نکاتی در باره کاربرد دفتر یادداشت تبلیغاتی

نکاتی در باره کاربرد دفتر یادداشت تبلیغاتی
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دفتر یادداشت تبلیغاتی از جمله ابزارهای پرکاربرد می باشند که شرکت ها، سازمان ها و … از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی استفاده می کنند;  این محصول به دلیل تنوع زیادی که در سایز، طراحی، چاپ، نوع صحافی و… دارد, با استقبال فراوانی مواجه می شود; هر شرکت با توجه به نوع استفاده و میزان بودجه می تواند انواع مختلف آن را برای تبلیغ و یا استفاده خود انتخاب نماید; از آنجایی که دفتر یادداشت تاریخ انقضا ندارد و در تمام طول سال و هر زمانی می توان از آنها استفاده کرد و گزینه ی بسیار مناسبی برای هدایای تبلیغاتی مجموعه شما به شمار می رود.

و اما نکاتی  که شما می توانید برای تبلیغ در دفتر یادداشت تبلیغاتی خود استفاده کنید :

نکته اول لت گلاسه 

اضافه کردن لت گلاسه به ابتدا ، وسط و یا انتهای دفترچه یادداشت از جمله موارد شخصی سازی می باشد; در لت های گلاسه شما می توانید تصاویر و یا اطلاعاتی در ارتباط با حوزه کاری خود بیان کنید و اطلاعات تماس خود را در آن چاپ کنید .

از شما دعوت میشود تا مقاله “معرفی تقویم رسمی سال ۱۴۰۱” را نیز مطالعه بفرمایید.

نکته دوم ترام 

درج لوگو و اطلاعات مد نظر شما در تمام صفحات دفترچه یادداشت و یا سررسید را ترام می گویند; شما می توانید اطلاعات مد نظر خود را در تمام صفحات چاپ کنید تا همواره در مقابل چشمان مخاطبانتان باشید.

نکته سوم پلاک و لیزر 

بر روی یادداشت های چرمی می توان از پلاک هایی استفاده کرد که لوگو و نام برند شما بر روی آن حک شده است; جلد های گالینگور و برخی از چرم های مصنوعی این امکان را به شما می دهند تا لوگو و نام برند خود را بر روی آنها با لیزر حک کنید; و در انتها دفترچه یادداشت خوب و با کیفیت ابزار بسیار مناسبی برای تبلیغ کار شما می باشد.

دفترچه یادداشت ها بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی شما  ایفا می کند;  با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود;  آزاد شده و به راحتی می توانید به امور مهمتری بپردازید.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

8 دیدگاه دربارهٔ «نکاتی در باره کاربرد دفتر یادداشت تبلیغاتی»

  1. سلام
    من همیشه تو کیفم یه دفترچه یادداشت دارم وخیلی کاربردی هست با اینکه طرح های مختلفی داره همیشه توی انتخاب به سلیقه دخترم انتخابشون میکنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)