به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

حیوان سال ۱۴۰۲

حیوان سال 1402

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

۱۴۰۲ سال چه حیوانی است ؟
سال ۱۴۰۲ سال خرگوش است.
مشخصات کلی متولدین سال خرگوش


این سمبل را در کشور ویتنام، ‌گربه و در ژاپن خرگوش نام گذاری کرده‌اند. گربه و خرگوش، هر دو در زمان سقوط بر روی چهار دست‌وپای خود فرود می‌آیند. متولدین سال خرگوش شادترین افراد و اشخاصی خوش ذوق، عاقل، اهل معاشرت، ‌بردبار و تا حدودی بلند پرواز هستند که در هنگام ملاقات و رفتار با دیگران شرافتمندانه عمل می‌کنند. آن‌ها همراهان بسیار خوبی هستند و می‌دانند چگونه و کجا به یاری شما بیایند. ولیکن به مضمون مثلی،‌ گل بی خار کجاست و اتفاقاً متولدین سال خرگوش انسانی‌هایی سطحی هستند و این یعنی که خصوصیات خوب آن‌ها نیز ظاهری و سطحی است.

خرگوش به جمع علاقه‌مند و جمع هم دوست‌دار خرگوش است. همچنین موجودی زود جوش است و به بودن در کنار دیگران بسیار علاقمند است، اما گاهی اوقات غیبت و شایعه پراکنی و زیرکی می‌کند و با نکته سنجی و دقت این کار را انجام می‌دهد. در حقیقت گفت‌وگو در مورد حقایق واقعا ناخوشایند، برای او کار دشواری است.

خرگوش عاشق مهمانی هستند و به دلیل طبع بی نظیرشان،‌ معمولاً داری خانه‌های زیبایی هستند.

آن‌ها دنیاپرست و بعضی اوقات خود آرا و فخر فروش هستند. خانم خرگوش به نشان دادن تربیت و فرهنگ دانسته‌های تازه خود، علاقه شدیدی دارند.

سال خرگوش

خرگوش به راحتی برانگیخته و عصبانی نمی‌شود. خرگوش آرام، خونسرد و صلح طلب است و معمولا خود را احساساتی نشان می‌دهد تا این که واقعاً حساس باشد. کارهای شخصی و خصوصی بیشتر از مشکلات بزرگ اجتماعی او را پریشان می‌کند و حتی می‌توان گفت کمک گربه هم از قحطی،‌ جنگ و سایر سوانح انسانی نمی‌گریزد، مگر آن که زندگی خودش در معرض این خطرات واقع شود که در این شرایط، پیوند زندگیش از هم می‌پاشد و آن قدر توانش کم می‌شود که ممکن است تن به مرگ بسپارد. این حیوان خیلی سریع به گریه می‌افتد اما به همان سرعت هم آرام می‌شود. 

خانم گربه‌ها از حالت افسردگی و روانی خود به عنوان کارآمدترین سلاح برای جلب توجه و محبت دیگران سود می‌برند.

گربه‌ها محافظه کار هستند و از هر آن چه که آرامش زندگی‌شان را برهم بزند یا اسباب دردسرشان شود، متنفرند. آن‌ها بسیار بیشتر از دیگران نیاز به حفظ آسایش و امنیت زندگی دارند.

از آنجایی که خرگوش بااحتیاط و احتمالا هم کمی ترسو کم‌رو است، هیچوقت وظیفه انجام کاری را نمی‌پذیرد مگر آن که از قبل سبک و سنگینش کرده و همه‌ی جهات آن را درنظر گرفته باشد. به همین دلیل دیگران آن را در گربه می‌پسندند و سعی دارند در امور مهم خود با او مشاوره بگیرند.

خرگوش مظهر موفقیت در حرفه و تجارت است و معمولاً به عنوان تاجری باهوش که هر کس با او قرارداد کسب‌وکار امضا کند، نمی‌تواند از زیر بار آن شانه خالی کند شناخته شده است. پیش‌بینی‌های او اغلب درست است. گربه در ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر می‌رسد، ولی در حقیقت، به شدت اهل تبانی است.

حیوان سال 1402

همچنین بخوانید: هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲

شایستگی او در زمینه رقابت‌های تجاری نظیر خرید و فروش اشیای عتیقه که به بینش اقتصادی نیاز دارد به خوبی آشکار و شکوفا می‌شود. انجام فعالیت‌های سیاسی و حقوقی،‌ امکان بهره‌مندی از یک زندگی راحت، بدون دغدغه خاطر و طبق میل را برای گربه فرآهم می‌کند.

