به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

خرید جعبه ساعت ارزان با بهترین کیفیت

خرید جعبه ساعت ارزان با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

خرید جعبه ساعت ارزان سودآورترین سرمایه گذاری شما خواهد بود ! این جعبه ها گر چه ارزان، قیمت گذاری شده اند اما ابدا کیفیت پایینی ندارند. ارزان بودن به عواملی جز کیفیت بر می گردد. مانند سادگی طرح ها و تعداد. برای کسانی که خریدهای عمده ای دارند این ارزانی در صورت سفارش های عمده، چند برابر می شود. یعنی محصول را ارزان تر از قیمت کنونی آن به دست خواهند آورد. یکی از دلایل دیگر ارزان بودن جعبه ها، به این واقعیت بر می گردد که تولید کننده جعبه ها، خود مستقیما محصولاتش را می فروشد. طبعا وقتی زنجیره واسطه ها از میان برداشته شود، قیمت ها می شکند و واقعی تر می شود. این فرایند در نگاه کسانی که از زنجیره واسطه ها بی خبرند، به ارزانی تعبیر می شود. در حالیکه در اینجا فقط واسطه ها حذف شده اند و قیمت گذاری ها منصفانه انجام شده است.

استحکام بدنه در خرید جعبه ساعت ارزان


خرید جعبه ساعت ارزان برای فروشندگان ساعت و مراکز بزرگ تجاری کاملا به صرفه است. به ویژه آنکه این جعبه ها، از کیفیت بالایی برخوردارند و بدنه محکمی دارند. مقوایی که در ساخت این جعبه ها به کار رفته، خاصیت آلاستیکی خوبی دارد و به همین دلیل هم نمی شکند. برای رسیدن به یک دیواره مستحکم، مقواها را در چند لایه فشرده می کنند. به این ترتیب به جعبه هایی دست پیدا می کنند که ضربه گیرهای قابل اعتمادی هستند و ساعت ها در پناه آنها، هیچ گزندی نمی بینند.

رنگ جعبه


توجه به رنگ در خرید جعبه ساعت ارزان ، یک مرحله مهم در سفارش است. رنگ گذاری این جعبه ها تفاوتی با رنگ آمیزی جعبه های لاکچری تر ندارد. در هر دو، کیفیت رنگ های استفاده شده، فوق العاده است و درخشندگی چشم نوازی دارد. در رنگ آمیزی جعبه ها از همه رنگ ها بهره برده شده است. از رنگ های طبیعی گرفته تا رنگ هایی که سرشتی انتزاعی تر دارند. معمولا برخی از رنگ ها از بقیه محبوب ترند و دائما سفارش داده می شوند. اما همه مشتریان از سلیقه های رایج پیروی نمی کنند. یک گروه اقلیت وجود دارد که سلیقه هایی منحصر به فرد دارد. برای آن گروه ویژه نیز رنگ های ویژه ای در نظر گرفته می شود.

آستر جعبه


خرید جعبه ساعت ارزان به این معنا نیست که آستردوزی نشده باشند. همه جعبه ها، با آستر یا بالشتک هایی زیبا آراسته شده اند. معمولا پارچه ای که برای آستردوزی به کار می رود از مخمل تهیه می شود. این پارچه زیبا و درخشان، به ساعت ها جلوه ای بی نظیر می بخشد. بالشتک ها نیز می توانند از چرم مصنوعی تهیه شوند. چرم مصنوعی همه مزایای چرم طبیعی را دارد بدون آنکه بدی های آن را داشته باشد. مثلا اینکه بوی بدی ندارد و در اثر ماندن در یک فضای بسته، رایحه ای آزار دهنده پیدا نمی کند.

چاپ تبلیغاتی در خرید جعبه ساعت ارزان


خوبی خرید جعبه ساعت ارزان در این است که می توان برای چاپ برند هزینه بیشتری کرد. هدف جعبه ها فقط نگهداری از ساعت ها نیست بلکه وظیفه تبلیغ برند شما را نیز به عهده دارند. تجربه سرمایه گذاران بزرگ نشان داده است که برای موفقیت یک برند باید برای تبلیغات هزینه کرد. چاپ برند یکی از موثرترین شیوه های تبلیغاتی است.

خرید آنلاین


خرید آنلاین جعبه ساعت ساده، سریع و امن است. زمانی که از شما می گیرد خیلی کم است و همه روندهای آن، با چند کلیک ساده انجام می شوند. در کنار آن می توانید همه ویژگی های جعبه را نیز شخصا انتخاب کنید. خرید جعبه ساعت ارزان فرصت خوبی برای چاپ تبلیغاتی موثر است. با چاپ در شمار زیاد، روند برندسازی سرعت بیشتری پیدا می کند .

سفارش تلفنی


سفارش عمده به مجتمع چاپ و بسته بندی پارت با یک تلفن امکان پذیر است. برای این کار باید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس حاصل کرده و با کارشناسان فروش پارت مستقیما گفتگو کنید. مشاوره های ما نیز با این شماره تلفن انجام می شوند. همه سوالات خود را می توانید از مشاوران ما بپرسید. فراموش نفرمایید که همه مشاوره های پارت چاپ رایگان می باشند و هزینه ای در ازای آنها از شما دریافت نخواهد شد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده