پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ جعبه بسته بندی با کیفیت فوق العاده و قیمت استثنایی

چاپ جعبه بسته بندی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

در چاپ جعبه ، بسته بندی نقش مهمی را بازی می کند. به هر حال نوع بسته بندی، چاپ را به صورت صریح تر و روشن تری آشکار می کند. در واقع می توان گفت که چاپ و بسته بندی مکمل همدیگر هستند و هدف از همجواری این دو ، رسیدن به تاثیر واحدی بر خریدار است. از میان انواع گوناگون جعبه های بسته بندی، جعبه های مقوایی قابلیت چاپ پذیری بالایی دارند و استحکام آنها نیز زبانزد است.

خلاقیت در چاپ جعبه بسته بندی


در مرحله طراحی جعبه ، طراحان در ساخت و طراحی ، خلاقیت بی حد و مرزی از خود نشان می دهند که ممکن است با ساختارهای استاندارد و متعارف جعبه ها همخوانی نداشته باشد. در نتیجه به هنگام ساخت جعبه باید به دو موضوع توجه کافی نشان دهید. نخست، حفظ خلاقیت طراحان است که قطعا به محصول شما هویت منحصر به فردی می بخشد. موضوع دیگر انتخاب دستگاه مناسب و شیوه چاپی درخوری است که جعبه را در نهایت بر اساس خواسته شما شکل دهد.

اهمیت بسته بندی در تبلیغات


در هنگام چاپ جعبه بسته بندی را در اولویت توجه خود قرار دهید. پیش از چاپ باید این پرسش را از خود بپرسید که مشتریان شما به دنبال چه نوع جعبه ای هستند؟ پاسخ به این سوال، شما را به نوع بسته بندی مطلوب آنها خواهد رساند. نوع بسته بندی نیز به نوبه خود شما را در طراحی بهترین چاپ و دیزاین آن کمک خواهد کرد. بدون پاسخ به این سوال، این خطر جعبه شما را تهدید می کند که در چشم مشتریان، جذاب به نظر نرسد. این اتفاق معنایی جز شکست تجاری ندارد. بالاتر از آن، این شکست به معنای ناکامی برنامه تبلیغاتی شما برای گسترش فعالیت تجاری و روند برند سازی تان است.

راز موفقیت


هر چه بسته بندی محکم تر باشد ، چاپ جعبه بسته بندی با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود. هدف جعبه علاوه بر محافظت از محتویات خود، فراهم سازی بافت مناسبی برای چاپ برند نیز می باشد. اگر جعبه از مقوای مرغوبی ساخته نشود، در هر دو هدف شکست می خورد. برای رسیدن به این هدف شما باید بهترین مقواهای بازار را برای ساخت جعبه خود فراهم بیاورید. بهتر است دیواره های جعبه از مقواهای چند لایه ساخته شوند.

با طبیعت آشتی کنید !


یک بسته بندی خوب باید از مواد بازیافتی درست شده باشد. در هنگام چاپ، باید حقوق مصرف کنندگان را رعایت کرده و همه اطلاعات جعبه را بر آن چاپ کنید. امروزه دیگر مردم به موادی که در ساخت جعبه ها به کار می روند حساس شده اند و ترجیح می دهند که جعبه ها از مواد بازیافتی ساخته شوند. افکار عمومی ترجیح می دهند که جعبه ها را از تولید کنندگانی بخرند که به محیط زیست احترام می گذارند و آن را آلوده نمی سازند.

تبلیغات برند در چاپ جعبه بسته بندی


بهتر است در هنگام بسته بندی ، عناصر گرافیکی را به گونه ای بچینید که برند شما در کانون توجه قرار بگیرد. هدف اصلی چاپ و بسته بندی ، دیده شدن برند است. هر چه عناصر گرافیکی و بصری مینیمال تر باشند ، نگاه مشتریان کمتر سرگشته می شود. یکی از مهم ترین اصول تبلیغات تاکید می کند که هر چه عناصر بصری خلوت تر باشند و چیدمان هارمونیک تری داشته باشند، نگاه متمرکز تر است.

سفارش چاپ جعبه بسته بندی

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top