پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۳ نکته مهم در خرید جعبه کیف پول

خرید جعبه کیف پول

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

کیف پول ، راهی طولانی را در تاریخ انسانی طی کرده تا به شکل امروزی خود رسیده است . خرید جعبه کیف پول ، تلاشی برای حفظ این تاریخ طولانی است . طبعا کیف پول های اولیه ، با شکل و ساختار پول های رایج همخوانی داشتند . پول هایی که در روزگاران گذشته رایج بودند ، بیشتر سکه بودند . به همین دلیل هم ، کیف پول های اولیه ، شکلی کیسه مانند داشتند که به آن در فارسی قدیم ، همیان می گفتند . این کیف پول های اولیه از چرم طبیعی ساخته می شدند .

ساخت جعبه کیف پول


شاید در گذشته خرید جعبه هاردباکس اختصاصی کیف پول ، کاری ضروری به شمار نمی رفت ؛ چون همه کیف ها ، شکل های کیسه مانند چرمی داشتند . ظاهرا ساختن یک کیسه کوچک چرمی ، نیازی به مهارت های پیچیده نداشت . اما از وقتی که نخستین پول کاغذی در مستعمره خلیج ماساچوست ، رایج شد ؛ کیف پول ها نیز همگام با این تحول ، ساختار کیسه مانند خود را از دست دادند . آنها شکلی مربع یا مستطیلی گرفتند تا با اسکناس های رایج شده ، کاملا سازگاری پیدا کنند . در این کیف های جدید ، سکه ها همچنان قسمت مهمی از کیف ها را به خود اختصاص می دادند اما اصلی ترین بخش کیف به ارزهای تازه اختراع شده کاغذی ، اختصاص یافت . ساختن این کیف ها ، امروزه که رفته رفته کارت اعتباری جایگزین پول کاغذی می شود ، هنوز به عنوان وسیله ای برای نگهداری از کارت ها و یک اکسسور ضروری در پرستیژ مردانه معاصر ، جایگاه خود را حفظ کرده است.

الگوی جعبه کیف پول


خرید جعبه کیف پول فقط منحصر به آقایان نیست . گر چه کیف های زنانه ، طوری طراحی شده اند که در تقسیم بندی های داخلی خود ، در کنار اکسسور ضروری زنانه ، جایی برای نگهداری پول هم پیش بینی شده اما کیف های کوچک زنانه ای هم مخصوص پول طراحی می شوند . این کیف های کوچک پول در کیف بزرگ تر زنانه جای می گیرند . هر دو نوع کیف پول از چرم طبیعی یا مصنوعی ساخته می شوند . یک جعبه ممتاز باید هر دو نوع کیف را به خوبی محافظت کند .

رنگ جعبه


امروزه کیف پول همانند ساعت یک کالای لوکس تلقی می شود و به همین دلیل در خرید جعبه کیف پول ، باید به شیک بودن آن توجه نمود . جعبه یک کالای لوکس باید لاکچری باشد و همه زیبایی های بصری ممکن را بازتاب دهد . جعبه ای که کیف پولی لوکس را در خود پنهان کرده است باید همه ویژگی های لوکس آن را بازتاب دهد . یکی از این جنبه ها ، رنگ هایی است که بر تن جعبه ها خودنمایی می کنند . جعبه های کیف پول ، تابلوهای زنده و پویایی از زیباترین رنگ های طبیعی و ترکیبی هستند .

آستر جعبه


در هنگام خرید جعبه کیف پول حتما به آستر آن دقت کنید . یک کیف پول لوکس ، در غیاب یک آستر ممتاز ، از بازنمایی زیبایی های لاکچری خود باز می ماند . آستری که درون جعبه را می پوشاند زیبایی های منحصر به فرد یک کالا را برجسته می سازد . معمولا هر چه پارچه آستر لخت تر و نرم تر باشد ، زیباتر و چشم نواز تر است .

خرید آنلاین


امکانات وب سایت ما به شما این امکان را می دهد که مشخصات جعبه ها را شخصا انتخاب کنید . مشخصاتی مانند رنگ ، جنس و اندازه جعبه ها توسط مشتری تعیین می شوند . خرید آنلاین فقط چند کلیک از شما وقت می گیرد .

سفارش تلفنی

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top