پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

لیست قیمت انواع سررسید ۱۴۰۳

لیست قیمت سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

برای خرید هر یک از انواع سررسید های سال ۱۴۰۳، لیست قیمت سررسید ۱۴۰۳ را بررسی کنید. سررسید ها بر اساس فاکتور های متفاوتی قیمت ‌گذاری می ‌شوند. یکی از مهمترین فاکتور هایی که روی قیمت آنها تاثیر زیادی می‌ گذارد مدل سررسید است. مدل های متفاوت سررسید ها را با استفاده از متریال های گوناگونی تولید می نمایند. در واقع باید بدانید سررسید هایی که با استفاده از چرم مصنوعی تولید می شوند ، هزینه خریداری بیشتری دارند. این مدل از سررسید ها را به عنوان سررسید های لاکچری می ‌شناسند. بر همین اساس لیست قیمت انواع سررسید های تولیدی سال ۱۴۰۳ را می توانید بررسی کنید و سپس جدیدترین سررسید ها را انتخاب نمایید.

سررسید خاص ۱۴۰۳


بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به سررسید ها دارند ، مایل می باشند که سررسید های خاص و لاکچری سال ۱۴۰۳ را خریداری کنند. سررسید ها در دسته بندی های متفاوتی تولید می شوند. هر یک از دسته بندی های آنها مربوط به فاکتورهای مشخص شده ‌ای است. در واقع سررسید هایی که روزشمار می باشند ، در یک دسته بندی قرار می گیرند و سررسید هایی که دو روز شمار هستند را در دسته بندی دیگر می گذارند. سررسید های لاکچری بین این دو مدل تولید می شوند. بر همین اساس شما می توانید سررسید های لاکچری روزشمار یا دو روزشمار را خریداری کنید. توجه داشته باشید که سررسید های خاص و لاکچری به عنوان بهترین و گرانترین سررسید ها شناخته می شوند. بیشتر از افرادی که مایل هستند هدیه تبلیغاتی خاصی را برای کسب و کار خود خریداری کنند، سررسید های لاکچری را به سررسید های معمولی ترجیح می‌ دهند.

سررسید وزیری


سررسید وزیری را در دسته بندی های متفاوتی تولید می کنند. دسته بندی هر یک از سررسید ها را می توانید از نظر مدل سررسید، جلد سررسید، برگه سررسید و … بررسیکنید و سپس آنها را انتخاب نمایید. سررسید های وزیری قیمت مناسب و به صرفه ای دارند. بر همین اساس اگر شما به دنبال بهترین هدیه تبلیغاتی هستید، می توانید سررسید های وزیری را انتخاب کنید. انواع سررسید وزیری با قیمت متفاوتی به فروش می رسند. قیمت هر یک از این سررسید ها به موارد متفاوتی بستگی دارد که باید آنها را به خوبی بررسی کنید.

سررسید ارزان ۱۴۰۳


بسیاری از افراد با بررسی لیست قیمت سررسید ۱۴۰۳ به دنبال ارزان ترین سررسید ها هستند. در واقع سررسید های ارزان با استفاده از متریال های ساده تری تولید می‌ شوند. به همین دلیل هزینه خریداری آنها کمتر است. شما می توانید سررسید های ارزان قیمت را به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار خود عرضه کنید. اگر مایل هستید که تعداد زیادی از سررسید های ارزان قیمت را سفارش دهید ، بهتر است که سفارش تان را به صورت عمده ثبت کنید. خرید عمده سررسید سال ۱۴۰۳ با بهترین قیمت انجام می شود.

خرید اینترنتی سررسید ۱۴۰۳


مشتری بدون هدر دادن زمان و هزینه خود می‌ تواند انواع سررسید ۴۰۳ را به صورت اینترنتی داشته باشد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت سررسید می توانید از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با کارشناسان پارت تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top