پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۳ نکته مهم درباره جعبه النگو

جعبه النگو

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه النگو در طرح های خلاقانه ای ساخته و تولید می شود! واقعیت این است که جعبه های النگویی که قاعده ای مربع یا مستطیل شکل دارند پرفروش ترند اما جعبه های دایره ای شکل یا فانتزی نیز در محبوبیت دست کمی از آن دو ندارند! برندی که می خواهد در زمینه تولید هارد باکس فعال باشد ، باید همواره نبض بازار را چک کند! به روز بودن به معنای در بازار ماندن است! بازار هیچگاه به یک حال نیست و نبض آن با تغییرات مد می تپد! پس به روز بودن جعبه ها، به معنای زنده ماندن یک برند است! عکس آن هم درست است! یک برند محبوب در واقع به این دلیل محبوب مانده که به روز بودن را به یک هنجار تبدیل کرده است! جعبه النگوی پارت، همان نبضی است که النگوی شما را سرزنده نگه می دارد!

جنس جعبه النگو


یک النگو برخلاف دیگر زیورها دفعات زیادی از جعبه بیرون آورده و پوشیده می شود. خانم ها شاید زیورآلات دیگر خود را در جعبه ها نگه دارند ولی داستان النگو و جعبه النگو، ماجرای دیگری دارد! النگو به ندرت دست خانم ها را تنها می گذارد! به همین دلیل هم یک جعبه النگوی نمونه باید باز و بسته شدن های مکرر را به خوبی تحمل کند! جعبه های النگوی پارت دقیقا برای چنین کاربردهایی آماده می شوند. ساختار فیزیکی آنها از دیواره های دو لایه مقوایی ساخته می شود و درب و لولای آنها به خوبی از پس باز و بسته شدن های چند باره بر می آیند. برخی از نمونه های لاکچری جعبه های النگو از کاغذهای نفیس تری ساخته می شوند که با روکشی از سلفون پوشش داده شده اند. سلفون زیبایی و ماندگاری را به جعبه های پارت می افزاید.

رنگ بندی جعبه


رنگ بندی جعبه النگوی پارت در عین اینکه به سلیقه خانم ها نزدیکند آقایان را هم در دست به جیب شدن به عجله می اندازند! به هر حال خرید یک چیز زیبا، دست دست کردن ندارد! جعبه های آماده پارت، محبوب ترین رنگ های بازار را بر تن دارند! اما این همه قدرت چاپگرهای پارت را بازتاب نمی دهد! ما رنگ های دیگری هم در چنته داریم! به ویژه برای سلیقه هایی که مد روز راضی شان نمی کند! این رنگ های خاص و ترکیبی را می توانید به پارت چاپ سفارش دهید!

اندازه جعبه النگو


یک جعبه خوب، جعبه جاداری است که النگو در آن به خوبی جا بگیرد و در عین حال، ثابت بماند. آستر درونی جعبه باید به شکلی باشد که مچاله نشده و به النگو گیر نکند. در ضمن آستر نباید پرز بدهد و به النگو بچسبد. این کار ممکن است در نهایت به النگو آسیب بزند. یک جعبه خوب، دشمن خونی گرد و غبار است و به هیچ گردی اجازه نمی دهد بر النگو بنشیند! النگو در جعبه های پارت همیشه درخشان می ماند و هیچ گردی در آن به گرد النگو نخواهد چرخید! جعبه ای که گرد و غبار را از خود گذر دهد، آستر دوزی جعبه را عملا نابود می کند. چنین اتفاقی برای جعبه های پارت هرگز رخ نمی دهد.

خرید آنلاین


برای خرید آنلاین جعبه النگو ، به هیچ چیز جز چند کلیک ساده نیاز ندارید. تنها کافی است جعبه دلخواه تان را انتخاب کنید. در صفحه خرید جعبه با گزینه هایی روبرو می شود که هر کدام نماینده یکی از ویژگی های آن است. شما می توانید رنگ، اندازه و جنس جعبه تان را شخصا برگزینید. پس از اتمام این گزینش ها خود به خود به بخش پرداخت نهایی راهنمایی خواهید شد. با تکمیل پرداخت، جعبه از آن شما خواهد شد !

سفارش عمده جعبه النگو

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top