتان جذاب است، مطمئن شوید که موضوع هماهنگ، جذاب و واضح است.

نکته ۲: چند ماه در هر صفحه را در نظر بگیرید

در این حالت چند گزینه وجود دارد، ۱ ماه، ۲ ماه، ۴ ماه، ۶ ماه یا ۱۲ ماه در هر صفحه قرار بگیرد. به طور معمول شرکت ها هر کدام از تقویم ها با سایزهای کوچک، متوسط و یا بزرگ را انتخاب کنند ترجیح می دهند که در هر صفحه تنها یک ماه قرار بگیرد. این کار آنها را قادر می سازد تا به طور صحیح پیام خود و همچنین تصاویر مختلف را برای هر ماه سال ارائه دهند.

نکته ۳: تعیین تعداد صفحات

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که چند ماه در هر صفحه می خواهید، همچنین باید درباره دورو و یا یک رو بودن تقویم نیز تصمیم بگیرید. اگر دو طرفه بودن را انتخاب کنید، شما به مشتریان خود تقویم های سازگار با محیط زیست ارائه خواهید کرد، زیرا این تعداد صفحات مورد استفاده را کاهش می دهد. مشتریان شما از تعهد شما به شیوه های سبز قدردانی خواهند کرد.

نکته ۴: درباره یک پیام فکر کنید

هنگامی که تم انتخاب می شود، این مفهوم باید با یک پیام جذاب تقویت شود که خدمات برتر و یا محصولات کسب و کار شما را به خوبی به نمایش بگذارد. یک پیام عالی به شما کمک می کند که شرکت خود را در یک روش منحصر به فرد برجسته کنید و با نام تجاری خود مترادف شوید.

نکته ۵: انتخاب تصاویر با کیفیت بالا

پس از تصمیم گیری بر روی پیام و مفهوم تقویم، گام بعدی این است که تصاویری با کیفیت بالا را که با آن موضوع شما تکمیل می شود، جستجو کنید. حتی اگر جستجو برای بهترین تصاویر با کیفیت وقت گیر باشد، تمام کارهای سخت در پایان انجام می شود. نتیجه نهایی تقویمی با تصاویر قابل توجه است.

نکته ۶: از فضای مناسب استفاده کنید

این که آیا شما طراحی تقویم های جیبی، دیواری و یا رومیزی، می خواهید، باید پیام و تصاویر شما در داخل فضا به طور مناسب منتقل می شود. مهمتر از آن، شما می خواهید دریافت کنندگان تقویم توجهشان به این قسمت نیست جلب شود. فراموش نکنید که شما به یک صفحه مقدماتی برای معرفی شرکت ، دستاوردها، خدمات اجتماعی و ویژگی های آن نیاز دارید تا معرفی کنید.

نکته ۷: انتخاب تاریخ نمایش کاربردی

اگر میخواهید یک تقویم منحصر به فرد طراحی کنید، مطمئن شوید که آن را جذاب و راحت بخوانید. از آنجایی که در طول سال استفاده می شود، باید یک نمایش تاریخ عملکردی، که برای چشم لذت بخش است انتخاب کنید.

نکته ۸: مطمئن شوید که تبلیغات شرکت شما را شامل می شود

تقویم ها به طور معمول برای یادآوری قرار ملاقات ها و توابع مهم تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این موضوع، این حرکت هوشمندانه است که شامل تبلیغات و رویدادهای شرکت شما باشد، بنابراین مشتریان شما از فروش و محصولات جدید آگاهی دارند و می توانند از پیشنهادات منحصر به فرد بهره مند شوند.

نکته ۹: تقویمی از نمونه کارهایتان درست کنید

اگر از تقویم استفاده میکنید تا کار شما را انجام دهد، آن را با نمونه کارهایتان بسیار جذاب کنید! هر ماه یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن طرح های فوق العاده، خدمات و  یا محصولات شما است. به عنوان مثال، پیمانکار ممکن است بخواهد یک تقویم را با استفاده از عکسهای آشپزخانه و یا حمام های مجلل، طراحی کند.

نکته ۱۰: فکر کردن در مورد تکنیک های چاپ

هنگامی که تقویم طراحی شده است، مرحله نهایی در فرایند تولید و چاپ است. جلسه ای با چاپگر خود داشته باشید تا در مورد تکنیک های چاپی که به راحتی از پیام یا تم های منحصر به فرد تقویم استفاده می کنند، صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید و تصمیم بگیرید که روی کاغذهای مات یا براق چاپ کنید و یا نوع اتصالاتتان دوخته شده، سیم یا سیم پیچ یا منگنه و… باشد.

امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد و نام تجاری شما در تمام طول سال در مقابل چشمان مشتریانتان بدرخشد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده