سررسید پلنر

اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

 

سررسید پلنر چیست؟ پلنر در زبان انگلیسی (planner) به معنای برنامه ریزی است و سررسید پلنر همان سررسید برنامه ریزی است که به شما این امکان را میدد تا علاوه بر داشتن تمام تاریخ ها و امکانات یک سررسید بتوانید برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه خود را یادداشت نموده و برنامه ریزی دقیقی را ثبت کنید.

سررسید پلنر

داخله سررسید پلنر

سررسید پلنرها دارای صفحات یادداشت بیشتری می باشند و تقویم آن اکثرا به صورت ماه در یک صفحه، ماه در دوصفحه و یا هر هفته در یک صفحه در ابتدای آن قرار دارد و باقی صفحات را برگه های یادداشتی تشکیل میدهند که طرح های مختلفی دارند:

  1. یادداشت ساده
  2. یادداشت با برنامه روزانه، هفتگی و …
  3. برنامه غذایی
  4. برنامه کاری و قرار ملاقات ها
  5. برنامه سفر و مخارج آن
  6. برنامه درسی

و بسیاری موارد دیگر….

سررسید پلنرها برای افرادی که به صورت پیوسته سررسید یا دفترچه یادداشتی همراه خود دارند و  برنامه های خود را یادداشت میکنند بسیار مناسب و ایده آل است. در این سررسیدها حتی ریزترین برنامه های خود را میتوانید یادداشت کنید و نگرانی بابت فراموشی کارهایتان نداشته باشید.

انواع سررسید پلنر

سر رسید پلنر سیمی (ارگانایزر) : این سررسیدها کلاسوری بوده و قابلیت جداکردن یا افزودن برگه را به آسانی برای مخاطب فراهم میکند. براحتی میتوانید برگه های جدیدی به سررسیدتان اضافه کنید و در پایان سال برگه های استفاده شده و قدیمی سر رسید را با برگه های سالنامه سال جدید تغییر دهید.

سر رسید پلنر ساده : این سررسیدها شامل سررسید با صحافی چسب و دوخت در قطع های وزیری، اروپایی، پالتویی و رقعی می باشند، اما قطع پلنرها معمولا کوچک (پالتویی، اروپایی) میباشد،که به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشد.

بخش پایانی سررسید پلنر

این قسمت مشابه سایر سررسیدها است و شامل:

دفتر تلفن، تلفن های ضروری، تبدیل واحدها، ساعت جهانی، مسافت بین شهرها، مناسبت ضمیمه و اطلاعات متناسب با حوزه فعالیت شرکت شما (مانند سررسیدهای مهندسی) در این قسمت قرار خواهند گرفت.


 

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)