پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

پلنر روزانه

پلنر روزانه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

پلنر روزانه


پلنر روزانه، اگر برنامه ریزی روزانه دارید و تمام نکات رو با جزئیات در دفترچه یادداشت اختصاصی می کنید؛ پلنرهای روزانه می توانند کمکتون کنند تا برنامه ریزی دقیق تر و مناسب تری داشته باشید. جزئیاتی مثل ورزش، خرج و مخارج، تعداد دفعات نوشیدن آب، قرارهای مهم و … در این پلنرها در نظر گرفته شده است.

یادداشت روزانه


دفترچه یادداشت ها بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی ایفا می کند. با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود را می توان آزاد کرد.

کاربرد پلنر


پلنرهای روزانه بسیار کاربردی و برای همه افراد قابل استفاده است. دانش آموزان و دانشجویان برای برنامه ریزی تحصیلی، مشخص کردن زمان بندی کلاس ها و امتحانات می توانند از این پلنر اسفاده کنند. افراد شاغل نیز برای مشخص کردن زمان بندی جلسات کاری، تاریخ تحویل پروژه ها و نوشتن برنامه کاری خود می توانند از این پلنرها استفاده کنند.
خانم های خانه دار نیز برای نوشتن کارهای روزمره، خریدهای منزل، زمانبندی کلاس های شخصی و فرزندان خود از این پلنرها استفاده کنند.

انواع پلنر روزانه


پلنرهای روزانه از جمله دفترچه های برنامه ریزی است که طرفداران بسیاری دارد و برای هر قشر و شخصی مناسب و کاربردی است. حال فرم و طرح این دفترچه ها می تواند کاملا رسمی یا فانتزی باشد. پلنرهای روزانه انواع گوناگونی دارند:

  • دفتر سیمی
  • دفتر چرمی
  • دفتر فانتزی
  • دفتر کلاسوری
  • دفتر گلاسه
  • دفتر پارچه ای (مخملی)

و بسیاری مدل های دیگر که با توجه به نیازتون مدل مورد نظرتان را انتخاب می کنید.
دفترچه یادداشت هایی که در مجموعه پارت تولید می شوند علاوه بر صفحات یادداشت بخشی را به پلنر های روزانه اختصاص داده اند و شما در کنار یادداشت ها می توانید پلنرهای روزانه خود را داشته باشید، علاوه بر آن تنوع طرح ها و مدل ها بسیار بالاست. در ضمن برای مشاهده انواع پلنر یا سفارش آن می توانید به صفحه خرید دفتر برنامه ریزی روزانه مراجعه نمایید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top