طراحی، چاپ و تولید تقویم رومیزی ۱۴۰۱

با کمترین هزینه، یکسال روی میز مشتریان خود دیده شوید!

خدمات یا محصولات شما با آوازه ای از طرح ها و رنگها در صفحات تقویم می درخشد.

تقویم رومیزی هدیه ای مناسب ، کم هزینه و ماندگار برای ارائه به مشتریان وفادار مجموعه شماست واحد سالنامه و تقویم رومیزی پارت به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده سررسید افتخار آن را دارد تا هر ساله با ارائه مدل های نو در خدمت شما باشد .

مدل های تقویم رومیزی، هر ساله در اوایل دی ماه ، رونمایی شده و شما می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

همچنین در صورتی که مدل خاصی در نظر داشته باشید مجموعه پارت توانایی تولید آزاد دارد .

مشاوره، چاپ و تولید تقویم رومیزی ۱۴۰۱

۲- انتخاب اشتباه تولید کننده

جدا از بحث کیفیت و قیمت شما زمان بیشتری برای پرداختن به جزئیات ، طراحی و متریال دلخواه خود را دارید لذا توصیه ما این است که حتماً این مورد را مورد توجه قرار دهید .

سررسید خاص، اطلاق واژه خاص به سررسید می تواند شامل موضوعات متفاوتی باشد که بسته به نوع خاص هر شخص می تواند تعریف گوناگونی داشته باشد. خاص بودن سررسید می تواند به مفهوم تفاوت در نوع طراحی و چیدمان صفحات داخلی بوده (به طوریکه با چیدمان سررسیدهایی که به صورت معمول میبینیم متفاوت بوده و اتفاق خاصی را برای استفاده کننده رقم میزند) و یا نوع صحافی، جلدسازی خاص و متفاوت تری داشته باشد، مانند جلدسازی با متریالهای خاصی که برای تولید سررسید مرسوم نمی باشد.

انواع تولیدات سررسید

سیاست های کاری هر مجموعه تولیدکننده سررسید، برای تولید انواع سررسید متفاوت است و بسته به سیاست کاری می تواند مدل های گوناگونی را شامل شود. به طور مثال:

سررسید با جلد چوبی که طراحی خاصی روی آن انجام شده باشد و یا فرم آن از طرح خاصی پیروی کند. (به طور مثال شکل آن نیم دایره باشد)
سررسیدهای چرم طبیعی با رنگ ها و مدل های خاص، بسیاری از طرح ها در ساخت ارگانایزرها استفاده می شود که برای مدیران، صاحبان مشاغل و بسیاری از افراد پرکاربرد می باشد.
سررسیدی با داخله ای متفاوت، سررسیدهایی که برای گروه خاصی مورد استفاده قرار میگید. مثلا مثل جهانگردان، مهندسان، وکلا و یا حتی سررسید با پلنر که برای همه افراد مناسب می باشد.
و بسیاری از موارد دیگر…

واحد سالنامه پارت تولیدات خود را بر اساس اکثریت تقاضا برنامه ریزی می کند و سعی دارد با تغییرات جزیی سررسیدهایی خاص و متفاوت به مشتریان ارائه نماید. سیاست مجموعه پارت بر اساس ارائه بهترین قیمت فروش برای تولیدات متنوع می باشد و سعی دارد تا با بالاترین کیفیت و متنوع ترین و خاص ترین سر رسید و با کمترین اختلاف قیمت سررسیدهای متفاوتی به مشتریان ارائه نماید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۰ نفر به این مطلب رای داده اند.