پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۱۰ نکته تولید تقویم و سررسید

سفارش تقویم رومیزی 1403

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

تولید تقویم و سررسید ۱۴۰۴

هنگامی که شما کلمه CALENDAR را می شنوید چه چیزی به ذهن شما می رسد؟ آیا شما در مورد تقویم های کوچک سنتی فکر می کنید با ماه هایی که در مستطیل نمایش داده می شوند؟ این داستان قدیمی است! از آنجایی که تقویم ها ابزار بازاریابی عالی برای تبلیغات تجاری هستند، امروزه مجموعه گسترده ای از تقویم های منحصر به فرد موجود است. شما می توانید از میان تقویم پوستر، تقویم دیواری، تقویم کارت، تقویم مغناطیسی، تقویم های دوخته شده و تقویم های سیم کشی استفاده کنید.

اگر قصد دارید تقویم ها را برای ارتباطات تجاری برای مشتریان ارسال کنید، توجه داشته باشید که این فرصت شگفت انگیز برای نام تجاری شما است که به مدت یک سال در مقابل چشمان مشتریان شما قرار دارد. بنابراین، شما می خواهید با تقویم توجه افراد را جلب کنید. برای ایجاد بهترین تقویم برای سال آینده تمرکز بر این ۱۰ نکته برای طراحی و چاپ تقویم و سررسید ضروری است.

نکته ۱: با یک تم بروید

سعی کنید چندین مفهوم یا تم برای تقویم بیابید و برخی از نظرات را از همکاران خود دریافت کنید. این که آیا با موضوع کلی شرکت می آید و یا یک مفهوم جذاب تر را ایجاد کنید که برای مخاطبان مورد نظرتان جذاب است، مطمئن شوید که موضوع هماهنگ، جذاب و واضح است.

نکته ۲: چند ماه در هر صفحه را در نظر بگیرید

در این حالت چند گزینه وجود دارد، ۱ ماه، ۲ ماه، ۴ ماه، ۶ ماه یا ۱۲ ماه در هر صفحه قرار بگیرد. به طور معمول شرکت ها هر کدام از مدله های تقویم رومیزی ۱۴۰۴ با سایزهای کوچک، متوسط و یا بزرگ را انتخاب کنند ترجیح می دهند که در هر صفحه تنها یک ماه قرار بگیرد. این کار آنها را قادر می سازد تا به طور صحیح پیام خود و همچنین تصاویر مختلف را برای هر ماه سال ارائه دهند.

نکته ۳: تعیین تعداد صفحات

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که چند ماه در هر صفحه می خواهید، همچنین باید درباره دورو و یا یک رو بودن تقویم نیز تصمیم بگیرید. اگر دو طرفه بودن را انتخاب کنید، شما به مشتریان خود تقویم های سازگار با محیط زیست ارائه خواهید کرد، زیرا این تعداد صفحات مورد استفاده را کاهش می دهد. مشتریان شما از تعهد شما به شیوه های سبز قدردانی خواهند کرد.

نکته ۴: درباره یک پیام فکر کنید

هنگامی که تم انتخاب می شود، این مفهوم باید با یک پیام جذاب تقویت شود که خدمات برتر و یا محصولات کسب و کار شما را به خوبی به نمایش بگذارد. یک پیام عالی به شما کمک می کند که شرکت خود را در یک روش منحصر به فرد برجسته کنید و با نام تجاری خود مترادف شوید.


انواع تقویم رومیزی 1403

نکته ۵: انتخاب تصاویر با کیفیت بالا

پس از تصمیم گیری بر روی پیام و مفهوم تقویم، گام بعدی این است که تصاویری با کیفیت بالا را که با آن موضوع شما تکمیل می شود، جستجو کنید. حتی اگر جستجو برای بهترین تصاویر با کیفیت وقت گیر باشد، تمام کارهای سخت در پایان انجام می شود. نتیجه نهایی تقویمی با تصاویر قابل توجه است.

نکته ۶: از فضای مناسب استفاده کنید

این که آیا شما طراحی تقویم های جیبی، دیواری و یا رومیزی، می خواهید، باید پیام و تصاویر شما در داخل فضا به طور مناسب منتقل می شود. مهمتر از آن، شما می خواهید دریافت کنندگان تقویم توجهشان به این قسمت نیست جلب شود. فراموش نکنید که شما به یک صفحه مقدماتی برای معرفی شرکت ، دستاوردها، خدمات اجتماعی و ویژگی های آن نیاز دارید تا معرفی کنید.

نکته ۷: انتخاب تاریخ نمایش کاربردی

اگر می خواهید یک تقویم منحصر به فرد طراحی کنید، مطمئن شوید که آن را جذاب و راحت بخوانید. از آنجایی که در طول سال استفاده می شود، باید یک نمایش تاریخ عملکردی، که برای چشم لذت بخش است انتخاب کنید.

نکته ۸: مطمئن شوید که تبلیغات شرکت شما را شامل می شود

تقویم ها به طور معمول برای یادآوری قرار ملاقات ها و توابع مهم تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این موضوع، این حرکت هوشمندانه است که شامل تبلیغات و رویدادهای شرکت شما باشد، بنابراین مشتریان شما از فروش و محصولات جدید آگاهی دارند و می توانند از پیشنهادات منحصر به فرد بهره مند شوند.

نکته ۹: تقویمی از نمونه کارهایتان درست کنید

اگر از تقویم استفاده میکنید تا کار شما را انجام دهد، آن را با نمونه کارهایتان بسیار جذاب کنید! هر ماه یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن طرح های فوق العاده، خدمات و  یا محصولات شما است. به عنوان مثال، پیمانکار ممکن است بخواهد یک تقویم را با استفاده از عکسهای آشپزخانه و یا حمام های مجلل، طراحی کند.

نکته ۱۰: فکر کردن در مورد تکنیک های چاپ

هنگامی که تقویم طراحی شده است، مرحله نهایی در فرایند تولید و چاپ است. جلسه ای با چاپگر خود داشته باشید تا در مورد تکنیک های چاپی که به راحتی از پیام یا تم های منحصر به فرد تقویم استفاده می کنند، صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید و تصمیم بگیرید که روی کاغذهای مات یا براق چاپ کنید و یا نوع اتصالاتتان دوخته شده، سیم یا سیم پیچ یا منگنه و… باشد.

امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد و نام تجاری شما در تمام طول سال در مقابل چشمان مشتریانتان بدرخشد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top