پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جعبه آویز با کیفیت بالا و قیمت ارزان

جعبه آویز

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه آویز پارت ، درست مانند استراحتگاهی کوچک، آویزها را در هنگام تعطیلات، درخشان نگه می دارد. شاید بپرسید مگر آویزها هم تعطیلات دارند؟ کمی فکر کنید! زمان کار یک آویز چه وقتی است؟ وقتی که از گردن تان آویخته شده باشد! بر اساس این منطق زمانی که یک آویز از گردن تان آویخته نباشد قطعا در جعبه خود نگهداری می شود! این زمان های نگهداری در واقع و به زبانی استعاری، زمان های تعطیلات آویزند. پس جعبه های آویز پارت در حقیقت، استراحتگاه های آویزهای شما هستند. در پارت کوشیده شده که این جعبه ها مانند استراحتگاه واقعی، راحت باشند. به این معنا که آستری با کیفیت و نرم، در زیر آویز مفروش شده باشد. این کار از خش برداشتن آن و آسیب دیدگی های دیگر جلوگیری می کند. جعبه آویز پارت از سبکترین و سختترین مواد بازار تهیه میشود. بدنه محکم آن قطعات گرانبها را سالم نگه میدارد. رنگهای این جعبه ها متنوع هستند.

 

مواد سازنده جعبه آویز : سبک اما مقاوم !


جعبه آویز پارت از سخت ترین مواد سبک درست شده است. ساختار دو لایه جعبه ها، از آنها قلعه های کوچکی می سازد که قطعه گرانبهای شما را چون پادشاهی افسانه ای، محافظت می کنند. محافظت در برابر چه؟ در برابر آسیب های فیزیکی تا گرد و غبار! هیچ چیز تا زمانی که آویزتان درون جعبه یا همان استراحتگاه کوچک خود آرمیده باشد، به قطعه نفیس تان آسیبی نخواهد رساند.

آیا شما فروشنده اید ؟


اگر فروشنده طلا و جواهرات هستید، جعبه آویز راست کار شما است. آویزهای شما درون این جعبه ها زیبایی همزمانِ چند آویز را پیدا می کنند. درخشش زرین آویزها درون جعبه های کالسکه مانند پارت که گویی پرنسس های افسانه ای را در رژه ای باشکوه با خود می برند، همه نگاه ها را به خود خواهد خواند. این جعبه ها تجربه خرید را به یک خاطره خوشایند فراموشی ناپذیر تبدیل می کنند. خاطره خوش خرید، درون این جعبه ها فریز می شود و با هر بار نگاه، مشتری را به یاد خرید از شما می اندازد. به ویژه اگر برند یا لوگوی تان هم بر تن این جعبه ها چاپ شده باشد.

رنگ بندی جعبه ها : رنگین کمانی از خوش ذوقی و سلیقه !


طبعا هر کسی رنگی را دوست دارد اما یک فروشنده طلا و جواهرات باید همه رنگ ها را دوست بدارد. جعبه آویز پارت رنگ بندی های متنوعی دارد. طبعا مشتریان گوناگون یک مرکز فروش، هر کدام به دنبال رنگی هستند. یک فروشنده خوب همه رنگ های مشتری پسند را تهیه می کند. جعبه های رنگینی که بر تن خود، نام برند یا لوگوی فروشنده را دارند، بهترین تبلیغ برای تضمین فروش بیشترند. هیچ تبلیغی مانند چاپ بر بدنه و درب جعبه های طلا و جواهرات نیست. اگر مشتری یک خرید لذت بخش را تجربه کند، جعبه ای که خوب طراحی شده باشد، همیشه برای وی یادآور یک خرید خوب است. طبعا زمانی که تصمیم به خرید دیگری بگیرد، نخستین گزینه اش، همان مرکز فروش قبلی است. این یک قانون ثابت در جهان تبلیغات است.

کاغذ گلاسه و بهترین پوشش جعبه آویز


جعبه آویز پارت از بهترین مواد بازار تهیه می شود. کاغذ گلاسه ای که با سلفون روکش شده باشد، یک گزینه عالی است. استحکام و زیبایی را در کنار هم دارد و در عین حال پوشش سلفونی آن نیز یک مزیت کلان است. سلفون به متن های تبلیغاتی، برندها و لوگوها یک پایداری بصریِ فرسایش ناپذیر می بخشد. تابش کنترل شده متن ها از ورای پوشش سلفونی، همیشه دیده می شود و به سادگی هم پاک نمی شود. در برابر رطوبت و تغییرات دمایی مقاوم است و گرما را به سادگی تاب می آورد. این ویژگی ها علاوه بر اینکه ارزش تبلیغاتی این جعبه ها را می رساند، یادآور مقاومت و استحکام آن نیز هست. آویزها درون این سنگرهای زیبایی مینیاتوری، از گزند هر دشمنی در امانند.

خرید جعبه آویز از سایت پارت چاپ : سریع و آسان !

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top