پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۵ مزیت مهم سررسید اختصاصی ۱۴۰۳

سررسید اختصاصی 1403

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از ابزارهای کاربردی و مهم در کسب و کارها، سفارش چاپ سررسید هایی مطابق با شرایط و حوزه ی فعالیت آنها است. تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ که به تبلیغات کسب و کارشان اهمیت می دهند، قطعا سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ را در برنامه کاری خود دارند. اما ابتدا می خواهیم بررسی کنیم که این نوع از سر رسید ها چه مزیت هایی دارند و به چه سر رسید هایی اختصاصی گفته می شود.

 

سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ پارت

 

سفارش طراحی و چاپ سررسیدها به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود. در چاپ انواع سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ تمام شرایط و خواسته کاربر در نظر گرفته می شود و محصول متناسب با خواسته شخص سفارش دهنده چاپ می‌شود. در حالی که در نمونه‌های عمومی، چاپ و طراحی سررسید از یک فرمت کلی پیروی می‌کند و تمام افراد می توانند از آن استفاده کنند. در سفارش سررسیدهای اختصاصی مواردی مثل قطع سررسید، نوع جلد و چاپ آن، نحوه چاپ صفحات داخلی محصول، نوع کاغذ به کار رفته در چاپ سررسید و سایر ویژگی ها متناسب با سفارش و خواسته مشتری است. این سر رسید ها یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک هستند. در ادامه به بررسی چند مزیت کاربرد سر رسید های اختصاصی خواهیم پرداخت.

طراحی سر رسید اختصاصی ۱۴۰۳ پارت

 

هر طرح و مدلی که مشتری برای ایجاد یک سر رسید اختصاصی در ذهن دارد را می تواند با سفارش و چاپ آن به مراکز مخصوص، عملی کند. طرح های عمومی سررسیدها قطعا مطابق میل و سلیقه بسیاری از مراکز و شرکت ها نیستند. افراد می توانند متناسب با کسب و کارشان یک طرح کاملا اختصاصی از لحاظ ابعاد، نوع جلد، نوع صفحات و صحافی سررسید به مرکز چاپ سفارش دهند. چنین محصولی یک ابزار قدرتمند برای معرفی شرکت و کسب و کار آنها به شمار می آید.

هزینه سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ پارت

 

هر شرکت و یا شخص حقیقی که می خواهد برای کسب و کارش از سررسید اختصاصی استفاده کند، بودجه مشخصی را از قبل در نظر می گیرد. با توجه به تعداد تیراژ سفارش چاپ سررسید، با کمی تغییر در هزینه خرید کاغذ، نوع جلد یا سایر قسمت های آن، هزینه چاپ این محصولات را می توان تغییر داد. هنگام سفارش انواع سر رسید های اختصاصی می توان بسیاری از مشخصات را با توجه به شرایط و محدودیت بودجه خود مشخص کرد. این امکان یک مزیت بالا برای کنترل هزینه ها به ویژه در شرکت های بزرگ به شمار می آید.

هزینه سررسید اختصاصی 1403

 

لوگو اختصاصی سررسید

 

تمام نمونه های سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ با یک هدف خاص و اصلی از طرف مراکز مختلف سفارش داده می شوند. هدف از سفارش این محصولات، تبلیغات آن مرکز یا کسب و کار است. سررسیدها یکی از قویترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که کسب و کارها هر سال قبل از شروع سال جدید سفارش سررسیدهای آن را با درج لوگو، عکس محصولات یا ثبت خدمات خود در آن می دهند. آنها سعی می کنند سررسیدهای جدید را در زمان مناسب به دست کاربران و بازار هدف خود برسانند. به دلیل استفاده روزانه از سررسید و لمس آن توسط کاربر، نان و نشان کسب و کار بیشتر در ذهن ها حک می شود.

رنگ و ابعاد سررسید اختصاصی

 

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، در سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۳ تمام ویژگی های محصول توسط کاربر انتخاب می شود. طیف رنگی که در سررسید مورد استفاده قرار خواهد گرفت و ابعاد آن یکی از مهمترین ویژگی های ظاهری این محصولات می باشند. کسب و کارهایی که دارای لوگو اختصاصی هستند ، معمولا در سفارش سررسید هایشان نیز از همان طیف رنگی به کار رفته در لوگوی خود استفاده می کنند. ابعاد و نوع سررسید هم با توجه به شرایط کاربران آنها انتخاب می شود. نمونه های اروپایی به دلیل اندازه های استاندارد معمولا بیشترین طرفدار را در سفارش سر رسید های اختصاصی دارند.

طراحی سررسید اختصاصی 1403

تنوع سر رسید اختصاصی ۱۴۰۳ از لحاظ مدل

 

کاربر هنگام سفارش سالنامه اختصاصی محدودیتی از لحاظ یک دست بودن سررسید ها ندارد. می توان با توجه به نیاز خود از انواع سر رسید های دفتری، تقویم های رومیزی و نمونه های دیواری استفاده کرد. مخاطبان یک کسب و کار می توانند دارای شرایط گوناگون باشند. در چنین شرایطی از انواع مختلف سررسید و تقویم استفاده خواهند کرد. در سفارش سررسید های اختصاصی می توان متناسب با نیاز و جامعه هدف خود، انواع سررسید و تقویم را سفارش داد.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت در زمینه چاپ و طراحی انواع سررسید اختصاصی به طور حرفه ای قابلیت تولید انواع محصولات دلخواه شما را دارا می باشد . کارشناسان حرفه‌ای این مجموعه اقدام به ارائه مشاوره و راهنمایی شما سروران گرامی می‌کنند تا بتوانید متناسب با شرایط خود بهترین مدل را انتخاب کنید ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ . همچنین می توانید برای بازدید و بررسی تنوع محصولات روی این لینک : انواع سررسید و سالنامه ۱۴۰۳ کلیک بفرمایید .

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
12 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top