پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

نمونه سررسید

نمونه سررسید شرکت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
خانم مومنی ، کارشناس فروش پارت

اگر می خواهید درباره مشخصات سررسید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، پادکست زیر را درباره “نمونه سررسید” بشنوید! 👇👇👇

 

انواع نمونه سررسید را برای تبلیغات می توانید ببینید و سپس یکی از آنها را انتخاب نمایید. سررسید های شرکتی را در دسته بندی های متنوعی تولید می کنند. بر همین اساس دسته بندی آنها را از نظر کاربردی که دارند بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. نوع کاغذ، طراحی و صحافی هر یک از آنها با یکدیگر فرق می کند. برای سفارش سررسید های شرکتی تبلیغاتی می توانید برند خود را روی سررسید چاپ کنید. با چاپ برند روی جلد سررسید تأثیر فروش محصولات شما چندین برابر می شود.

طراحی نمونه سررسید


سررسید ها از جمله دفتر یادداشت هایی هستند که تاریخ دار می باشند و مدل های متنوعی دارند. نمونه سررسید را می توانید با طراحی های متنوع ببینید . چاپ سررسید ها برای استفاده تبلیغاتی کاربرد زیادی دارد. طراحی هر یک از سررسید ها در دسته بندی های متنوعی انجام می شود. بنابر این می توانید با تولید کنندگانی که در زمینه تولید سررسید تخصص دارند ، مشورت کنید تا بهترین طراحی سررسید را انتخاب نمایید. نمونه های متنوع سررسید ها را با قیمت متفاوتی به فروش می رسانند.

قطع سررسید

 

از نظر اندازه و سایز ، سررسید ها را در دسته بندی خاصی قرار می دهند. بنابراین زمان ثبت سفارش سررسید ها باید اندازه و سایز آنها را به خوبی بررسی نمایید. سررسید های وزیری از جمله سررسید هایی هستند که در سایز ۱۷ در ۲۴ سانتی متر تولید می شوند. سررسید های رقعی از دیگر سررسید هایی هستند که اندازه آنها ۱۵ در ۲۴ سانتی متر می باشد. سررسید های رحلی از دیگر سررسید هایی هستند که از نظر سایز در دو دسته قرار می گیرند. یکی از آنها بزرگ است که اندازه آن ۲۴ در ۳۴ می باشد. نمونه کوچک این سررسید با اندازه ۲۹ در ۲۱ طراحی می شود. سررسید های جیبی به عنوان دیگر سالنامه هایی هستند که آنها را در سایز یک هشتم تولید می کنند. سررسیدهای پالتویی را با اندازه ۱۲ در ۱۷ سانتی متر تولید می کنند. نمونه سالنامه های پالتویی بلند با اندازه ۲۲ در ۱۳ سانتی متر تولید می شود. نمونه سالنامه های خشتی را با سایز مربعی تولید می کنند که اندازه آنها متغیر است.

جلد سررسید


نمونه سررسید را بر اساس جلد در دسته بندی های متنوعی قرار می دهند. یکی از جلدهای متنوعی که روی سررسید های شرکت قرار می گیرد ، سلفون است. این روکش مات یا براق است. برای چاپ طلاکوب سررسید ها می توانید نمونه جلدهای سلفون را سفارش دهید . نمونه سر رسید های چرمی از دیگر جنس هایی هستند که طرفداران زیادی دارند. تنوع چاپ این جلدها بسیار زیاد است و قیمت آنها با یکدیگر فرق می کند. چرمی که برای طراحی جلد به کار گرفته می شود ، طبیعی یا مصنوعی است که روی قیمت نهایی تاثیر دارد. جلد سررسیدهای ترمو را می توانید برای سالنامه های شرکتی سفارش دهید. برخی از جلد های سر رسید ها گران قیمت می باشد که به آنها ارگانایزر می گویند. جیب های مخصوص را روی این سالنامه ها قرار می دهند. برای خرید و سفارش هر یک از جلدها باید هزینه و کیفیت آنها را به خوبی بررسی نمایید.

برای دیدن نمونه سررسید های می توانید روی لینک : سفارش سررسید کلیک بفرمایید و برای اطلاعات بیش تر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top