پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

خرید عمده تقویم جیبی با تخفیف فوق العاده

خرید عمده تخفیف جیبی با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

بسیاری از افرادی که می خواهند برای معرفی کسب و کار خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند، اقدام به خرید عمده تقویم جیبی می نمایند. با خرید عمده این تقویم ها می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید و تعداد بیشتری از تقویم ها را دریافت نمایید. با استفاده از تقویم های جیبی و تقویم رومیزی ۱۴۰۴ می توانید تبلیغات کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. دقت داشته باشید که زمان خرید هر یک از تقویم های جیبی باید در مورد مدل تقویم و قیمت هر یک عدد تقویم، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. تقویم های جیبی از آنجایی که ارزان تر هستند، برای معرفی کسب و کار در ابتدای راه اندازی، انتخاب مناسب و بی نظیری می باشند.

نکات خرید تقویم جیبی

برای خرید عمده تقویم جیبی باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید. برخی از نکات ضروری که زمان خرید عمده تقویم های جیبی اهمیت زیادی دارد عبارت است از:

مدل تقویم جیبی پارت

برای خرید هر یک از انواع تقویم های جیبی باید مدل تقویم ها را مورد بررسی قرار دهید. مدل های زیادی از تقویم های سال ۱۴۰۳ جیبی تولید می شوند. هر یک از این مدل ها با قیمت متفاوتی به فروش می رسند. برخی از انواع تقویم هایی که جیبی هستند ، اندازه شان بزرگ است. اما برخی دیگر از آنها با اندازه کوچکتری طراحی می گردند. بر همین اساس مدل هر یک از تقویم ها را از نظر اندازه و طراحی که دارند باید بررسی کنید و سپس آنها را سفارش دهید.

کیفیت و طراحی تقویم جیبی پارت

 یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید عمده تقویم های جیبی باید به آن دقت داشته باشید ، این است که طراحی و کیفیت تقویم ها را بررسی کنید. کیفیت هر یک از تقویم ها به ورق هایی بستگی دارد که برای تولید آنها به کار گرفته می‌ شود. برخی از تقویم ها را با استفاده از ورق های گلاسه تولید می کنند. اما برخی دیگر از تقویم ها با استفاده از کاغذ تولید می شوند. آن دسته از تقویم هایی که با استفاده از ورق های گلاسه تولید می گردند ، هزینه خریداریشان تا حدودی بالاتر است. اما تقویم هایی که با استفاده از کاغذ تولید می شوند ، با قیمت کمتری به فروش می رسند. توجه داشته باشید که زمان خرید انواع تقویم های جیبی باید در مورد مدل آنها و همچنین در مورد طراحی که برای تقویم ها به کار گرفته می شود آگاهی بیشتری کسب نمایید.

 از دیگر نکاتی که زمان خرید تقویم عمده جیبی باید به آن دقت داشته باشید ، این است که قیمت آنها را به خوبی بررسی کنید. قیمت هر یک از تقویم ها به فاکتورهای متفاوتی بستگی خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین فاکتورها اندازه تقویم است. اگر اندازه تقویم ها بزرگ باشد، شما نیاز است که هزینه بیشتری برای خریداری آنها پرداخت نمایید. هر یک از نکاتی که روی قیمت تقویم های جیبی تاثیر می گذارد را می توانید از کارشناسان بپرسید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند. در این صورت می توانید بهترین هدیه تبلیغاتی را برای معرفی کسب و کارتان خریداری کنید.

خرید عمده تقویم جیبی با تخفیف شگفت انگیز


تقویم جیبی تبلیغاتی با حک لوگو و برند

اگر می خواهید خرید عمده تقویم های جیبی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انجام دهید، باید به حک آرم و برندتان روی تقویم دقت داشته باشید. شما می توانید زمان خرید عمده تقویم ها، آرم برندتان را روی تقویم ها سفارش دهید.

انتخاب تقویم جیبی پارت

یکی از مواردی که افراد زمان خرید عمده تقویم جیبی به آن اهمیت می دهند ، این است که به صورت اینترنتی سفارش شان را ثبت کنند. شما می توانید به صورت اینترنتی سفارش تقویم های عمده توجیبی را ثبت نمایید تا در کمترین بازه زمانی سفارش برای شما ارسال گردد. با معرفی انواع تقویم ها شما به راحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و برای راه اندازی کسب و کار خود به عنوان هدیه تبلیغاتی، تقویم ها را تهیه نمایید. اگر می خواهید با قیمتی عمده انواع تقویم های جیبی و رومیزی را سفارش دهید بهتر است که تعداد زیادی از آنها را سفارش دهید.

شما می توانید نمونه محصولات ما را در صفحه سررسید ۱۴۰۴ تماشا بفرمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top