پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ جعبه سی دی شیک و جذاب

جعبه سی دی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

چاپ جعبه سی دی یک فرصت بی نظیر برای تبلیغات است. از چه جهت؟ از این جهت که به نوعی یک تیر با چند نشان است ! در واقع تعداد نشان ها به اندازه سی دی های درون جعبه هاردباکس آماده است. می دانید که یک سی دی از چندین لایه ساخته می شود. بالاترین لایه، لایه لیبل است که برای چاپ های تبلیغاتی و درج مشخصات به کار می رود. همین فرصت به شکلی وسیع تر در چاپ بر روی جعبه به دست می آید. جعبه می تواند با چاپ برند، لوگو یا متن های تبلیغاتی ، مانند تلویزیون های هولوگرافیک، یک تبلیغ موفق چند بعدی باشد.

جنس مقوا در چاپ جعبه سی دی

موفقیت چاپ جعبه سی دی به قابلیت مقوای آن بر می گردد. یک مقوای عالی مانند گلاسه یا ایندربرد زمینه خوبی برای چاپ در اختیار مشتریان می گذارد. به ویژه اگر هدف تبلیغ محصولاتی چون سی دی باشد. محتوای تبلیغ باید با سرشت محصول همخوانی داشته باشد. بدون این همخوانی، رابطه سازنده و موثری میان محصول و خریدار برقرار نمی شود. برای ایجاد این رابطه، به ابزارهای متناسبی نیاز داریم. چاپ و جنس مقوا ابزارهای این تاثیرگذاری هستند . مثلا برای چاپ افست و زمانی که برای چاپ از رنگ های چسبناک بهره برده شود، مقاومت مقوا اهمیتی حیاتی پیدا می کند. در صورتی که این مقاومت و چسبندگی لایه بندی های مقوا به اندازه کافی نباشد، لایه ها از هم جدا می شوند.

 

بدنه مقاوم

در چاپ جعبه سی دی ، استحکام مقوا ضروری است. سی دی ها به آسانی خش بر می دارند و قابلیت پخش داده ها را از دست می دهند. شکستگی و آسیب های دیگر، کارایی آنها را از بین می برد. یک جعبه خوب باید محکم باشد. اما این استحکام تنها جنبه دفاعی ندارد. بر جعبه ای که از مقوای خوب تهیه شده، چاپ های بهتری را می توان تجربه کرد. این مقواها علاوه بر استحکام یک امتیاز دیگر هم دارند. سطح مقواهای مرغوب از یکپارچگی و صافی فوق العاده ای برخوردار است. این ویژگی با اتو زنی دقیق در هنگام تهیه و ساخت مقوا به دست می آید. ساختار چند لایه مقوا در بخش پرس به صورت یک لایه در می آید و صافی مقوا را به حداکثر می رساند. چاپ بر چنین رویه ای، بهترین کیفیت را عرضه می کند.

 

رنگ چاپ جعبه سی دی

رنگ ها در چاپ جعبه سی دی ، قلب تبلیغات به شمار می روند. بدون رنگ ها هیچ چاپی، به ثمر نمی رسد. انتخاب رنگ های درخور در زمانی که محصول خود یک معجزه از رنگ و نور باشد، کار دشواری است و نیاز به مشاوره تخصصی دارد. رنگ ها، باید بازتابی از رنگ های و کیفیت سی دی ها باشند. در ضمن رنگ، برند را به چشم خریداران می رساند و به نوعی پیک نوری آن به شمار می رود. هدف چاپ و رنگ، شناساندن برند و لوگو است. برندها مانند آدرس پستی یک محصولند. اگر بتوانید آدرس تان را در ذهن خریداران بکارید، ناخودآگاه به سراغ محصولاتتان می روند. رنگ ها در حقیقت صداهایی هستند که به جای شنیده شدن، دیده می شوند. آنها باید بتوانند چشم ها را در هیاهوی بازار صدا زده و به خود متوجه کنند.

 

تماس تلفنی برای

 

سفارش آنلاین چاپ جعبه سی دی شیک و جذاب

یک روش دیگر سفارش چاپ به مجتمع چاپ و بسته بندی پارت، ثبت آنلاین سفارش است. می توانید از ساعات کاری و روش های دیگر ارتباطی آگاه شوید. مشاوران ما در همه ساعات کاری روز در دسترس شما عزیزان هستند. البته به جز روزهای تعطیل.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top