هاردباکس

باکس شال و روسری شیک و جذاب

باکس شال و روسری

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

باکس شال و روسری ، پرفروش ترین پوشاک های زنانه را در خود جای داده است . این دو پوشاک از این جهت مهم هستند که با موی خانم ها مستقیما در ارتباط می باشند . از آنجا که موی خانم ها با ارزش ترین دارایی آنها است ، پارچه ای که شال و روسری از آن دوخته می شود باید از نرم ترین و مرغوب ترین پارچه های بازار باشد . باکسی که این پوشش با ارزش را نگهداری می کند باید دو ویژگی عمده داشته باشد : دوام و زیبایی ! البته دوام آن به این معنا نیست که از مواد غیر بازیافتی تهیه شده باشد . امروزه بیشتر خانم ها ترجیح می دهند که از باکس هایی استفاده کنند که با محیط زیست با ارزش کشورمان ، سازگاری صد در صد داشته باشند .

سازگاری با محیط زیست


باکس شال و روسری باید از چند کارکرد مهم ، پشتیبانی کند . یکی از آنها همانطور که در پاراگراف قبلی گفتیم ، سازگاری با محیط زیست است . خانم ها درباره محیط زیست و آینده آن که به شکلی جدایی ناپذیر با آینده فرزندان آنها در ارتباط است ، حساسیت بیشتری نشان می دهند . دومین ویژگی و کارکرد باکس باید در وزن آن جلوه گر شود . حمل و نقل باکس باید آسان و وزن آن سبک باشد . یک باکس خوب باید انعطاف بالایی داشته باشد و در هر شکلی که نیازهای بازار طلب می کند ، در آید . همه این کارکردها به کیفیت تولید و دستگاه های تولید باکس باز می گردد . هر چه این دستگاه ها و تیمی که روند تولید را مدیریت می کنند ، مدرن تر و خلاق تر باشند ، دستاورد آنها نیز از کیفیت بالاتری برخوردار است .

جنس باکس شال و روسری


باکس شال و روسری ، از بدنه ای قوی و محکم برخوردار است . در باکس های لاکچری تر این بدنه مقوایی ضخیم را با روکشی از چرم ، کاغذ و افزونه های دیگر تقویت می کنند و به ترکیب فوق العاده ای از استحکام و جذابیت بصری می رسند . مقوایی که در ساخت این باکس ها به کار می رود باید از شال ها و روسری های ظریف داخل خود به خوبی مراقبت کند . ساختار لایه بندی شده این باکس ها ، آنها را همچون گاو صندوقی کوچک و مینیاتوری در می آورد که شال و روسری خانم ها را مرتب و سالم نگه می دارد .

انواع باکس شال و روسری


باکس شال و روسری به شکل های متنوعی طراحی می شود . هر چه شال و روسری از پارچه های گران تری تهیه شده باشد ، باکس نیز به شکل لاکچری تری طراحی و تولید می شود . باکس ها بسته به نیاز مشتریان از ساده تا خاص طراحی می شوند . در نوع ساده ، باکس ، در واقع جعبه ساده ای است که لیبلی سفارشی بر بدنه آن چاپ شده است . در شکل های خلاقانه تر ، با نوع کشویی ، پنجره ای و سفره ای مواجه می شویم که هر کدام زیبایی و کارکرد ویژه خود را دارند و به نیازهای گروه ویژه ای از مشتریان پاسخ می دهند .

باکس شال و روسری تنوع خود را از تنوع گسترده این نوع پوشاک می گیرد . فقط شال به انواع گسترده ای تقسیم می شود که از آن میان می توان به شال لمه ، پلیسه ، الیاف هنرمندی ، پشمی ، موهر ، کرپ ، بافت زمستانی ، ابریشمی و حریر اشاره نمود . البته انواع دیگری هم پیدا می شوند که هر کدام به سلیقه بخشی از بانوان نزدیک تر هستند .

سفارش تلفنی

خرید آنلاین


خرید آنلاین هیجان واقعی خرید و هوش مصنوعی را با هم در آمیخته است . پارت چاپ ، بازار آنلاینی است که خستگی به آن راه ندارد .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «باکس شال و روسری شیک و جذاب»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده