پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

نکاتی درباره کاربرد دفتر یادداشت تبلیغاتی

نکاتی در باره کاربرد دفتر یادداشت تبلیغاتی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

دفتر یادداشت تبلیغاتی از جمله ابزارهای پرکاربرد می باشند که شرکت ها، سازمان ها و … از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی استفاده می کنند. این محصول به دلیل تنوع زیادی که در سایز، طراحی، چاپ، نوع صحافی و… دارد، با استقبال فراوانی مواجه می شود. هر شرکت با توجه به نوع استفاده و میزان بودجه می تواند انواع مختلف آن را برای تبلیغ و یا استفاده خود انتخاب نماید. از آنجایی که دفتر یادداشت تاریخ انقضا ندارد و در تمام طول سال و هر زمانی می توان از آنها استفاده کرد و گزینه ی بسیار مناسبی برای هدایای تبلیغاتی مجموعه شما به شمار می رود.

و اما نکاتی  که شما می توانید برای تبلیغ در دفتر یادداشت تبلیغاتی خود استفاده کنید:

نکته اول لت گلاسه 

اضافه کردن لت گلاسه به ابتدا، وسط و یا انتهای دفترچه یادداشت از جمله موارد شخصی سازی می باشد. در لت های گلاسه شما می توانید تصاویر و یا اطلاعاتی در ارتباط با حوزه کاری خود بیان کنید و اطلاعات تماس خود را در آن چاپ کنید.

نکته دوم ترام 

درج لوگو و اطلاعات مد نظر شما در تمام صفحات دفترچه یادداشت و یا سررسید را ترام می گویند; شما می توانید اطلاعات مد نظر خود را در تمام صفحات چاپ کنید تا همواره در مقابل چشمان مخاطبانتان باشید.

نکته سوم پلاک و لیزر 

بر روی یادداشت های چرمی می توان از پلاک هایی استفاده کرد که لوگو و نام برند شما بر روی آن حک شده است; جلد های گالینگور و برخی از چرم های مصنوعی این امکان را به شما می دهند تا لوگو و نام برند خود را بر روی آنها با لیزر حک کنید; و در انتها دفترچه یادداشت خوب و با کیفیت ابزار بسیار مناسبی برای تبلیغ کار شما می باشد.

دفترچه یادداشت ها بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی شما  ایفا می کند;  با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود;  آزاد شده و به راحتی می توانید به امور مهمتری بپردازید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top