جعبه جواهرات چوبی

مزایای جعبه جواهرات چوبی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

جعبه جواهرات چوبی از انواع جعبه جواهرات می باشد که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. ابتدا بهتر است کمی در مورد اهمیت جعبه جواهرات برایتان توضیح دهیم. استفاده از جعبه جواهرات این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید جواهرات و زیورآلات تان را به صورت یک جا و به صورت یک مجموعه در کنار هم نگهداری کنید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست برای برداشتن هر کدام به گوشه ای بروید!

گاهی هم ممکن است حتی فراموش کنید که یک زیور خاص را کجا گذاشته بودید و این یک دردسری بزرگ پیش روی شما می شود. بنابراین با جعبه جواهرات از پراکندگی و گم شدی جواهراتتان پیشگیری کرده و آنها را در یک مجموعه منسجم و منظم نگه دارید.

5 مزیت مهم جعبه جواهرات چوبی

۵ مزیت جعبه جواهرات چوبی

🟧 جعبه جواهرات چوبی معمولا به گونه ای طراحی می شود که  دارای چندین طبقه است. این یک مزیت بزرگ جعبه جواهرات چوبی نسبت به سایر انواع جعبه جواهرات می باشد. می پرسید چرا؟ واضح است! وقتی جعبه‌ جواهرات کشو داشته باشد، متعاقبا فضای بیشتری دارد و فضای بیشتر بیانگر نظم بیشتر است. به این صورت که شما می توانید زیورآلات دیگری را درون کشو قرار دهید. مثلا ممکن است جعبه جواهرات جای اختصاصی برای انگشتر، النگو و گردنبند داشته باشد اما برای دستبند یا ساعت جایی اختصاص نداده باشد. بنابراین با وجود کشو برای جعبه جواهرات چوبی، شما می توانید به راحتی دستبند و ساعت تان را در کشو جای دهید. البته، چه بسا که در همان قسمت اصلی هم اگرچه جای اختصاصی برای آنها نباشد اما می توان در یکی از قسمت ها ساعت و دستبند را قرار داد.

🟧 جعبه جواهرات چوبی معمولا در اندازه های بزرگ طراحی می شوند به گونه ای که بتوان تمامی زیورآلات و جواهرات را در آن جای داد.

🟧 جعبه جواهرات چوبی در رنگ های متنوع و دلنشین، به رنگ انواع چوب تولید و عرضه می شوند. مثلا بعضی از آنها قهوه ای تیره هستند و برخی دیگر قهوه ای روشن. حتی برخی از انواع آنها متمایل به رنگ زرد می باشند. اما به هر حال، انتخاب اینکه کدام رنگ زیباتر است کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. خیلی از افراد جعبه جواهرات را به عنوان عضوی از دکوراسیون اتاقشان انتخاب می کنند. به همین دلیل سعی دارند رنگی را برگزینند که متناسب با رنگ دکوراسیون اتاق باشد

🟧 جعبه جواهرات چوبی علاوه‌ بر تنوع در رنگ، تنوع بسیار زیادی در طراحی و الگوی ساخت را به خود اختصاص داده است. مدل های بسیار متنوع و گوناگون که شما را در انتخاب گزینه مناسب تر به شک می اندازد. برخی از این جعبه ها قسمت بندی شده اند و جای اختصاصی برای انواع جواهر قرار داده اند، اما برخی دیگر به گونه ای تقسیم بندی شده اند که مثلا سه قسمت جداگانه دارند و شما می توانید به سلیقه خودتان در هر بخش هر چه را که دوست دارید ، قرار دهید. برخی دیگر هم به صورت یک صفحه یک دست به چشم می خورند و شما می توانید هر زیوری را در جایی که می خواهید قرار دهید. جالب است بدانید که برخی انواع جعبه جواهرات چوبی کلا از کشو ساخته شده اند. مثلا یک جعبه با ۴ کشو هستند که ترتیب چیدن آن به خودتان بستگی دارد.

🟧 بیشتر جعبه جواهرات چوبی دارای قفل هستند. شما می توانید پس از آنکه جواهرات تان را در جعبه قرار دادید، درب آن را قفل کنید. البته این قفل ها بیشتر به منظور جلوگیری از باز بودن درب جعبه و پیشگیری از دسترسی کودکان به محتوای درون جعبه تعبیه شده اند و جنبه امنیتی ندارند.

کاربرد و مزایای جعبه جواهرات چوبی

خرید جعبه جواهرات چوبی

برای خرید جعبه جواهرات خوب و متناسب با سلیقه تان، باید وقت و انرژی به خرج دهید. اما اگر به دنبال جعبه‌ جواهرات چوبی هستید که هم زیبا باشد و با دکوراسیون اتاقتان عجین شود، هم جنس و دوام خوبی داشته باشد و هم خرید آن آسان باشد!

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

0 دیدگاه دربارهٔ «جعبه جواهرات چوبی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده