به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

خرید جعبه ساعت عمده با بهترین قیمت

خرید جعبه ساعت عمده با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

خرید جعبه ساعت عمده تماما سود است! به ویژه اگر به فروشگاهی سفارش دهید که خود تولید کننده محصولات عرضه شده باشد. در آن صورت قیمت تمام شده محصولات به نحوی باور نکردنی پایین می آید. از آنجا که خرید، عمده است، باید در اجرای آن دقت کافی داشت. پیش از هر چیز باید بازار را بررسی نمود. در خرید عمده دو چیز خیلی مهمند: قیمت و کیفیت. شما باید بکوشید که بهترین قیمت را با مناسب ترین قیمت به دست بیاورید. در نتیجه با بررسی و فهرست کردن تولیدی ها، باید میان کیفیت ها و قیمت های آنها مقایسه ای به عمل آورد.

مشتری مداری


در خرید جعبه ساعت عمده باید از میان تولیدی ها، روی شرکتی انگشت بگذاریم که مشتری محور باشد. این نوع تولیدی ها، همواره می کوشند با بهبود کیفیت محصولات خود، رضایت مشتریان خود را بیشتر و بیشتر تامین کنند. همچنین در فروشگاه های آنلاین آنها ، مشتری می تواند همه ویژگی های محصول دلخواه خود را شخصا تعیین کند. مشتری در این نوع تولیدی ها، پادشاه است.

جنس و کیفیت مقوا در خرید جعبه ساعت عمده


در خرید جعبه ساعت عمده ، توجه به جنس جعبه ها، نشانه زیرکی است. شما به دنبال چه نوع جعبه ای هستید؟ مقوایی؟ در این صورت باید به جنس مقوای استفاده شده دقت کنید. چه نوع مقوایی را ترجیح می دهید؟ مقوای پشت طوسی؟ این مقوا به صورت چند لایه در تولید جعبه به کار می رود. قابلیت چاپ بر آن نیز بالا است. شاید مقوای اینوربرد را مقوای بهتری می دانید؟ یا مقوای گلاسه را سفارش می دهید؟ ممکن است که هیچکدام را نخواهید و انتخاب تان مقوای لمینت باشد. البته برخی هم کاغذ فلوتینگ را گزینه بهتری می دانند. به هر حال انتخاب با شما است.

رنگ جعبه


در خرید جعبه ساعت عمده ، به یک سلیقه خاص فکر نکنید. یک فروشنده به همه مشتریان خود فکر می کند ؛ از این رو به طیف گسترده ای از رنگ ها فکر می کند و آنها را سفارش می دهد. طبعا مجموعه ای از رنگ ها بیشتر از رنگ های دیگر، سفارش داده می شوند. اینها رنگ های محبوب بازارند. به این معنا که بیشتر مشتریان آن مجموعه رنگی را ترجیح می دهند . اما یک فروشنده با ملاحظه، به سلیقه های خاص نیز در کنار سلیقه عمومی مشتریان بها می دهد. رنگ های خاص آن مشتریان ویژه را هم سفارش می دهد و به این ترتیب مجموعه رنگ های خود را تکمیل می کند.

چاپ برند روی جعبه ساعت


یکی از مزایای خرید جعبه ساعت عمده ، امکان چاپ برند بر آن است. برندها، نام رمز موفقیت اند. وقتی یک برند در ذهن مشتریان با مفهوم کیفیت یکی دانسته شد، آن برند در رقابت با برندهای دیگر بازار یکه تاز می شود. برای اینکه برند به مشتریان معرفی شود، باید آن را تبلیغ کرد. یکی از موثرترین شیوه های تبلیغی ، چاپ برند بر جعبه های ساعت است. چاپ های فاخر و پیشرفته به برند هویت منحصر به فردی می بخشند. برای شناخته شدن یک برند، باید آن را منحصر به فرد ساخت. یعنی تک و تقلید ناپذیر! چاپ هایی که ظاهری لاکچری به برند می دهند از همه بهتر جواب می دهند. بدنه جعبه ها، بهترین بیلبوردهای مینیاتوری برای چاپ برند می باشند. جعبه های لوکس ساعت نیز در دیده شدن برند، نقش بزرگی بازی می کنند.

خرید تلفنی


خرید جعبه ساعت عمده ، با یک تلفن امکان پذیر است. پارت چاپ برای این منظور شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ را اختصاص داده است. از راه تماس با این شماره می توانید با کارشناسان فروش ما مستقیما گفتگو کنید و سفارش های خود را ثبت نمایید. فراموش نفرمایید که همه مشاوره های ما رایگان می باشند و هزینه ای بابت آنها از شما دریافت نخواهد شد. همچنین، کارشناسان و مشاوران پارت چاپ در همه ساعات کاری روز در دسترس شما عزیزان می باشند.

خرید آنلاین


خرید آنلاین جعبه ساعت از مجتمع چاپ و بسته بندی پارت ، نوعی صرفه جویی در زمان است. شما کافی است که جعبه دلخواه خود را سرچ کنید. این کار وقتی از شما نمی گیرد و به سرعت امکان پذیر است. پس از جستجو، همه خصوصیات محصول از رنگ آن گرفته تا اندازه و تعداد را مشخص کنید. با رفتن به مرحله پرداخت نهایی، جعبه از آن شما خواهد شد. همه پروسه های خرید و پرداخت سایت، ساده، امن و سریع طراحی شده اند.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده