پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سررسید هوشمند

سررسید هوشمند چیست ؟

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

فایل صوتی “سررسید هوشمند” را از دست ندهید! 👇👇👇


سررسید هوشمند یکی از انواع سالنامه هایی می باشد که خدمات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این سالنامه می‌ توانید قرار ملاقات های خود را به یاد بیاورید و برنامه ریزی روزانه تان را به بهترین نحو ممکن تنظیم کنید. در واقع سالنامه هایی که هوشمند هستند، به افراد کمک می‌ نمایند که برنامه‌ های مهم زندگی را فراموش نکنند. تقویم ها و سررسید های الکترونیکی امروزه جایگاه بالایی به دست آورده اند. این نمونه از سررسید ها را با استفاده از نرم افزارهای خاصی طراحی کرده ‌اند. هر یک از افراد می‌ توانند سررسید های الکترونیکی و هوشمند را روی گوشی و کامپیوتر خود نصب کنند. سیستم هوشمند سررسید ها پاسخگوی نیاز تمامی اقشار جامعه است، هر یک از افراد به راحتی می‌ توانند از این سیستم بهره برداری نمایند.

کاربردهای سررسید هوشمند

 
برخی از مهمترین کاربردهایی که از سررسید های هوشمند دریافت می شود، عبارت اند از :

برنامه ریزی مناسب برای شرکت


شرکت ها برای منتشر کردن هر یک از رویدادها و اخبار مهم از سالنامه های هوشمند استفاده می کنند. تقویم هایی که هوشمند هستند ، به نظم هر یک از کسب و کارها کمک زیادی می نمایند. شرکت ها می توانند با استفاده از این سالنامه ها تمامی پروژه‌ های مربوط به سمینار، نمایشگاه، سخنرانی و … را برنامه ریزی نمایند. کارکنان شرکت یک نسخه از این سالنامه را روی کامپیوتر خود می توانند نصب نمایند. با آغاز روز جدید هر یک از رخداد هایی که مربوط به روز جدید می باشد را روی سیستم هوشمند مشاهده خواهند کرد. از آن جایی که سررسید های هوشمند بسیار کاربردی هستند ، بیشتر شرکت‌ ها برای بررسی هر یک از رخدادهای روزانه و تعیین کردن جلسات و سخنرانی ها از آنها استفاده می نمایند.

بازاریابی اصولی


یکی دیگر از کاربرد های سررسید هوشمند برای بازاریابی می باشد. بسیاری از بازاریابان برای این که تمامی اطلاعات مربوط به محصولات را به مشتری نشان دهند ، باید حجم زیادی از تصاویر محصولات را همراه خود داشته باشند. اطلاعات کاتالوگ برای مشتری اهمیت زیادی دارد. برای معرفی بهتر هر یک از محصولات متنوع، سررسید های هوشمند کاربرد زیادی دارند. امکانات این سر رسید ها کمک می کند که بازاریابان به صورت روزشمار تمامی رخداد هایی که مربوط به معرفی محصول است را بررسی نمایند. با استفاده از تلفن همراه می توانند تمامی اطلاعات و عکس ها را به مشتری خود نشان دهند. در این نرم افزار هوشمند هر یک از اطلاعاتی که مربوط به فرایند بازاریابی می باشد را می توانید وارد کنید.

برنامه ریزی آموزشی

 

دانشگاه ها و مراکز آموزشی از دیگر مکان هایی هستند که از سالنامه های هوشمند استفاده می کنند. هر یک از دانشجویان و دانش‌آموزان با برنامه‌ ریزی اصولی برای امتحان ها می‌ توانند سریعا تغییرات ضروری را انجام دهند. بنابراین هر یک از دانشجویان و دانش ‌آموزان بهتر است که از سررسید های دقیق و منظمی استفاده نمایند تا موفقیت لازم را کسب نمایند. استفاده از سر رسید های هوشمند به آنها کمک می ‌کند که تمامی اطلاعات درون سررسید را بر اساس برنامه‌ریزی خود تنظیم نمایند.

سررسید هوشمند

برنامه ریزی سخنرانی


یکی دیگر از کاربرد های مربوط به سررسید هوشمند این است که سخنرانان از این سررسید استفاده می کنند. هر فردی که سخنران است، باید اطلاعات دقیقی را همیشه همراه خود داشته باشد. در این صورت می ‌تواند در هر مکانی با هر مخاطبی به راحتی صحبت کند. در واقع سخنران های حرفه ای نمی توانند تمامی سخنرانی های خود را در کتاب ها همراهشان داشته باشند. اما سررسید هایی که هوشمند هستند، برای آنها به عنوان یک بانک اطلاعاتی شناخته می‌ شوند. شما برای این که اطلاعات را به راحتی جستجو کنید ،می توانید از این سالنامه ها استفاده نمایید

برنامه سررسید هوشمند بانک


کاربرد سررسید های هوشمند در بانک ها اهمیت زیادی دارد. چرا که فعالیت بانک ها به صورت روزانه می باشد و این سالنامه ها شرایط مناسبی برای نظم برنامه ریزی بانک ها ایجاد می کنند. به طور معمول اطلاع رسانی هر یک از خدمات و فعالیت های روزانه در بانک ها تا حدودی دشوار است. اما اگر از اپلیکیشن های هوشمند استفاده شود، اطلاع رسانی در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد. با وجود سالنامه هوشمند دیگر نیازی نیست که در بانک ها از تابلو های اطلاعاتی استفاده شود.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top