پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید ساینا کد ۱۰۰

سررسید وزیری ساینا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۱۰۰
قطع وزیری ۱۷* ۲۴
نوع کاغذ ۷۰ گرم سفید
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ مشکی سرمه ای، مشکی طوسی
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید ساینا


سر رسید ساینا یکی دیگر از محصولات ما و مخصوص کسانی است که همه چیز را ۱۰۰% خوب می خواهند. تقویم دقیق و فضای مناسبی که برای یادداشت برداری در آن گنجانده شده، همگی از طراحی هوشمندانه ساینا خبر می دهند.

دقیق مثل یک ستاره شناس


سر رسید ساینا به نحوی طراحی شده است که تمام روزهای سال را با دقت یک ستاره شناس و یک ساعت ساز سوئیسی به شما گزارش دهد. تمام رویدادهای مهم و مناسبت های خاص در این سررسید با رنگ های جداگانه برجسته شده اند.
این ویژگی ساینا برای سازمان هایی که به زمان به عنوان یک دارایی ارزنده نگاه می کنند یک ضرورت است. به همین دلیل است که وقتی این هدیه زیبا و چشم نواز به کارکنان شایسته آن سازمان اهدا شود، پیام مهمی را با خود به همراه دارد. پیامی که به زیباترین شکل بیان میشود: زمان سرمایه ای بی بدیل است، آن را از دست ندهید!

سر رسید ساینا با سالنامه ای روزانه


در سر رسید ساینا، هرصفحه یک روز از هفته را در اختیار دارد، البته به جز دو روز آخر هفته یعنی پنج شنبه و جمعه که این دو روز یک صفحه را به اشتراک گذاشته اند.

چرمی که زمان را قاب می کند


تمام ویژگی های خاص ساینا با جلدی از جنس چرم مصنوعی درجه یک قاب شده است. چرم ریزبافت و درشت بافت هارمونی چشم نوازی را در ترکیب با یکدیگر ایجاد می کنند. علاوه بر هماهنگی بافت درشت و بافت ریز روی جلد، چشم با نگاه به آن در لذتی مطبوع فرو میرود. همچنین هنگام حمل آن تجربه بسیار خوشایندی را به دست ها می بخشد و هر دستی را مشتاق حمل آن می کند.

صفحات داخلی


سررسید ساینا از کاغذ ۷۰ گرمی سفید ساخته شده است و قطع آن وزیری و ابعاد آن ۱۷*۲۴ می باشد. صحافی نیز در این محصول بصورت دوخت و چسب است.

رنگ های رسمی یک تقویم


رنگ‌های طوسی و سرمه‌ای متانت یک سر رسید رسمی را در کنار سایر جاذبه‌های بصری به ساینا بخشیده و جلوه‌ای آبرومند به آن بخشیده است. به همین دلیل بی تردید شما با خرید این سر رسید، سلیقه خود را به همه نشان خواهید داد.

خرید سر رسید اختصاصی

خرید و مشاهده محصولات بیشتر از قسمت سفارش سررسید امکان پذیر است. ما منتظر سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ هستیم تا با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۵۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top