سررسید پلنر

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

سررسید پلنر چیست؟ پلنر در زبان انگلیسی (planner) به معنای برنامه ریزی است و سررسید پلنر همان سررسید برنامه ریزی است که به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر داشتن تمام تاریخ ها و امکانات یک سررسید بتوانید برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه خود را یادداشت نموده و برنامه ریزی دقیقی را ثبت کنید.

سررسید پلنر


سررسید پلنر دارای صفحات یادداشت بیشتری می باشند و تقویم آن اکثرا به صورت ماه در یک صفحه، ماه در دوصفحه و یا هر هفته در یک صفحه در ابتدای آن قرار دارد و باقی صفحات را برگه های یادداشتی تشکیل میدهند که طرح های مختلفی دارند:

  1. یادداشت ساده
  2. یادداشت با برنامه روزانه، هفتگی و …
  3. برنامه غذایی
  4. برنامه کاری و قرار ملاقات ها
  5. برنامه سفر و مخارج آن
  6. برنامه درسی

و بسیاری موارد دیگر….

سررسید پلنرها برای افرادی که به صورت پیوسته سررسید یا دفترچه یادداشتی همراه خود دارند و  برنامه های خود را یادداشت میکنند بسیار مناسب و ایده آل است.
در این سررسیدها حتی ریزترین برنامه های خود را میتوانید یادداشت کنید و نگرانی بابت فراموشی کارهایتان نداشته باشید.

انواع سر رسید پلنر


سر رسید پلنر سیمی (ارگانایزر) : این سررسیدها کلاسوری بوده و قابلیت جداکردن یا افزودن برگه را به آسانی برای مخاطب فراهم میکند.
براحتی میتوانید برگه های جدیدی به سررسیدتان اضافه کنید و در پایان سال برگه های استفاده شده و قدیمی سر رسید را با برگه های سالنامه سال جدید تغییر دهید.

سر رسید پلنر ساده


سر رسید پلنر ساده:این سررسیدها شامل سررسید با صحافی چسب و دوخت در قطع های وزیری، اروپایی، پالتویی و رقعی می باشند، اما قطع پلنرها معمولا کوچک (پالتویی، اروپایی) میباشد،که به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشد.

صفحه آخر سررسید پلنر


این قسمت مشابه سایر سررسیدها است و شامل :
دفتر تلفن، تلفن های ضروری، تبدیل واحدها، ساعت جهانی، مسافت بین شهرها، مناسبت ضمیمه و اطلاعات متناسب با حوزه فعالیت شرکت شما (مانند سررسیدهای مهندسی) در این قسمت قرار خواهند گرفت.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده