پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

موکاپ جعبه سی دی

موکاپ جعبه سی دی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

اگر شما هم مثل من بار اول ، موکاپ جعبه سی دی را در اثر خطای چشمی ، میکاپ خواندید ، زیاد بی راه نرفته اید . هر دو در نهایت می کوشند بهترین نمایش را از سوژه خود عرضه کنند . هر دو برای نمایش داده شدن طراحی می شوند و بهترین خلاقیت های تجسمیِ طراح خود را نشان می دهند . اما تفاوت موکاپ در این است که هنوز به مرحله اجرای نهایی نرسیده است . در واقع تصویری است از طرح نهایی که به کارفرما نشان داده می شود تا درباره نهایی شدن یا اصلاح آن ، تصمیم بگیرد . موکاپ ، مقدمه ای برای تصمیم گیری نهایی است.

 

طراحی موکاپ جعبه سی دی

موکاپ جعبه سی دی ، رندری از طرح نهایی با کیفیتی بالا است . طراح ، کار خود را با کمک نرم افزارها می آفریند و بعد از آن یک نسخه آماده می کند . همین نسخه به کارفرما تصوری از شکل نهایی طرح می دهد . به زبان دقیق تر ، طراح بر پایۀ خواسته ها و نیازهای کارفرما ، طرحی را پیشنهاد می دهد و کارفرما با دیدن آن ، تصور ملموس تری از ذهنیت خود پیدا می کند . موکاپ می تواند پایان کار طراحی و سرآغاز اجرا و چاپ باشد یا اینکه کارفرما با دیدن طرح پیشنهادی ، به فکر تغییراتی می افتد که نیاز به اصلاح و دوباره آفرینی را ضروری می سازد . اگر شما می خواهید طرحی بر جعبه سی دی خود چاپ کنید ، موکاپ جعبه سی دی به شما کمک می کند تا جعبه را در شکل نهایی خود تماشا کنید .

 

کیفیت موکاپ

امروزه طراحان حرفه ای برای موکاپ جعبه سی دی از نرم افزارهای پیشرفته ای استفاده می کنند که عموما از محصولات شرکت ادوبی است . البته ابزارهای آنلاین دیگری نیز برای ساختن موکاپ وجود دارند که برای کارهای گسترده تجاری مناسب نیستند . ابزارهایی مانند Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator ، Figma و Sketch از جمله ابزارهایی هستند که در کار حرفه ای به کار می روند و کیفیت طراحی را تضمین می کنند.

 

موکاپ و تبلیغات موکاپ جعبه سی دی

موکاپ جعبه سی دی برای کسی که کار تجاری می کند خیلی با ارزش است. مسلما کسی که یک کار گسترده تجاری را مدیریت می کند به فروش به چشمِ هدف نهایی خود نگاه می کند . طرح جعبه ها بخش مهمی از راهبرد فروش است و طراحی آن باید بر پایه روانشناسی استوار باشد . مدیری که تجسمی از هدف نهایی خود نداشته باشد قطعا شکست می خورد . موکاپ به مدیر کمک می کند تا تجسمی از طرح نهایی خود داشته باشد . در واقع این طرح آماده شده با توجه به نزدیکی یا دوری آن از راهبرد شرکت ، سنجیده می شود و بر پایه این سنجش ها ، اصلاح می شود .

 

سفارش تلفنی

 

بازدید آنلاین

با یک گردش سریع با نمونه ای از موکاپ های برگزیده روبرو خواهید شد که تصوری واقعی از شیوه کار شما خواهد بخشید . موکاپ مانند سفری در زمان است . شما نتیجه و آینده کار را در زمان حال می بینید . در گذشته ، ما باید منتظر نتیجه نهایی کار می شدیم و در صورتی که راضی کننده نبود ، باید دوباره هزینه می کردیم . امروزه با رشد فن آوری دیجیتال و نوآوری های خارق العادۀ شرکت ادوبی می توانیم در تالارهای جهانِ مجازی گام بزنیم و به آینده ای دیجیتال رفته و اصلاحاتی دیجیتال را بر طرح اعمال کنیم . این همان قدرتی است که موکاپ به ما می بخشد . پس با ما به آینده سفر کنید و ریسک سرمایه گذاری را کاهش دهید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top