پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

خرید سالنامه با کمترین قیمت و بهترین کیفیت

خرید سالنامه با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از مهمترین فاکتور هایی که مشتریان هنگام خرید سالنامه در نظر می گیرند ، رنج قیمت سالنامه است. قیمت خرید یا چاپ هر کدام از سال نامه ها تحت تاثیر بسیاری از مشخصات و ویژگی ها قرار می گیرد. در واقع هنگام مراجعه برای خرید یا چاپ، با تنوع بالایی از قیمت مواجه خواهید شد. خرید محصولی با قیمت مناسب و البته کاربردی از اهداف بسیاری از کاربران به شمار می آید. در ادامه به بررسی موارد مهم برای تهیه سال نامه خواهیم پرداخت.

کاغذ سالنامه


یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در تهیه یک خرید سالنامه، نوع و کیفیت کاغذی است که در چاپ آن به کار رفته است. اصلی ترین ماده اولیه ای که برای تهیه تقویم و یا سررسید به کار می رود، کاغذ است. کاغذ ها در انواع و ضخامت های مختلف برای تهیه محصولاتی با رنج های قیمتی متنوع عرضه می شوند. با انتخاب کاغذ از نوع ارزان، قیمت تمام شده محصول نیز به صورت مستقیم کاهش پیدا می کند. ولی باید توجه داشت که کاربردی بودن سررسید از اهمیت بالایی برخوردار است. یعنی نوع و رنگ کاغذ به کار رفته در سررسید باید به گونه ای باشد که مخاطبان بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند.

جلد سالنامه


یکی دیگر از بخش های مهم در تعیین رنج قیمت سررسید ها، قسمت جلد آنهاست. در خرید سالنامه برای کنترل قیمت از مواد اولیه ارزان قیمت و اقتصادی استفاده می شود. جلد یکی از بخش های مهم در سررسید به شمار می آید که می توان از مواد متنوعی برای تهیه آن استفاده کرد. با توجه به نیاز و بودجه کاربران برای چاپ یا خرید سررسیدها، از مواد مصنوعی و فانتزی با طرح های متنوع در قسمت جلد این محصولات استفاده می شود.

طراحی صفحات داخلی


نوع طراحی که برای صفحات داخلی سررسید ها انتخاب می شود، روی میزان مصرف کاغذ در این محصولات تاثیرگذار است. در مدل های مختلف سالنامه می توان از طرح های متنوع با توجه به نیاز و انتخاب کاربران استفاده کرد. به عنوان مثال می توان برای هر روز از یک برگه در سررسید استفاده کرد ولی با کاربرد یک نوع کاغذ ارزان قیمت ، هزینه مصرف کاغذ کنترل می شود. برخی از کاربران نیز ترجیح می دهند از کاغذ باکیفیت تری استفاده کنند ولی هر دو روز را در یک صفحه سررسید طراحی می کنند. این موضوع باعث می شود تا با تغییر طراحی صفحات داخلی و استفاده از کاغذ مناسب، قیمت تمام شده سررسید را کنترل کرد.

صحافی سالنامه


استفاده از روش های مختلف صحافی در چاپ سررسید ها باعث می شود تا مقاومت و ماندگاری این محصولات با یکدیگر متفاوت باشد. هنگام خرید سالنامه نیز کاربر نمی خواهد که برگه های دفترچه تاریخ دار آن بعد از مدت کوتاهی از بین برود و غیر قابل استفاده شود. به همین دلیل می توان از روش های معمول و استاندارد صحافی برای کاهش قیمت چاپ سررسیدها و همچنین کاربردی بودن آنها استفاده کرد.

خرید سالنامه و تبلیغات


از دیگر موارد مهمی که تاثیر مستقیم روی قیمت سالنامه دارد، نوع طراحی است که بسیاری از مراکز با هدف تبلیغات ، آن را انجام می دهند. اجرای کار های تبلیغاتی روی قسمت های مختلف سررسید ها با توجه به نوع طراحی، دارای هزینه های متنوعی است. در سررسید های ارزان برای کنترل قیمت از طراحی های ساده و کم استفاده می شود. این موضوع باعث می شود تا هزینه طراحی باعث بالا رفتن رنج قیمت چاپ یا خرید محصولات نشود. البته با توجه به روش های جدید در طراحی، امکان پیاده سازی راهکارهای مختلف برای کاهش هزینه چاپ سررسید ها وجود دارد. 

جمع بندی


مجموعه پارت چاپ با توجه به شرایط مختلف کاربران ، راهکار و ایده های گوناگونی برای خرید سالنامه ارائه می کند. افراد و مراکزی که بودجه محدودی برای چاپ سررسید در سال جدید را دارند، می توانند از کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ برای راهنمایی و انتخاب یک محصول کاربردی استفاده کنند.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴۸ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top