پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۶ عامل موثر بر قیمت سالنامه ۱۴۰۳

تیراژ سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

همه کسانی که قصد سفارش و یا خرید سالنامه یا سررسید را دارند، یک هزینه‌ مشخص را از قبل برای انجام این کار در نظر می ‌گیرند. به همین دلیل در اکثر مواقع قیمت سالنامه ۱۴۰۳‌ برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. تعیین رنج قیمت این محصولات را نمی توان به صورت مشخص گفت چون به موارد بسیار زیادی بستگی دارد.

قیمت سالنامه

 

قیمت سالنامه ۱۴۰۳ پارت

 

هر کدام از انواع سال نامه هایی که توسط کاربران سفارش داده می‌شود، با توجه به طرح کلی محصول دارای هزینه های ثابت و متغیر است. قیمت سالنامه‌ ۱۴۰۳ با تغییر هر کدام از گزینه های تاثیرگذار روی قیمت نهایی محصول می توان متغیر باشد. بدون توجه به نوع سالنامه اختصاصی و یا عمومی، فاکتورهای زیر می توانند روی قیمت تمام شده این محصولات تاثیر مستقیم داشته باشند.

🟦 نوع جلد در سالنامه های دفتری

🟦 ابعاد و اندازه سال نامه

🟦 نوع کاغذ به کار رفته در سالنامه

🟦 طراحی های به کار رفته روی قسمت های مختلف سال نامه

🟦 تعداد تیراژ چاپ در سفارش سالنامه

🟦 نوع صحافی سال نامه

سررسید 1403

تمام موارد بالا و بسیاری از فاکتور های دیگر که با توجه به شرایط کاربران متغیر است، می توانند روی قیمت سالنامه ۱۴۰۳ تاثیر داشته باشند. در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی ها پرداخته ایم که درصد بالایی از قیمت نهایی سالنامه توسط این فاکتورها مشخص می شود.

سال نامه ۱۴۰۳ و تیراژ

 

یکی از فاکتورهای مهمی که بیشترین تاثیر را روی قیمت سالنامه ۱۴۰۳ هنگام چاپ دارد، تعداد تیراژ آن است. یعنی در هر مرحله چه تعداد از همان محصول چاپ خواهد شد. با توجه به کاربرد و نحوه کار دستگاه‌های چاپ معمولا در تیراژهای بالا قیمت تمام شده محصولات بسیار به صرفه‌تر از چاپ با تعداد کمتر است. یکی از مواردی که مراکز چاپ به سفارش دهنده های سررسید و تقویم برای کاهش هزینه چاپ یادآوری می کنند، افزایش تیراژ در چاپ آنها است. به همین دلیل کسانی که می خواهند قیمت چاپ سالنامه های خود را به کمترین میزان ممکن برسانند، در صورت نیاز می توانند آن را در تیراژ بالا سفارش دهند.

قیمت سال نامه ۱۴۰۳ و طراحی

 

با توجه به نوع سفارش کاربر برای چاپ سالنامه ها، طراحی آن متناسب با نیاز و سلیقه افراد متغیر است. طراحی سالنامه در انواع اختصاصی و عمومی انجام می شود. در نمونه های اختصاصی سفارش و سلیقه کاربر تعیین کننده کیفیت و نوع طراحی است. امروزه بخش طراحی و گرافیک، پیشرفت و تغییرات بسیار زیادی داشته است. هر طرح و مدلی که مشتری بخواهد، می تواند روی سالنامه های سفارشی خود پیاده سازی کند. اجرایی کردن این طراحی ها با توجه به مواد و زمانی که صرف آن می شود، هزینه های مختلفی را شامل می شود.

در واقع یکی از هزینه‌بر ترین بخش ها در تعیین قیمت سالنامه ۱۴۰۳، مخارج مربوط به طراحی این محصولات است. کاربران با توجه به بودجه خود می توانند از انواع طراحی در سفارش سررسید و تقویم های خود استفاده کنند. برای کنترل بهتر این هزینه ها بهتر است قبل از سفارش طراحی، با مراکز و افراد متخصص در زمینه طراحی و چاپ سالنامه‌ها مشورت کرد.

ابعاد سالنامه

 

ابعاد و اندازه ای که در چاپ سالنامه به کار می رود نیز یکی از متغیرترین ویژگی های این محصولات است که تاثیر مستقیم روی قیمت تمام شده محصولات دارد. نامگذاری تمام مدل های سالنامه دفتری، متناسب با ابعاد به کار رفته در آنها مشخص می شود. این موضوع خود دلیلی بر اهمیت ابعاد و اندازه در طراحی و چاپ سالنامه ها می باشد. قطعا هر چقدر ابعادی که در طراحی سالنامه ها به کار می رود بزرگتر باشد، باید از کاغذ بیشتری در چاپ آنها استفاده شود. به دنبال استفاده بالای کاغذ، کار طراحی و صحافی صفحات نیز زمان بیشتری را می طلبد. تمام این موارد باعث می شوند تا هزینه کلی و قیمت تمام شده سالنامه بالا رود. البته قانون مشخصی در این مورد که سالنامه های کوچک تر، ارزان تر هستند وجود ندارد. چون فاکتور های زیادی در تعیین قیمت سالنامه ۱۴۰۳‌ نقش دارند که یکی از آنها ابعاد و مقدار کاغذی است که در آن به کار می‌رود.

جلد سالنامه ۱۴۰۳ پارت

 

جلد هر سالنامه اولین تصویر محصولی است که در ذهن مخاطب باقی می ماند و انتخاب درست آن بسیار مهم است. کاربرد بهترین نمونه های جلد باعث بالا رفتن قیمت سالنامه ۱۴۰۳‌ می شود. امروزه تنوع بالایی از مواد طبیعی و مصنوعی برای سفارش نوع جلد در سالنامه ها وجود دارد. تمام سفارش دهنده ها متناسب با بودجه و شرایط خود می توانند بهترین نمونه جلد را در سفارش های خود داشته باشند.

شرکت پارت چاپ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های چاپ فعالیت گسترده ای در طراحی دارد. برای اطلاع از رنج قیمت محصولات این مجموعه و راهنمایی لازم برای چاپ محصولات اختصاصی می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ ارتباط برقرار کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
12 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top