پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جدیدترین انواع جعبه هدیه سایز بزرگ

جعبه هدیه سایز بزرگ

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه هدیه سایز بزرگ همیشه به معنای هدیه با ارزش تر نیست؛ اما چه کسی دوست ندارد هیجان گرفتن یک هدیه بزرگ را تجربه کند؟! جعبه هدیه حجیم، وعده یک غافلگیری خوشایند را می دهد! و چه کسی غافلگیر شدن را دوست ندارد؟ فایده جعبه بزرگ در این است که در هر مکان و موقعیتی دیده می شود. درست مانند بازیکنان بسکتبال که به طور طبیعی در هر جا حاضر شوند، اول از همه دیده می شوند! دیده شدن، تقدیر آنها است. تصویر کنید که هدیه تان را در جعبه ای با سایز بزرگ گذاشته اید و در همه مسیر خیابان تا مکان مهمانی، نگاه ها ناخواسته به شما دوخته می شود! در مهمانی هم شما شاخص تر از بقیه هستید. جعبه کادوی شما ناخواسته، ستاره مهمانی است.

جنس جعبه هدیه سایز بزرگ


جعبه هدیه سایز بزرگ دقیقا به خاطر بزرگ بودن باید ساختمانی محکم داشته باشد. هر چه ضلع های جعبه بلند تر باشند ، باید ضخامت و پهنای آن به همان نسبت بیشتر شوند تا قوز برندارند و نشکنند. به همین دلیل هم جعبه های بزرگ از ورقه های مقوایی ضخیم تری ساخته می شوند. برای اینکه دیواره های جعبه خم نشوند، هر دیواره را از چند لایه مقوا می سازند. به این ترتیب جعبه، دیواره هایی ضخیم، کشیده و راست پیدا می کند که آن را به قلعه-کاخ های قرون وسطی شبیه می کند. کف جعبه نیز باید درست مانند زیر سازی خانه ها، کاملا تقویت شود. قطعا کسی که برای هدیه خود جعبه ای بزرگ انتخاب می کند، هدیه ای بزرگ هم در آن قرار می دهد. کف جعبه نباید به قدری سست باشد که شکم دهد. در نتیجه به هنگام خرید جعبه حتما به تناسب جعبه خود و وزن هدیه تان کاملا توجه کنید.

رنگ جعبه هدیه سایز بزرگ


رنگ جعبه هاردباکس هدیه سایز بزرگ بیشتر از جعبه های دیگر به چشم می آید. به همین دلیل هم انتخاب رنگ این جعبه ها باید با دقت بیشتری انجام شود. برخی از رنگ ها بنا به طبیعت خود، اجسام را بزرگ تر از اندازه طبیعی شان نشان می دهند و برخی دیگر کوچک تر. اگر جعبه شما سایزی بزرگ داشته باشد رنگ های روشن آن را بزرگ تر از حد طبیعی نشان خواهد داد. رنگ های تیره برعکس تاثیر بصری رنگ های روشن، آن را کوچک تر از اندازه طبیعی اش نشان می دهند. با توجه به این تاثیرات دیداری می توانید درباره رنگ های جعبه سفارشی خود تصمیم بگیرید.

چاپ روی جعبه هدیه


اگر فروشنده هستید بهتر است که در هنگام سفارش جعبه هدیه سایز بزرگ به چاپ برند یا لوگوی خود فکر کنید. جعبه بزرگ هر جا که باشد، نگاه ها را به خود می خواند. این یک فرصت طلایی برای تبلیغ برند شما است. بردن شما می تواند بر فراز این آسمانخراش مقوایی بایستد و خود را به همه نشان دهد. مهمانی ها بهترین زمان برای تبلیغ اند. همه می دانیم که در مهمانی هایی که همه قرار است همه کادو بدهند، نگاه ها ناخودآگاه کادوهای دیگران را زیر و رو می کنند! جعبه بزرگی که برند شما را بر پیشانی دارد، زودتر از جعبه های کوچک تر دیده می شود. معمولا آنچه زودتر دیده می شود تاثیر ماندگارتری می گذارد.

خرید آنلاین


خرید جعبه هدیه سایز بزرگ بسته به اینکه به تعداد کم صورت بگیرد یا زیاد، به دو روش انجام می شود. روش اول خرید آنلاین نام دارد و به خرید های کم تیراژ تعلق دارد. خرید آنلاین روشی سریع، ساده و امن است و زمان کمی را به خود اختصاص می دهد. در طراحی سایت کوشیده شده که همه روندها تنها با دو سه کلیک پیموده شوند تا کاربر خسته نشود. هدف نهایی ما خلق یک تجربه خرید رضایت بخش است.

سفارش تلفنی

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top