پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

باکس شال و روسری شیک و جذاب

باکس شال و روسری

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

باکس شال و روسری ، پرفروش ترین پوشاک های زنانه را در خود جای داده است . این دو پوشاک از این جهت مهم هستند که با موی خانم ها مستقیما در ارتباط می باشند . از آنجا که موی خانم ها با ارزش ترین دارایی آنها است ، پارچه ای که شال و روسری از آن دوخته می شود باید از نرم ترین و مرغوب ترین پارچه های بازار باشد . باکسی که این پوشش با ارزش را نگهداری می کند باید دو ویژگی عمده داشته باشد : دوام و زیبایی ! البته دوام آن به این معنا نیست که از مواد غیر بازیافتی تهیه شده باشد . امروزه بیشتر خانم ها ترجیح می دهند که از باکس هایی استفاده کنند که با محیط زیست با ارزش کشورمان ، سازگاری صد در صد داشته باشند .

 

سازگاری با محیط زیست

باکس شال و روسری باید از چند کارکرد مهم ، پشتیبانی کند . یکی از آنها همانطور که در پاراگراف قبلی گفتیم ، سازگاری با محیط زیست است . خانم ها درباره محیط زیست و آینده آن که به شکلی جدایی ناپذیر با آینده فرزندان آنها در ارتباط است ، حساسیت بیشتری نشان می دهند . دومین ویژگی و کارکرد باکس باید در وزن آن جلوه گر شود . حمل و نقل باکس باید آسان و وزن آن سبک باشد . یک باکس خوب باید انعطاف بالایی داشته باشد و در هر شکلی که نیازهای بازار طلب می کند ، در آید . همه این کارکردها به کیفیت تولید و دستگاه های تولید باکس باز می گردد . هر چه این دستگاه ها و تیمی که روند تولید را مدیریت می کنند ، مدرن تر و خلاق تر باشند ، دستاورد آنها نیز از کیفیت بالاتری برخوردار است. شما میتوانید برای کسب و کار خود هارد باکس اختصاصی هم سفارش دهید.

 

جنس باکس شال و روسری

باکس شال و روسری ، از بدنه ای قوی و محکم برخوردار است . در باکس های لاکچری تر این بدنه مقوایی ضخیم را با روکشی از چرم ، کاغذ و افزونه های دیگر تقویت می کنند و به ترکیب فوق العاده ای از استحکام و جذابیت بصری می رسند . مقوایی که در ساخت این باکس ها به کار می رود باید از شال ها و روسری های ظریف داخل خود به خوبی مراقبت کند . ساختار لایه بندی شده این باکس ها ، آنها را همچون گاو صندوقی کوچک و مینیاتوری در می آورد که شال و روسری خانم ها را مرتب و سالم نگه می دارد.

 

انواع باکس شال و روسری

هاردباکس شال و روسری به شکل های متنوعی طراحی می شود . هر چه شال و روسری از پارچه های گران تری تهیه شده باشد ، باکس نیز به شکل لاکچری تری طراحی و تولید می شود . باکس ها بسته به نیاز مشتریان از ساده تا خاص طراحی می شوند . در نوع ساده ، باکس ، در واقع جعبه ساده ای است که لیبلی سفارشی بر بدنه آن چاپ شده است . در شکل های خلاقانه تر ، با نوع کشویی ، پنجره ای و سفره ای مواجه می شویم که هر کدام زیبایی و کارکرد ویژه خود را دارند و به نیازهای گروه ویژه ای از مشتریان پاسخ می دهند .

باکس شال و روسری تنوع خود را از تنوع گسترده این نوع پوشاک می گیرد . فقط شال به انواع گسترده ای تقسیم می شود که از آن میان می توان به شال لمه، پلیسه، الیاف هنرمندی، پشمی، موهر، کرپ، بافت زمستانی ، ابریشمی و حریر اشاره نمود . البته انواع دیگری هم پیدا می شوند که هر کدام به سلیقه بخشی از بانوان نزدیک تر هستند.

 

سفارش تلفنی باکس شال و روسری

 

خرید آنلاین باکس شال و روسری

خرید آنلاین هیجان واقعی خرید و هوش مصنوعی را با هم در آمیخته است. پارت چاپ، بازار آنلاینی است که خستگی به آن راه ندارد.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top