آشنایی با لت گلاسه سررسید و موارد استفاده آن

لت گلاسه سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

لت گلاسه سررسید

لت گلاسه ها در سررسیدها بیشتر جهت ایجاد فضای تبلیغاتی برای سفارش دهنده صورت می گیرد. در برخی موارد تولیدکنندگان جهت زیبایی سررسید در برخی از قسمت ها از لت گلاسه استفاده می کنند. لت های گلاسه می توانند به ابتدا ، انتها و یا به ما بین فرم های سررسید اضافه شوند.

لتهای گلاسه به طور عام بیشتر در ابتدای سررسید و انتهای آن استفاده می شوند. به ندرت به دلیل ایجاد برخی مشکلات فنی در سررسیدهای دوختی در وسط از این برگه های چاپی استفاده می شود.

تعداد رنگ های لت گلاسه

لت گلاسه سررسید
لت گلاسه سررسید | مجتمع چاپ وبسته بندی پارت

برخی شرکت ها نیز برای درج اطلاعات و تبلیغات خود به جای کاغذ گلاسه از کاغذ داخله سررسیدها جهت یکدست شدن کار استفاده می کنند; و همچنین اطلاعات خود را به صورت چهار رنگ بر روی کاغذ اصلی سررسید چاپ و به سررسید اضافه می کنند .
نحوه لت چسبانی در فرآیند تولید سررسید بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول تولید کننده ها در تیراژهای پایین به صورت دستی لت چسبانی را انجام می دهند. که در این حالت به لحاظ بحث فنی شما امکان اضافه کردن ۲ الی ۴ صفحه را خواهید داشت. بیشتر از آن ۱۰۰ در ۱۰۰ به مرور زمان در کار اشکال ایجاد کرده و داخله از جلد جدا خواهد شد.

در تیراژهای بالا بسته به نوع تجهیزات تولیدکننده لت، توسط دستگاه لت چسبان به فرم های سررسید الصاق شده، بقیه فرآیند تولید را مانند سایر فرم ها طی می کند.

کاغذی که در لت گلاسه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم و یا ۱۵۰ گرم می باشد. استفاده از گرماژ بالاتر در سررسید های دوختی از لحاظ فنی مشکل ساز خواهد بود ولی در سررسید های سیمی مشکلی نداشته; و امکان اضافه کردن لت تا گرماژ ۳۰۰ گرم وجود دارد .

تعداد لت ها ۲ ، ۴ ، ۸ ، ۱۶ ، ۳۲ صفحه

در اکثر اوقات از سمت تولید کننده به شما پیشنهاد داده می شود.لذا این تعداد در بخش های فنی تعریف شده و قابل اجرا می باشند; و همچنین در کیفیت کار شما نیز تاثیر دارد . چنانچه شما مایل به الصاق ۷ صفحه لت باشید; علی رغم اینکه هیچ تاثیری در کاهش هزینه برای شما نخواهد داشت. بلکه از لحاظ فنی نیز به کار شما آسیب می زند و به طور واضح تر قابل انجام و اجرا تیست.

کیفیت لت گلاسه به عواملی نظیر کاغذ استفاده شده، نوع چاپ، کیفیت زینک و مرکب و نحوه الصاق لت ها بستگی دارد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

16 دیدگاه دربارهٔ «آشنایی با لت گلاسه سررسید و موارد استفاده آن»

  1. مقاله های هر سایت باعث میشه تا هر شخص که وارد سایت میشه اطلاعات رو داشته باشه و سوالات مربوط به سفارشش رو دریافت کنه و سوالی واسش باقی نمونه مرسی که اطلاعاتتون رو به اشتراک میزارید .

  2. سلام
    خیلی خوبه ک وقتی وارد سایت پارت بشیم هر قسمت رو دسته بندی کردین وخوب وعالی توضیح دادین
    توضیحات لت گلاسه عالی بود 👏👏👏

  3. لت سررسید یه روش تبلیغاتی منحصر به فرده. همیشه دمه دست. همیشه همراه و جلوی چشم و کیفیت صحافی اون مهمه طوریکه بمونه تا آخر سال همراه مشتری و این خیلی مهمه

  4. محمدرضا سلیمانیان

    خیلی عالیه اینکه این همه فعالیت دارید و پیگیری میکنید و این امر باعث میشه که ما هم انگیزه پیدا کنیم و خیلی ممنون از اینکه این اطلاعات رو در اختیار ما میزارید🌺🌸

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده