پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۵ نکته برای طراحی تقویم اختصاصی

۵ نکته برای طراحی تقویم اختصاصی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

با نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال نو; زمان مناسبی برای انتخاب هدایای تبلیغاتی به مشتریان خوش ذوق فراهم می شود; تقویم رومیزی تبلیغاتی انتخابی فوق العاده برای فروش و یا هدیه دادن به مشتریان می باشد; یک تقویم مناسب می تواند به مدت ۱۲ ماه از سال را بر روی دیوار یا میز مشتریان قرار بگیرد; این بازاریابی مناسب برای یک سال است; آن هم با قیمت بسیار کم; در ادامه به ۵ نکته برای طراحی تقویم مناسب اشاره خواهیم کرد.

نکته اول: زمان دقیقی را برای چاپ تقویم به دست آورید

زمان چاپ تقویم بسیار حساس است; بهتر است برای طراحی، چاپ و توزیع تقویم های خود در ماه آبان اقدام نمایید; هم فرصت کافی برای طراحی جذاب و مناسب خواهید داشت و هم در زمان مناسب تقویم ها و سررسیدها را می توانید در اختیار کاربران خود قرار دهید.

نکته دوم: یک تم(موضوع یا قالب) برای خود داشته باشید

تقویم هایی که در بازار موجود می باشند; اکثرا تقویم هایی هستند که دارای موضوعی بوده مانند: طبیعت، محیط زیست، مردم شناسی و …  شما نیز می توانید در خط کسب و کارتان تمرکز کنید; و همچنین تصاویری را انتخاب کنید که معرف شما باشند; از جمله ایده هایی که امروزه در جهان نیز برای تصاویر تقویم ها استفاده می کنند و با استقبال فراوانی نیز روبه رو شده; استفاده از عکس ها، نقاشی ها، تصویرسازی ها و سایر هنرهای بصری است که هنرمندان خلق می کنند; این تصاویر علاوه بر اینکه تقویم شما را خاص می کند، می تواند معرف هنرمندان جامعه تان هم باشد و به رشد آنها کمک کند.

در انتخاب تصاویر دقت بسیاری داشته باشید. هرچه تقویم شما جالب تر، زیباتر و هیجان انگیزتر باشد نزد مشتریانتان محبوب تر خواهد بود.

نکته سوم: تصاویر و رویداد هارا بخش بندی کنید

در تقویم های دیواری و رومیزی شما باید ۱۲ تصویر انتخاب کنید. به عنوان هر بخش فکر کنید، رویدادهای مهمی که در هر ماه می باشد (مانند اعیاد، جشن ها و …) را در نظر بگیرید و در طراحی های خود قرار دهید.

از شما دعوت میشود تا مقاله “سررسید اروپایی ۱۴۰۴” را نیز مطالعه بفرمایید.

نکته چهارم: برای خود نام تجاری و برند طراحی کنید

تقویم تبلیغاتی شما یک ابزار بازاریابی است، بنابراین مطمئن شوید که در معرض دید باشد و اصطلاحا به چشم آید; از رنگ های برند، سبک طراحی تان و لوگوی خود در هر صفحه استفاده کنید; طراحی باید به گونه ای باشد که مشتریان شما در اولین نگاه بدانند که تقویم ها برای شما می باشد.

نکته پنجم: در مورد فرمت تقویم خود فکرکنید

تقویم ها دارای فرمت های مختلفی می باشند; که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند; تقویم های دیواری بزرگ که بر روی دیوار نصب شده و در معرض دید همگان قرار می گیرند و تقویم های رومیزی با تصاویر جذاب که حضور پررنگی بر روی میز کار مشتریان شما دارد.

کارشناسان مجموعه پارت می توانند شما را در انتخاب تقویم مناسب، با طراحی های جذاب و کیفیت بالا، راهنمایی کنند.


تماس با مشاوران پارت


ارتباط با پشتیبانی فروش


صفحه اینستاگرام پارت

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top