رونمایی سررسید 1402 برای مشتریان پارت آغاز شد

کسب اطلاعات بیشتر

898 500 88 - 021

۳نکته مهم در سفارش سررسید

3نکته مهم در سفارش سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

در متن زیر سعی شده تا ۳ نکته اساسی و مهم که لازم است; در سفارش یک سررسید خوب و باکیفیت که باید به آنها توجه شود ذکرگردیده است.

نکته اول زمان سفارش سررسید:

  • سعی کنید در آذر ماه و یا دی ماه سررسید خودرا انتخاب و سفارش دهید; این کار به شما کمک میکند تا دچار مشکلات سفارش در انتهای سال نشوید.
  • از آنجا که بسیاری از شرکت ها سفارش سررسید خودرا به اسفند ماه موکول می کنند; شرکت های تولید کننده سررسید با حجم کار فوق العاده سنگین در این ماه روبرو خواهند شد. لذا این حجم در هر صورت ممکن است روی کیفیت کار شما تأثیر گذار باشد; همچنین ممکن است در تاریخ تحویل کار دچار مشکل شوید.
  • یک تا دو ماه زودتر تصمیم به سفارش سررسید بگیرید، کار با کیفیت و در زمان دلخواه تحویل بگیرید.

نکته دوم عقد قرارداد:

  • در سفارش سررسید حتمأ از فروشنده بخواهید که قرارداد را برای شما ارسال نماید; تنها به فاکتور ارسالی اکتفا نکنید; این امر باعث جلوگیری از هرگونه نارضایتی های احتمالی می شود.

برای مثال امکان درج کامل مشخصات سررسید در پیش فاکتور عمدتأ وجود ندارد; ممکن است شما به توضیحات شفاهی اکتفا کنید، که این موضوع از سمت دو طرف می تواند مشکل ساز باشد. لذا توصیه می شود تمام مشخصات سررسید، تاریخ تحویل، نحوه تحویل و تسویه و نحوه ارسال  را; در یک قرارداد با فروشنده، به امضاء برسانید تا هم در مواقع لزوم از لحاظ قانونی بتوانید راحت تر اقدام نمایید; و هم اختلاف نظری بین دو طرف پیش نیاید.

نکته سوم ارسال فایل ها:

  • از آنجا که تمام تولید کنندگان به شما فاکتور سفارش سررسید را اعلام خواهند نمود; تاریخ تحویل بر اساس ارسال فایل ها و تأییدیه ها محاسبه خواهد شد. لذا بهتر است تمامی فایل های خودرا طبق راهنمایی فروشنده آماده و فروشنده تحویل نمایید. همچنین اگر بحث طراحی را به فروشنده سپرده اید; بهتر است مدت زمان تحویل طرح را از وی درخواست و در قرار داد قید نمایید.
  • طراحی بخش های مختلف در سفارش سررسید با سایر کارهای چاپی متفاوت است; و اگر طراح حرفه ای ندارید بهتر است با پرداخت اندکی هزینه این کار را به مجری بسپارید تا خیالتان از این بابت راحت باشد; تا دچار خسارت های بیشتر نشوید; زیرا تولید کنندگان مسئولیتی در قبال فایل های شما متقبل نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سررسیدها و سفارش به اینستاگرام مجتمع چاپ و بسته بندی پارت مراجعه نمایید; ویا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس حاصل فرمایید.


همین حالا سفارش سررسید رو به صورت آنلاین انجام بده

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده