پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

خرید سررسید باطله با کمترین قیمت

سررسید باطله با کمترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

بسیاری از تولیدکنندگانی که فروش سررسید باطله را بر عهده دارند با قیمت مناسب و به صرفه ای، سررسید ها را به مشتری ارائه می دهند. سررسید های باطله نسبت به سررسید های جدید هزینه خریداری شان کمتر است. چرا که این سررسید ها کارایی برای بررسی تاریخ روز ندارند. از این سررسید ها برای یادداشت برداری استفاده می کنند. به همین دلیل شما می توانید سررسید های باطله را برای جزوه نویسی، یادداشت برداری و … خریداری کنید. در صورتی که نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید دفترهای یادداشت پرداخت کنید، می توانید سررسید های سال گذشته را خریداری نمایید.

شما می توانید تعداد زیادی از سررسید هایی که مربوط به سال گذشته می باشد را با قیمت عمده خریداری کنید. هر یک از فاکتور هایی که روی قیمت گذاری سررسید ها تاثیر دارد را زمان خریداری سررسید ها باید بررسی نمایید . سررسید های مدیریتی که لاکچری می باشند و مربوط به سال های گذشته هستند را با قیمت بیش تری به فروش می رسانند. البته باید بدانید که قیمت این سر رسید ها نسبت به سررسیدهای ساده تر بیش تر است . ولی به صورت کلی قیمت سررسید های باطله چندان بالا نیست.

سررسید تاریخ گذشته ارزان

 

ارزان بودن سررسید های سال گذشته یکی از مهم ترین مزیت های آنها می باشد . فروشندگان زمان فروش سررسید ها هر یک از نکاتی که در مورد قیمت و نوع سررسید می باشد را برای شما توضیح می دهند. بنابراین شما می توانید با آگاهی بیشتری یکی از انواع سررسید های تبلیغاتی را خریداری کنید. هر یک از سررسید های سال گذشته ارزان اندازه برگه هایشان متفاوت است. همچنین نوع جلد هر یک از سر رسید ها با یکدیگر فرق می کند.

فروش سررسید باطله

 

ارزان بودن سررسید های باطله یکی از مواردی است که افراد زمان خرید سررسید به آن توجه می کنند. امروزه فروش سررسید باطله نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. چرا که بسیاری از افراد از این سررسید ها به عنوان دفترهای یادداشت برداری استفاده می کنند. برخی از افراد سر رسید های باطله را برای خمیر کردن خریداری می کنند. خمیر کردن هر یک از سررسیدهای باطله برای برخی از کسب و کارها سودآور می باشد. در صورتی که تعداد سر رسید های سال گذشته زیاد باشد، آنها را تنها برای خمیر کردن خریداری می کنند.

فروش سررسید باطله با قیمت کم

فروش سر رسید تبلیغاتی

 

سررسید تبلیغاتی باطله هزینه خریداری شان مناسب تر از سررسید های جدید می باشد. برخی از کسب و کارها هستند که سررسید های تبلیغاتی شان را بعد از گذشت زمان مشخص شده، به صورت عمده با قیمت کمتری به فروش می رسانند. فروش سررسید باطله تبلیغاتی برای بسیاری از افراد به عنوان یک روش صرفه جویی در هزینه شناخته می شود. آن ها می توانند سررسیدهای باطله را خریداری کنند و برای استفاده روزانه آنها را به کار بگیرند. بسیاری از کسب و کارها برای این که دفتر یادداشت جهت بررسی هزینه ها داشته باشند، از سررسیدهای باطله استفاده می نمایند. کاربرد سررسید های باطله به دلیل قیمت مناسبی که دارند ، روز به روز بیش تر می شود.

خرید و فروش سررسید باطله

 

خرید و فروش سررسید باطله توسط تولیدکنندگان با قیمت عمده انجام می شود. هر یک از نکاتی که مربوط به قیمت گذاری سررسید های سال های گذشته می باشد را باید بشناسید و سپس برای خرید این سررسید ها اقدام کنید. سررسید های سال های گذشته بر اساس نوع جلد، تعداد ورقه، نوع سررسید، جنس ورقه ها و …. قیمت گذاری می شوند. سررسید های مدیریتی لاکچری که مربوط به سال های گذشته هستند را با قیمت کم تری به فروش می رسانند. شما می توانید از سررسید های لاکچری برای حساب و کتاب روزانه تان استفاده کنید.

خرید سررسید قدیمی ارزان

 

فروشندگانی که فروش سررسیدهای قدیمی را بر عهده دارند ، هزینه زیادی از مشتری برای خرید سررسید دریافت نمی کنند. شما می توانید انواع سررسیدهای باطله و قدیمی را برای کاربردهای متنوع از فروشندگان خریداری کنید. دقت داشته باشید که زمان خرید سررسید های قدیمی باید در مورد مدل سررسید و ویژگی های سررسید اطلاعات بیشتری کسب کنید. هر یک از سررسید ها با استفاده از کاغذها و متریال های متنوعی تولید می شوند. برخی از آنها گران تر هستند ، چرا که از متریال های خاص و منحصر به فردی برای تولید آنها استفاده کرده اند.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top