پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

آشنایی با سر رسید اختصاصی و روش تولید آن

سررسید اختصاصی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

سر رسید اختصاصی چیست؟

سر رسید اختصاصی سررسـیدی است که به سفـارش مشتـری طراحـی و تولیـد می شـود; به روش های متفاوتی می‏ شود سررسید را اختصاصی کرد، در متن ذیل به تعدادی از این روش ها اشاره شده است.

درج لوگو، آرم و نشانه به صورت های گوناگون بسته به نوع جلد برروی سررسید; یکی از متداول ترین روش ها بـرای اختصاصـی کـردن سررسید است. این روش عمدتـأ برای تیراژ هـای پاییـن استفاده می‏ شود .

درج لوگو به صورت چاپ، حک و یا داغی برروی جلد سررسید‏ ها امکان پذیر می باشد.

اضافه کردن لت رنگی اختصاصی به ابتدای سررسید; این امکان را به شما می دهد که معرفی بهتری از خدمات خود برای مشتری داشته باشید.لت رنگی، مجموعه از صفحات می باشند که به جز متن اصلی سررسید که به آن اضافه شده; می تواند گلاسه رنگی و یا از خود جنس کاغذ سررسید باشد.

تراکم در صفحات که عمدتأ برای سفارش های بالای ۱۰۰۰ عدد اجرایی می شود; به این مفهوم است که لوگو، نام و اطلاعات شما در تمام صفحات سررسید; به صورت دلخواه شما درج شده و در تمام صفحات در معرض دید مصرف کنندگان قرار می‏ گیرد.

آستر بدرقه اختصاصی

آستر بدرقه سررسید
آستر بدرقه سررسید | مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

در صورت سفـارش این نوع خدمات می توانید; از هـر نوع جنـس و طرحی برای آستـر بدرقـه سررسید به صورت: چاپی، طلاکوب، لیزر و یا برجسته سازی برای آستر استفاده نمایید. البته باید این نکته را در نظر داشت که هر نوع جنسی قابلیت استفاده شدن برای آستر بدرقه را ندارد; و مجری حتمأ درباره آن به شما مشاوره خواهد داد.

 روبان اختصاصی

روبان سررسید که عمدتأ برای علامت گذاری یک صفحه خاص توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد; می تواند اختصاصی برای شما باشد به این صورت که می توانید نوع روبان، رنگ روبان، عرض روبان را به دلخواه خود تغییر دهید; همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر خود را برروی روبان چاپ نمایید.

اختصاصی کردن صفحات داخلی سررسید

اختصاصی کردن صفحات داخلی سررسید
اختصاصی کردن صفحات داخلی سررسید | مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

شما می توانید کلیه صفحات سر رسید را به سلیقه خود طراحی و صفحه بندی نمایید. لذا برای این کار بهتر است سفارشی بیش از ۵۰۰۰ عدد داشته باشید; تا با قیمت مناسب تری بتوانید محصول مورد نظر را سفارش دهید.

جلد اختصاصی

شما می توانید جنس جلد، رنگ جلد، نوع ساخت جلد و تمامی خصایص دیگر جلد را; با توجه به سلیقه خودتان به فروشنده اعلام نموده تا جلد اختصاصی سررسید,  پس از نمونه گیری نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

پلاک آویز روبان
پلاک آویز روبان
پلاک آویز روبان | مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

علاوه بر مطالب درج شده در بخش روبان اختصاصی; شما می توانید لوگو خود را برروی پلاک فلزی لیزر نموده و به روبان سررسید متصل نمایید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top