پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

مقایسه انواع تقویم

مقایسه انواع تقویم

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

شایسته ویسته

اگه عاشق شنیدن هستین، توصیه می کنم پادکست مقاله مقایسه انواع تقویم رو حتما بشنوید!
خوشحال میشم ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا تصمیم گرفتید بر روی تقویم های تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید؟ اما حالا شما باید از بین تقویم دیواری، تقویم رومیزی ۱۴۰۳ و تقویم جیبی یکی انتخاب کنید. در اینجا خواهیم دید که کدام گزینه متناسب با نیاز شما می باشد.

تقویم دیواری پارت

تقویم دیواری یکی از کاربردی ترین انواع تقویم ها می باشد; اگر می خواهید یک موضوع را به اشتراک بگذارید; تقویم دیواری در مجموعه ای بزرگ از تم های زیبا و متناسب با نیازهای شما می باشد.

تقویم دیواری
چاپ انواع تقویم دیواری در مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

تقویم دیواری چندین ویژگی را ترکیب می کند: یک نمای سریع، قسمتی برای یادآوری قرار ملاقات ها و یادداشت ها و مجموعه ای از تم های زیبا.

تقویم دیواری برای چه کسانی مناسب است؟

در ذیل به ۳ مورد از کاربرد های تقویم دیواری اشاره می کنیم:

شماره ۱: کارمندان

کارمندان شما دارای مشغله زیادی می باشند و با فعالیت های فراوانی درگیر هستند; بنابراین داشتن بیش از یک تقویم برای آنها منطقی است. حتی اگر افراد دارای تقویم های شخصی خود باشند(به عنوان مثال بر روی گوشی های هوشمند خود); حضور یک تقویم مرکزی که هر کس اطلاعات را در آن به اشتراک بگذارد امری ضروری است.

شماره ۲: آشپزخانه

همه آشپزخانه ها نیاز به یک تقویم دیواری دارند; هرکدام ازاعضای خانواده می تواند در مورد رویدادهای مختلف که قرار است اتفاق بیفتد دیگر اعضای خانواده را مطلع می کند.

شماره ۳: دیوار و درب اتاق

یکی دیگر از کاربرد های تقویم دیواری هنگامی است که; یک محل استراتژیک برای مشاهده رویدادها برای همه افراد که قرار است اتفاق بیوفتد مورد نیاز است.مانند آویزان کردن روی دیواردرب اتاق های استراحت و اتاق های کنفرانس.

تقویم رومیزی پارت

همانطور که از نامش پیداست این تقویم رومیزی یکی از انواع تقویم ها برای دفتر های مختلف عالی هستند.(چه در محل کار و چه درخانه) افراد معمولا این تقویم ها را در محل کار خود برای دسترسی آسان و یادآوری کارهای روزانه خود می گذارند.

تقویم رومیزی
تقویم رومیزی در مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

۲مزیت مهم تقویم رومیزی

مزیت شماره ۱: طراحی و ابعاد مناسب

تقویم های بزرگ روی میزی، دارای بلوک هایی هستند که می توانید داخل آنها بنویسید؛ تقویم برنامه ریزی، به صورت ایستاده بر روی میز قرار می گیرند و برای فضاهای محدود مناسب می باشند و مانند تقویم های دیواری از تم های مختلفی می توان در آنها استفاده نمود.

مزیت شماره ۲: تبلیغات و برندینگ

تقویم های رومیزی می تواند با آرم و برند شما در نمایندگی های فروش شما و مشتریان شما باشد; که قطعا تبلیغی مناسب از برند شما خواهد شد.
هر کارمند به طور میانگین ۴۰ ساعت در هفته کار می کند و برنامه ریزی انجام می دهد; هر کدام از کارمندان می توانند تقویم مختص به خود را داشته باشند و البته با تم های متنوع و زیبا. این تقویم ها نه تنها بر روی میز کار می باشند; بلکه بر روی میز صبحانه، دفتر کار منزل و … نیز می توانند قرار گیرند و مطابق با آنها برنامه ریزی را انجام داد.

تقویم جیبی پارت

تقویم های جیبی یکی از انواع تقوی است که برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند; بسیار مناسب است. این تقویم ها به راحتی به کیف پول، کیسه های پیامرسان و یا کیف های دستی متصل می شوند. آنها برای افرادی که به یادآوری در مورد رویدادها و قرار ملاقات نیاز دارند ایده آل هستند. علاوه بر این، تقویم های جیبی بر خلاف کامپیوتر شما، ضد ضربه هستند. شما می توانید فرمت هفتگی یا ماهانه (هفتگی فضای نوشتاری بیشتری را برای یادداشت ها فراهم می کند) را انتخاب کنید.

تقویم جیبی
تقویم جیبی در مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

تقویم جیبی برای کدام افراد ایده آل است؟

در ذیل به ۳ مورد از کاربرد های مهم تقویم جیبی اشاره می کنیم:

شماره ۱: کاربرد شخصی

مصرف کنندگان که ترجیح می دهند زندگی شخصی خود را از زندگی کاری خود جدا کنند; شاید آنها می خواهند یک تقویم جداگانه برای ثبت تمام فعالیت های خانواده، مانند جشن ها و … داشته باشند .

شماره۲: والدین خانه دار

والدین خانه دار که می خواهند یک راه آسان برای ثبت وقایع متعدد داشته باشند; مانند زمان کلاس بچه ها و … .

شماره۳: سالمندان

سالمندان که عاشق تقویم های فیزیکی هستند و ترجیح می دهند چیزی بیشتر از یک تقویم دیواری یا رومیزی داشته باشند.

شماره۴: شرکت ها و سازمان ها

شرکت ها یا سازمان های که در انتهای سال برای تشکر از کارکنان و مشتریان خود تقویم های جیبی رایگان را به آنها هدیه می دهند.

شماره۵: فروشگاه ها

فروشگاه ها یا شرکت هایی که برای تبلیغات خود این تقویم های جیبی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

 

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
12 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top