پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید کاوک کد ۲۰۸

سر رسید کاوک کد 208

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۲۰۸
قطع اروپایی ۱۲ * ۲۲
نوع کاغذ ۷۰ گرم رنگ کرم اندونزی
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ مشکی قرمز ، سرمه ای قرمز
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید کاوک


کاوک در قطع اروپایی کوچک طراحی شده است. مزیت این قطع با ابعاد ۱۲*۲۲ سانتی متر قابلیت حمل آسان آن است. بافت جلد نیز طوری است که باعث می شود سررسید کاوک به راحتی جابجا شود. قسمت بالایی جلد بافت دار است، بنابراین نگه داشتن و حمل طولانی مدت آن منجر به عرق کردن دست نمی شود.

جلد دو تکه


جالب ترین ویژگی سرسید کاوک جلد چرمی دو تکه و دو رنگ آن است. جلد سررسید با تقسیم بندی زیبای دو تکه ساخته شده است. این زیبایی به این سالنامه شخصیت خاصی بخشیده است. سالنامه کاوک از دو تکه چرم ساخته شده است که یکی از آن ها سه چهارم جلد و دیگری یک چهارم آن است. سه چهارم بالایی سرمه ای یا مشکی و یک چهارم پایینی در هر دو رنگ قرمز است.

بیلبوردی برای شما


یک پلاک سیاه رنگ در یک چهارم پایین جلد سررسید قرار می گیرد. قرارگیری حساب شده آن درست در وسط یک چهارم پایینی توجه همه را به خود جلب می کند. این پلاک در واقع تابلوی تبلیغاتی شماست. پارت با پیشرفته ترین ابزار خود از جمله لیزر، برند و لوگو یا هر کلمه دیگری را در آن حک می کند.

کاغذ وزن و سررسید


وزن کاوک برابر با ۲۰۰ گرم است که کاملا سبک و مناسب برای حمل دستی طولانی ست و کاوک را به یک همراه همیشگی تبدیل میکند. کاغذ سررسید نیز کرم اندونزی است و صفحات آن به کمک چسب و دوخت صحافی می شود. روبان هر سالنامه نیز به رنگ سه چهارم بالایی جلد است.

روزها در سر رسید کاووک


چینش روزها در کاوک به صورت هفته در شش برگ است و هر روز هفته در یک صفحه است. البته دو روز آخر هفته از این قانون صفحه بندی مستثنی است. پنجشنبه و جمعه هر دو در یک صفحه هستند.

خرید سررسید

شما می توانید با مراجعه به خرید سررسید از آخرین قیمت ها و محصولات ما مطلع شوید.
اگر سوالی داشتید میتوانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید، کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top