خانم خرگوش‌ها در همه‌ی مشاغلی که به ذوق، سلیقه، درک اجتماعی و رفتار مناسب نیاز است، می‌درخشند. سیاستمدارنی که خواهان پیشرفت هستند، بهتر است با خانم‌های متولد سال خرگوش ازدواج کنند، چراکه آن‌ها زیرک، دقیق، دانا و رازدار هستند و همین‌طور کدبانوهای برازنده‌ای هستند که با بودن در کنار همسران خود سبب بالابردن آوازه آن‌ها می‌شوند. خانم خرگوش‌ها از این که مورد توجه اطرافیان خود قرار بگیرند، لذت می‌برند.

با آنکه گربه نسبت به اقوام خود دلسوز، از خود گذشته، مهربان، صمیمی و خالص است و به‌آسانی به نزدیکان خود کمک مالی می‌کند، ولی در حقیقت، آن‌چنان هم پای‌بند خانواده نیست و معمولاً با پدرومادر و فرزندان خود احساس بیگانگی بیشتری می‌کند، تا با دوستان منتخب خود.

خانم خرگوش‌ها تا وقتی‌که مورد توجه باشند، وظایف مادرانه خود را به‌درستی انجام می‌دهند، ولی این طبع در آن‌ها بسیار خفیف و تا حدودی کاذب است.

خرگوش

متولدین سال خرگوش 

ملکه ویکتوریا، استالین، دومدیسی و رئیس جمهور بورقیبه، مارتین لوترکینگ، فیدل کاسترو، رئیس جمهور تروخیلو، کنفسیوس و مالکوم ماگریدج، ماری آنتوانت، آن‌بولین، اواپرون یا گاریبالدی، پیراندلو، اینشتاین، اورسون ولز، توسکانی نی، فیلد مارشال سلیم، آرتور میلر، استاندال و ژرژسیمون

دفترچه یادداشت هولوگرامی پارت

سال خرگوشتقویم سال ۱۴۰۲ دریک نگاه
روابط عاطفی زنان متولد سال خرگوش


با موش:

هرچند که خانم گربه موجود آرامی و نرمی است، اما همیشه در اندیشه خوردن موش است. موشی که سرش بوی قرمه‌سبزی ندهد، از این رابطه اجتناب می‌کند.

با گاو:

این دو برای هم ساخته نشده‌اند، خانم گربه صبور، با احتیاط و تا حدودی بداخلاق است.

با ببر:

این رابطه تا حدی پیچیده است، ولی این دو همدیگر را به خوبی درک می‌کنند. خانم گربه می‌داند چگونه با ببر کنار بیاید.

با خرگوش:

چرا که نه؟ البته درصورتیکه هر دو عاقل و بالغ باشند.

اژدها:

زوج بسیار مناسبی هستند. گربه از امتیازات اجتماعی و نکته سنجی بخصوصی برخوردار است که حس نامجویی اژدها را برمی‌انگیزد.

با مار:

شاید بله… البته تا وقتیکه مار آرامش خود را از دست ندهد. پایان خوشی در انتظار مار نیست.

با اسب:

رابطه بسیار خوبی است. گربه در خانه‌ای راحت و در جمع دوستان و نزدیکانش به سر خواهد برد و همین برای او کافی است.

با بز:

چرا که نه؟ اگر گربه کمی پولدار و برخوردار باشد، حتی اگر عاشق هم نباشند، دوستان بسیار خوبی برای هم خواهند بود.

میمون:

یک خانه ییلاقی کوچک و زیبا سبب می‌شود میمون چشمش را به روی خیلی از چیزها ببندد.

با خروس:

هرگز ممکن نیست. زیاده روی‌های خروس، حتی اگر مهم نباشد، گربه را خشمگین خواهد کرد.

با سگ:

بله، اگر چه دیوانگی است. خانم گربه، خانه‌ای آرام و خیرخواهی را برای سگ به هدیه خواهد داد.

با خوک:

تا وقتیکه خانم گربه، بتواند هرزه گردی‌های خوک را تحمل کند، همه چیز خوب پیش خواهد رفت. اما خوک هم باید سرگرمی‌های بیرون از خانه را به‌گونه‌ای ترتیب دهد که خانم گربه متوجه آن‌ها نشود.

جمع بندی

در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که خرگوش (گربه) در ظاهر ضعیف، ممکن است به‌راحتی به موجودی قدرتمند و ترسناک تبدیل شود. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزان مفید و سرگرم کننده بوده باشد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده