پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

دفترچه یادداشت لومانا کد D۲۲

دفترچه یادداشت لومانا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد D22
قطع جیبی ۱۴,۵*۱۱.۵
نوع کاغذ ۷۰ گرم رنگ کرم
نوع جلد جلد سلفونی
رنگ بنفش، قرمز، سرمه ای، صورتی و سفید
صحافی فنر دوبل
لوگو جلد چاپی ، رنگکوب
تعداد ۴۴ عدد در هر کارتن
توضیحات یادداشت خط دار * یادداشت نقطه ای * یادداشت شطرنجی.

مشخصات کلی لومانا


دفتر یادداشت لومانا واقعا یک محصول لوکس است. این حقیقت را با نگاهی به طراحی زیبا و مدرن جلد آن می توان فهمید. ترکیب و چیدمان زوایای منحنی و عمودی با خطوط کشیده روی جلد سازگاری مناسبی دارند. در این ترکیب خلاقانه، خطوط منحنی و کشیده، جلد این دفترچه یادداشت را شبیه به نقاشی های هنری انتزاعی کرده است.
لومانا در دسته محصولات چاپ فانتزی قرار می گیرد. در این شکل از طراحی، تخیل طراح بر اساس قانون طلایی تناسب، عناصر انتزاعی را به زیبایی در کنار هم قرار می دهد. جنس جلد چرم مصنوعی دو طرفه است. این بدان معناست که هر طرف جلد به رنگ متفاوتی رنگ آمیزی شده است.

پنج رنگ برای یک یادداشت


دفتر یادداشت لومانا ۲۵۰ گرم وزن دارد و در پنج رنگ موجود است. رنگ های استفاده شده برای این محصول آبی سرمه ای، بنفش، سفید، صورتی و قرمز است. تمام این پنج رنگ از کاغذ کرم رنگ اندونزی ساخته شده اند.

دفتر یادداشت لومانا با کاغذ کرم رنگ


کرم اندونزی یکی از زیباترین و خاص ترین کاغذهای موجود در بازار است. پارت چاپ از این کاغذ در تمامی محصولات خاص خود استفاده می کند. دفتر یادداشت لومانا از ۱۰۸ برگه کرم رنگ تشکیل شده است. چیدمان صفحات داخلی آن نیز بسته به عملکرد دفترچه ، متفاوت است. در واقع سه کارکرد برای آن در نظر گرفته شده است و بر این اساس در سه شکل تولید شده است. این سه شکل عبارتند از یادداشت خط دار، یادداشت نقطه ای و یادداشت شطرنجی. ابعاد این نوت بوک ۱۴.۵*۲۲ می باشد.

خرید دفتر یادداشت لومانا

برای مشاهده انواع نوت بوک سیمی به صفحه چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی مراجعه نمایید. علاوه بر این، محصولات چرمی اختصاصی را نیز برای علاقه مندان طراحی و تولید می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳۶ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top