رونمایی سررسید 1402 برای مشتریان پارت آغاز شد

کسب اطلاعات بیشتر

898 500 88 - 021

نکات طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۲

سفارش تقویم رومیزی 1402

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

نکات طراحی تقویم رومیزی و دیواری ۱۴۰۰

تقویم ها، هدایای شرکت های بزرگ و محصولات بازایابی فوق العاده ای هستند که بر روی میز یا دیوار (منزل و یا دفتر شما) قرار دارند. ارسال تقویم و سالنامه به مشتریان و تامین کنندگان ارزشمند، به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل نمایید همواره اطلاعات تماس شما در دسترس آنها خواهد بود و نام شرکت شما همیشه اولین نامی است که به ذهن آنها خطور می کند.

ایجاد یک طرح جذاب و مناسب، از جمله موارد مورد اهمیت می باشد. در زیر به چندین نکته در این باره اشاره کردیم:

۱- خودنمایی کردن

از تقویم به عنوان رزومه ای برای نمایش نمونه کارهایتان استفاده کنید. باید تصمیم بگیرید که کدام تصاویر یا محصولات بهترین توصیف برای نمایش کسب و کار شما می باشد. سعی کنید صفحات تقویم را با بهترین و تاپ ترین نمونه کارهایتان پر نمایید.

تقویم ابزاری کمکی برای یادآوری شما به مشتریان و کاربرانتان می باشد. در نهایت تصمیم گیرنده آنها می باشند که با شما کار کنند یا خیر.

۲- تصویرسازی

اگر شرکت شما درگیر صنعتی است که وضوح بصری ندارد، بهتر است از یک تصویرگر برای ایجاد تصاویر چشمگیر کمک بخواهید.

این تصاویر می تواند مربوط به هر چیزی که کسب و کار شما را به نمایش درآورد، باشد. یک  تصویرگر  خوب می  تواند تقویمی جذاب و مرتبط با حرفه شما در اختیارتان قرار بدهد.

۳- صفحه آرایی

چرا طرحی متفاوت را جایگزین طراحی های تکراری و قدیمی تقویم ها نمی کنید؟

انتخاب مقیاس مناسب برای تقویم های دیواری نیز حائز اهمیت است. تقویم های بزرگ در بین افراد محبوب ترند و این تقویم ها انتخاب مناسبی برای شرکت هایی است که دارای حجم کاری بالا می باشند و نیاز به تقویم برای اشتراک گذاری رویدادها دارند.

اما اگر شما مقیاس کوچکتر را انتخاب کنید، گزینه ای شیک و مناسبی برای تقویم های رومیزی، دیواری در اتاق های کارمندان، اتاق انتظار و… دارید.

۴- کیفیت بالا

محصولات با کیفیت بالا همواره توجه، اطمینان و حس مثبت را به مصرف کنندگان منتقل می کند. پس توجه داشته باشید که همیشه بهترین متریال ها را انتخاب کنید. افرادی که تقویم های شما را دریافت می کنند با توجه به کیفیت تقویم تان می توانند کیفیت محصولات تولیدی تان را حدس بزنند.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده