رونمایی سررسید 1402 برای مشتریان پارت آغاز شد

کسب اطلاعات بیشتر

898 500 88 - 021

راهنمای انتخاب تقویم رومیزی مدیریتی

خرید تقویم رومیزی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تقویم رومیزی مدیریتی یک ابزار قدرتمند برای داشتن یک برنامه ریزی ایده آل است که لازمه ی سازمان دهی و مدیریت برنامه ها و امور می باشد; درواقع درصورتی که از تقویم رومیزی با هدف و به درستی استفاده می کنید، تبدیل به ابزاری قدرتمند می شود که می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.
مطمئنا اکثرا از انواع تقویم‌ های رومیزی و سررسید استفاده کرده اید; اینکه از چه شرکتی و با چه شکلی بوده اند و چند عدد داشته ایم مهم نیست، همیشه یک تقویم رومیزی مدیریتی روی میز افرادی که با برنامه پیش می روند خواهید یافت.

 برای اینکه بتوانید به هدف خود با استفاده از تقویم مدیریتی برسید فقط در صورتی است که موارد زیر را رعایت کنید.

• فقط یک هدف را برای پیگیری در تقویم خود انتخاب کنید.
• هر روز آن را بررسی کنید.
• از آن برای خط کشیدن یا سایر اطلاعات مزاحم استفاده نکنید.

چرا از تقویم رومیزی مدیریتی استفاده می کنیم؟

• واضح ترین دلیل برای استفاده از این تقویم، استفاده از آن برای چیزی است که برای آن طراحی شده است و پیگیری رویدادهایی که هر سال در همان تاریخ اتفاق می افتد که این کاربرد می تواند شامل موارد زیر باشد:
تولدها
• سالگردها
• تعطیلات خاص.
اکثر افراد از تقویم رومیزی به سه دلیل اصلی زیر استفاده می کنند:
• بتوانیم سریعاً به تقویم نگاه کنیم
• به عنوان یک صفحه محکم بر روی میز که وقتی روی کاغذ می نویسم سطح صافی را به ما بدهد.
• برای خط کشیدن و یادداشت سریع برنامه ها در زمانی که دفترچه یا سررسید را در دسترس نداریم
با این حال، دلیل اصلی استفاده مردم از تقویم رومیزی برای برنامه ریزی است و در برخی موارد هم دیده شده است که آنها یک برگه از ماه جاری را به تابلوی اعلانات سنجاق کرده و به جای آن از آن به عنوان یک تقویم دیواری استفاده می کنند.
در کنار استفاده اکثریت از تقویم رومیزی با عنوان یک ابزار مدیریتی، امروزه به یکی از کالاهای تبلیغاتی ایده آل تبدیل شده است که فرد بتواند لوگو و فعالیت های خود را تبلیغ کند.

 افرادی که قصد تبلیغ دارند با جاپ لوگو و تصاویر مربوط به حرفه و تجارت خود می توانند خود را با این ترفند بیشتر در معرض دید گذارند.

ویژگی های کاربرپسند یک تقویم رومیزی مدیریتی

بنابراین ممکن است فکر کنید که یک تقویم رومیزی مدیریتی نیز یک تقویم رومیزی است، هیچ چیز خاصی در آنجا وجود ندارد; این در مورد تقویم مدیرتی درست نیست.
هرچند این مورد هم هست که اگر ابزارهای برنامه ریزی خود را دوست داشته باشید، احتمال استفاده از آنها هم بسیار بیشتر است; با در نظر گرفتن این هدف، برخی ویژگی ‌ها وجود دارد که باعث می‌شود این تقویم خاص از دیگر افراد متمایز شود.

 از این رو هرکسی می تواند با توجه سلایق و نوع کاربری تقویم خود را بصورت سفارشی درخواست کند ولو با هزینه بیشتر‌.

تقویم رومیزی زیبا و متالیک

در نسخه های جدید تقویم های رومیزی از رنگ های زیبا و متن و لایه های رنگی متالیک بیشتر استفاده شده است. وجود رنگ بندی زیبا و چشم نواز یک تقویم رومیزی مدیریتی میز شما را زیباتر جلوه می دهد.

