پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۶ نکته مهم که برای انتخاب بهترین سررسید باید بدانید!

نکات انتخاب بهترین سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

برای این که بتوانید بهترین سررسید را انتخاب کنید ، فایل صوتی زیر را بشنوید 👇👇👇


یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی که برای کسب و کارهای متفاوت طراحی می‌ شود ، سررسید است. شما برای خرید بهترین سررسید باید ویژگی‌ ها و مشخصات محصول را به خوبی بررسی کنید. هر یک از انواع سالنامه هایی که در سال های جدید طراحی می شوند ، دارای ویژگی های خاصی هستند. اگر به خوبی ویژگی های آنها را بررسی نمایید ، می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود یکی از آنها را به عنوان هدیه تبلیغاتی سفارش دهید. برخی از نکاتی که مربوط به خریداری بهترین سالنامه می باشد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

نکات مهم خرید بهترین سررسید

 
از جمله نکاتی که زمان خرید بهترین سررسید اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید عبارت است از :

قطع سررسید


یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خرید بهترین سالنامه باید به آن توجه نمایید، اندازه آن است. برای چاپ کردن سالنامه به ابعاد آن دقت کنید، چرا که قابلیت حمل محصول به ابعاد آن بستگی دارد. آن دسته از سالنامه هایی که می خواهید حمل کنید را باید از نظر سایز بندی که درون کیف جای می ‌گیرند یا نمی گیرند، بررسی نمایید. بسیاری از سایزهای سررسیدها قابل حمل نمی باشند. به همین دلیل آنها را کمتر استفاده می کنند. البته باید بدانید که این نمونه از سالنامه ها رومیزی می باشند. طراحی آنها با جلوه خاصی انجام خواهد شد. سررسید هایی که رومیزی هستند را به عنوان نمونه های لاکچری معرفی می‌ کنند.

جلد سررسید

 
یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید سالنامه باید به آن توجه داشته باشید توجه به جلد محصول است. این مسئله که جلد سررسید مقاومت زیادی داشته باشد بسیار مهم می باشد. جلدهای متفاوتی را برای سالنامه های جدید به کار می‌ گیرند. بر اساس بودجه ای که دارید می توانید یکی از انواع جلد ها با قیمت متفاوت را جهت طراحی سررسید سفارش دهید. برای طراحی اختصاصی سررسید و تقویم رومیزی می توانید جلدهایی که طبیعی و لاکچری هستند را انتخاب کنید. این جلدها با قیمت بیشتری برای طراحی سررسید به کار گرفته می‌ شوند.

خرید بهترین سررسید با کمترین قیمت

 

کاغذ سررسید

جنس کاغذ سالنامه از دیگر نکاتی است که زمان خرید بهترین سررسید باید به آن توجه نمایید. ورقه هایی که برای سالنامه ها به کار گرفته می ‌شوند ، کاغذی یا گلاسه هستند. آن دسته از ورقه هایی که گلاسه می باشند را برای طراحی لت سررسید های لاکچری به کار می گیرند. اما ورقه های کاغذی برای صفحات داخلی سررسید مورد استفاده قرار می گیرند. طبق نوع سفارش سررسید، می توانید ورقه های متفاوتی را برای سررسید انتخاب کنید.

صحافی سررسید

 
از دیگر نکاتی که زمان خرید بهترین سالنامه اهمیت دارد توجه به صحافی آن است. صحافی سررسید ها را به صورت ته چسب، ته دوخت و فنری انجام می ‌دهند. با دوام بودن صحافی یکی از مهمترین نکاتی می باشد که اهمیت دارد. از آنجایی که صحافی فنری مقاومت زیادی دارد، طرفداران بیشتری را جذب کرده است. برای اینکه یکی از انواع سررسید های بادوام و با کیفیت را خریداری کنید، باید به نوع صحافی آن توجه زیادی داشته باشید.

محتوای بهترین سررسید

 
توجه به محتوای سررسید از دیگر نکاتی به شمار می رود که زمان خرید سررسید اهمیت زیادی دارد. هر یک از اطلاعات دقیق مربوط به روزهای متفاوت را باید در سررسیدها ثبت نمایند. ثبت مناسبت های متفاوت برای برنامه ریزی در سررسید ضروری است. رنگ بندی هر یک از صفحات باید به گونه‌ ای انجام شود که به زیبایی و خوانایی سررسید آسیبی وارد نسازد. در واقع محتوای هر یک از سررسید ها را شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود انتخاب کنید.

قیمت بهترین سررسید

 
یکی دیگر از نکاتی که شما زمان خرید بهترین سررسید باید به آن دقت داشته باشید، قیمت محصول است. هزینه خریداری که برای سالنامه های تبلیغاتی باید پرداخت کنید به مدل سالنامه بستگی دارد. مدل های زیادی از سررسیدها را تولید کنندگان طراحی می کنند که هر یک از آنها دارای کاربرد خاصی هستند. برخی از آنها به صورت روزشمار می باشند و برخی دیگر از آنها به صورت هفته شمار، ماه شمار یا دو روز شمار هستند. هر یک از آنها را از نظر ویژگی هایی که دارند، باید بررسی کنید. همچنین باید فاکتورهایی که روی قیمت آنها تاثیر می گذارد را به خوبی بشناسید.

برای دریافت اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید و انواع محصولات ما را در این صفحه: انواع سررسید ببینید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
5 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top