انواع جلد سررسید با چرم مصنوعی

انواع چرم مصنوعی
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

انواع جلد سر رسید با چرم مصنوعی; به دلیل اینکه سررسید مانند بعضی از کتاب ها کالایی با موارد استفاده زیاد است, و در برخی موارد دائما در حال مصرف بوده و مدام در دست میباشد; و در برخی موارد باید کالای نفیسی برای هدیه دادن باشد, لذا می بایستی از جنس مرغوب و با دوام بالایی برخوردار باشد. به همین علت از زمان های دور برای ساخت جلد کتاب ها به دلیل مقاومت و دوام بالا از پوست حیوانات استفاده می شده است.

اما به مرور زمان و با تولید انواع چرم های مصنوعی; به علت ارزان بودن نسبت به چرم طبیعی, و همچنین محافظت از محیط زیست و حیوانات; تولید جلد های کتاب و سررسید از چرم طبیعی به سمت و سوی چرم های مصنوعی و کاغذ و مقوایی آمد.

 

انواع چرم مصنوعی در تولید سررسید

ترمو چرم

چرم های مصنوعی خود به شاخه های متفاوتی تقسیم می شوند; یکی از این دسته ها ترمو چرم ها می باشند.تقریبا نزدیک ترین نوع چرم به چرم طبیعی, ترمو چرم می باشد.
خاصیت این چرم به گونه ای است که با حرارت تغییر رنگ می دهد که این خود از ویژگی های چرم طبیعی است، که در دیگر چرم های مصنوعی این قابلیت وجود ندارد. لذا برای درج تبلیغات و حک اطلاعات دیگر قابلیت تغییر رنگ را نداریم; و فقط می توان با فشار و حرارت چرم را فرو رفته کنیم; و یا میتوان با استفاده از دستگاه لیزر چرم مصنوعی را سوزاند و اطلاعات خود را حک کرد.

اشبالت

جرم اشبالت
اشبالت | مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

از دیگر انواع چرم مصنوعی می توان به اشبالت که شبیه به پشت چرم طبیعی است اشاره نمود; که بخاطر داشتن تنوع رنگ و خاص بودن جنس در سال های اخیر طرفداران زیادی داشته است.
برای حک اطلاعات و درج تبلیغات بروی این مدل نیز می توان از دستگاه لیزر استفاده نمود; و یا با استفاده از دستگاه های طلاکوب روی جلد را طلا کوبید; و نیز می توان در این نوع چرم از چسباندن انواع پلاک استفاده کرد.

گالینگور

چرم گالینگور
گالینگور | مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

که از چسباندن لایه نازک مواد بروی کاغذ تولید می شود و تقریبا از دیگر انواع جلد سر رسید چرمی ارزان تر بوده و در تولید کار را برای تولید کننده آسان می کند اصولا برای حک اطلاعات بروی این جنس نیز همانند چرم مصنوعی از تکنیک هایی مانند طلاکوب، لیزر، پلاک و داغی استفاده می شود.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

11 دیدگاه دربارهٔ «انواع جلد سررسید با چرم مصنوعی»

  1. ما که منتظریم هر چه زودتر کاتالوگ سررسیدهای زیبا و‌متنوع شما بیاد که پر از تنوع طرح و رنگ هست و همیشه هم کیفیتش عالی بوده. موفق باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)