اگر صادقانه بگوییم، میزهای اداری که چندان جذاب و شیک نیستند با وجود یک تقویم رومیزی خوش رنگ تبدیل به میزکار ایده آل می شوند; بنابراین، پنهان کردن ریخت و پاش و بد شکلی میز با یک تقویم زرق و برق دار برای هرکسی مفید عمل می کند.

تقویم رومیزی با کاغذ ضخیم و با کیفیت

صفحات تقویم رومیزی مدیریتی، از یک کاغذ ضخیم ساخته شده اند که کیفیت را فریاد می زنند; انتخاب کاغذ معمولی و کاغذ باکیفیت بستگی به نوع مصرف شما دارد.

 اصولا کاغذ های معمولی را در حجم انبوه برای تبلیغات در نظر می‌گیرند; ولی چنانچه تصمیم به داشتن یک تقویم رومیزی; شخصی و متمایز دارید می توانید در سفارش خود لحاظ کنید. در واقع وجود کاغذ ضخیم و با کیفیت به دلایل زیادی مهم است.

اگر می‌خواهید تقویم رومیزی شما به عنوان یک سطح نوشتاری صاف دو برابر شود بنابراین کاغذ ضخیم ضروری است، هنگامی که مستقیماً در تقویم خود می نویسید، نمی خواهید نوشته شما از بین برود، جوهر پس بدهد و برگه ماه آینده شما را خراب کند.

واقعاً خوب است که تقویم رومیزی شما بتواند در برابر خالی شدن های گهگاهی وحشتناک یک فنجان چای یا قهوه مقاومت کند; هرچند سعی می کنیم فنجان قهوه را روی تقویم قرار ندهیم، اما این اتفاق می افتد; یک امتیاز دیگر این است که وقتی ماه تمام می شود، می توانید از پشت برگه به عنوان کاغذ باطله استفاده کنید.

از آنجایی که ورق ها اندازه بزرگ خوبی دارند، برای ترسیم نقشه های ذهنی و ترسیم نقشه های شما عالی هستند. یا می توانید ورق بزرگ را به قطعات کوچکتر برش دهید تا یادداشت بردارید.

برگه مربوط به استیکر یا یادداشت

آخرین صفحه یک تقویم رومیزی مدیریتی سفارشی شده در واقع دارای یک برگه بزرگ از برچسب است که می توانید از آن برای برجسته کردن قرار ملاقات ها و رویداد های مهم استفاده کنید.

اکثر افراد از طرفداران پر و پا قرص استفاده از برچسب های برنامه ریزی هستند; زیرا آنها باعث می شوند یادداشت ها و امور مربوط به آن روز بیشتر به سمت شما بیابند، بنابراین بیشتر احتمال دارد آنها را به خاطر بسپارید.

برگه مربوط به برچسب های انتهای این تقویم هم سرگرم کننده و هم کاربردی است; شما نه تنها می توانید از آن‌ ها برای این تقویم ها استفاده کنید، بلکه از آنها در برنامه‌ریزی زندگی و تقویم های دیواری نیز استفاده نمایید.

امتیاز این قابلیت این است که هر زمان که به آنها نیاز داشتید آنها روی میز شما هستند; بنابراین لازم نیست در صورت نیاز برای یافتن یکی از آنها جستجو کنید.

در برخی دیگر هم برگه استیکر وجود ندارد ولی برگه های مختص یادداشت وجود دارد که موارد مهم و نکات پیرامون قرار یا برنامه خود را می توانید در آن یادداشت کنید.

بنابراین شما با سفارش یک تقویم رومیزی مدیریتی شخصی و مطابق با علایق و کارکرد یک تقویم زرق و برق دار برای آرایش میز خود داشته باشید.

 تقویم های رومیزی با مشخصاتی که گفته شد علاوه بر نقش کاربردی نقش سرگرم کننده ای هم برای برنامه ریزی شما دارند.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده