پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جدیدترین و بهترین انواع تقویم رومیزی پانچی

تقویم رومیزی پانچی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از کاربردی ترین نمونه های تقویم، انواع تقویم رومیزی پانچی می باشد. این تقویم ها یکی از بهترین ابزارها برای یادداشت های روزانه می باشند. طراحی و مشخصاتی که در این تقویم ها به کار می رود با توجه به کاربرد و سلیقه کاربران متغیر است. در ادامه به بررسی بیشتر این نوع از تقویم های رومیزی می پردازیم.

سایز تقویم رومیزی پانچی

اصلی ترین مشخصه ای که در انواع تقویم رومیزی وجود دارد این است که روی میزهای مختلف کاری و معمولی استفاده می شوند. در نمونه های پانچی نیز برگه های تقویم توسط پانچ سوراخ شده و سپس توسط یک میله در کنار یکدیگر قرار گرفته شده است. در این نوع از تقویم برای هر روز یک برگه در نظر گرفته شده است. ابعاد و اندازه برگه ها نیز متناسب با اندازه کلی تقویم است که کاملا متغیر می باشد. تقویم های پانچی در ادارات و سازمان های مختلف با ابعاد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. در ساخت تقویم های پانچی از یک زیره استفاده می شود که وزن و ضخامت آن نسبت به برگه های آن بیشتر است. این موضوع باعث می شود تا جدا کردن یا ورق زدن کاغذ در این تقویم ها به راحتی انجام شود.

کاربرد تقویم رومیزی پانچی

یکی از تفاوت های اصلی بین انواع تقویم رومیزی با نمونه های پانچی این است که می توان از این ابزار هم زمان به عنوان تقویم و دفتر یادداشت استفاده کرد. اندازه تقویم برای انجام یادداشت های روزانه به نیاز و خواسته کاربر بستگی دارد. تقویم های پانچی را در اکثر ادارات و سازمان ها استفاده می کنند و می توان روی میز کاری بسیاری از کارمندان و مسئولین مشاهده کرد. اصلی ترین کاربرد از تقویم های پانچی، انجام یادداشت های روزانه است. کسانی که به نت برداری روزانه عادت دارند، این مدل از تقویم های رومیزی می تواند یک ابزار عالی برای آنها باشد.

رنج قیمت تقویم رومیزی پانچی معمولا مناسب و به صرفه است. این امر باعث می شود تا درصد بالایی از افراد آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. موجود بودن یک تقویم رومیزی پانچی روی میز کاری باعث می شود تا افراد شاغل بتوانند برنامه کاری یکساله خود را در آن یادداشت کنند. بسیاری از افراد مشکل فراموشی و اهمال کاری کارها را دارند. به کمک این ابزار می توان کارهای مهمی که باید سر وقت انجام شود را یادداشت کرده و آنها را در تایم دقیق انجام داد.

طراحی تقویم پارت

طراحی اختصاصی و عمومی نیز که جنبه تبلیغاتی دارد یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار روی قیمت تقویم رومیزی پانچی است. تقویم های رومیزی یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات و برندسازی به شمار می آیند. با طراحی اختصاصی روی صفحات انواع تقویم های رومیزی از جمله نمونه های پانچی می توان کار برندسازی را به بهترین شکل ممکن انجام داد. با توجه به استفاده روزانه این تقویم و قرار گرفتن آن روی میز و در دید کاربر، طراحی اختصاصی که روی برگه های آن انجام می شود در ذهن مخاطبان حک می شود. نوع و کیفیت طراحی با رنج قیمت های مختلفی انجام می شود که روی قیمت نهایی تقویم هم تأثیر مستقیم دارد.

قیمت تقویم پارت

رنج قیمت تقویم رومیزی پانچی مانند سایر مدل های تقویم رومیزی ۱۴۰۴ با توجه به اندازه و مواد اولیه ای که در ساخت آنها به کار رفته، متغیر است. یکی از اصلی ترین مواردی که روی قیمت این نوع از تقویم نقش دارد، ابعاد و اندازه آنها است. هر چقدر اندازه تقویم بزرگتر باشد، کاغذ و مواد اولیه بیشتری برای چاپ آن لازم است. این امر به صورت اتوماتیک روی قیمت تمام شده تقویم نیز تاثیرگذار است.

نوع و کیفیت مواد اولیه نیز از دیگر موارد مهمی است که روی قیمت تقویم رومیزی پانچی تاثیر می گذارد. نوع کاغذ، نوع زیره، میله آهنی و بسیاری از ابزار دیگر که در ساخت این تقویم ها به کار می روند از کیفیت های مختلف انتخاب می شوند. هر چقدر درجه کیفی این مواد بالاتر باشد، قیمت تمام شده محصول نیز بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت انواع تقویم و سررسید با مشخصات و ابعاد مختلف، می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید . مجموعه پارت چاپ آماده ارائه مشاوره و رنج قیمت انواع تقویم های رومیزی پانچی متناسب با نیاز و سلیقه کاربران است.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۰۸ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top