پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

تعطیلی های سال ۱۴۰۳ در یک نگاه

تعطیلی های امسال در یک نگاه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

اطلاع از تعطیلی های ۱۴۰۳

 

اطلاع از تاریخ تعطیلی های ۱۴۰۳ یعنی سال پیش روی، برای داشتن برنامه ای مداوم امری ضروری و مهم خواهد بود. از طرفی نیز ممکن است رویدادی مهم را در سال آینده در پیش داشته باشید. به همین دلیل و دلایل متنوع دیگر قطعا برای خرید سالنامه، تقویم های جیبی، تقویم های رومیزی و … اقدام خواهید نمود.

یکی از دلایلی که افراد برای خرید سالنامه ۱۴۰۳ اقدام می نمایند، دسترسی و اطلاع یافتن از تعطیلی های ۱۴۰۳ درج شده در این نمونه سالنامه ها است. یک سالنامه و یا یک تقویم مناسب قطعا دارای ویژگی های متنوع و مختلفی است. یکی از مهمترین ویژگی های سالنامه های مناسب، داشتن روزشمار با اطلاعات تکمیلی صحیح است. این اطلاعات نظیر رخداد های مهم، تعطیلی های مهم موجود در ماه و …. خواهد بود. در این متن و مقاله اطلاعات شما را در خصوص این تعطیلی ها افزایش خواهیم داد.

مهم ترین و اصلی ترین تعطیلی های ۱۴۰۳ در فصل بهار

 

اطلاع یافتن از تعطیلی های ۱۴۰۳ در فصل بهار برای شما عزیز که شاغل هستید و قصد سفر در روزهای تعطیل این ماه را دارید، بسیار ضروری خواهد بود. یکم تا چهارم فروردین تعطیلی رسمی نوروز است. روز های چهارم، یازدهم و هجدهم و بیست و پنجم جمعه های فروردین ماه هستند.

روز دوازدهم روز جمهوری اسلامی و روز سیزدهم، روز طبیعت دو نمونه تعطیلی های ۱۴۰۳ است. روز ۲۴ ام این ماه نیز شهادت حضرت علی (ع) می باشد. در ماه دوم این فصل: ۱ ام، ۸ ام، ۱۵ ام، ۲۲ ام و ۲۹ ام روز های جمعه ماه هستند. هر دو روز دوم و سوم این ماه نیز به مناسبت عید سعید فطر تعطیل است. در ماه بعد یعنی خرداد ماه ۵ ام، ۱۲ ام، ۱۹ ام و ۲۶ ام این ماه متعلق به جمعه است و ۱۴ خرداد رحلت امام خمینی(ره) و ۱۵ خرداد قیام پانزدهم خرداد را در تقویم خواهید دید.

تعطیلی های امسال

 

چه روزهایی از تابستان ۱۴۰۳ تعطیل می باشد؟

چند تعطیلی ۱۴۰۳ پشت سر هم در این فصل می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای سفر باشد. روز های جمعه این فصل به ترتیب ماه ها به قرار زیر می باشد:

 1. تیر ماه در تاریخ های دوم، نهم، شانزدهم ، بیست و سوم و سی ام جمعه است.
 2. ششم، سیزدهم، بیستم و بیست و هفتم نیز از ماه مرداد متعلق به روز جمعه می باشد.
 3. سوم، دهم، هفدهم، بیست و چهارم و سی و یکم نیز به روز جمعه شهریور ماه تعلق دارد.

:همچنین از دیگر تعطیلی های ۱۴۰۳ در این فصل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم

 1. هشتم تیر ماه عید سعید قربان
 2. ششم مرداد تاسوعای حسینی
 3. هفتم مرداد عاشورای حسینی
 4. پانزدهم شهریور ماه اربعین حسینی
 5. ۲۳ شهریور رحلت رسول اکرم و شهادت امام حسن مجتبی (ع)
 6. ۲۵ شهریور شهادت امام رضا (ع)

 

روزهای تعطیلات در پاییز ۱۴۰۳

در مهر ماه سال ۱۴۰۳ هفتم، چهاردهم، بیست و یک و بیست و هشتم روزهای جمعه و ۲ مهر شهادت امام حسن عسکری (ع) و همچنین ۱۱ مهر ماه میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را می توانیم به عنوان تعطیلی های ۱۴۰۳ در مهر نام ببریم. در آبان ماه هیچ تعطیلی موجود نیست و تنها روز های پنجم، دوازدهم، نوزدهم و بیست و ششم را در روز های جمعه موجود داریم. در تقویم در آذر ماه ۳ ام، دهم، هفدهم و بیست و چهارم جمعه است. همچنین ۲۶ آذر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از چند نمونه تعطیلی های ۱۴۰۳ است که در سالنامه می توانیم آن را مشاهده نماییم.

 

اطلاعات دقیق در خصوص تعطیلی های ۱۴۰۳ در زمستان

در آخرین فصل سال یعنی زمستان نیز تعطیلی های ۱۴۰۳ را در سالنامه های تولید شده توسط شرکت ما می توانیم مشاهده کنیم. از تعطیلات جمعه این فصل می توانیم به تاریخ های زیر اشاره نماییم:

 1. یکم، هشتم، پانزدهم، بیست و دو و بیست و نهم ماه دی
 2. ششم، سیزدهم، بیستم، بیست و هفتم ماه بهمن
 3. چهارم، یازدهم، هجدهم و بیست و پنجم ماه اسفند

همچنین می توانید تعطیلی های ۱۴۰۳ در زمستان به شرح زیر می باشد:

 1. ۲۲ بهمن پیروزی انقلاب اسلامی
 2. ۷ اسفند ماه ولادت باشکوه حضرت مهدی(ع) و جشن نیمه شعبان
 3. ۲۹ اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ایران

این موارد از مهم ترین مواردی هستند که در سالنامه خود به عنوان تعطیلی های ۱۴۰۳ می توانید مشاهده کنید.

 

سخن نهایی

اگر به سررسید ۱۴۰۳ نیاز دارید، می توانید جهت سفارش اختصاصی سررسید با لوگو و ترام مورد نظر با همکاران فروش ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای تماشای نمونه دیگر روی این لینک سالنامه های پارت کلیک کنید. در این حالت به عنوان هدیه می توانید بهترین و با کیفیت ترین نمونه سالنامه و انواع تقویم ها را خریداری نمایید. می توانید با کارشناسان پارت در تماس باشید : ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
11 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top