نکاتی در باره صفحات داخلی سررسید

نکاتی در باره صفحات داخلی سررسید
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که صفحات داخل سررسیدها با یکدیگر مشابه است و تفاوتی ندارند; در صورتیکه که داخله ها انواع گوناگونی دارند و هر شخص یا مجموعه با توجه به نوع مصرف و نیاز خود مناسب ترین آنها را انتخاب می کند.

اطلاعات صفحات داخلی سررسید

سررسیدها از لحاظ محتوی داخلی معمولا به سه بخش تقسیم می شوند:

بخش اول: مقدمه

مقدمه، که می تواند شامل تصاویر نوروز، تصاویر تبلیغاتی (لت های سررسید)، مشخصات دارنده سررسید، تعطیلات رسمی کل سال و … باشد.

بخش دوم: صفحات داخلی سررسید

صفحات داخلی سررسید، همان صفحات تاریخ دار سررسید می باشد; البته این صفحات نیز به چهار مدل تقسیم بندی شده و  چاپ می شوند:

مدل اول: سررسیدهای روزانه (جمعه جدا)

در سررسید های روزانه(جمعه جدا) هر روز یک صفحه جداگانه را به خود اختصاص می دهد; سررسیدهای جمعه جدا به دلیل اختصاص دادن یک صفحه مجزا به هر روز دارای فضای بیشتری می باشند; و همچنین برای افرادی که مطالب زیادی را در طی یک روز یادداشت می کنند بسیار مناسب است; تعداد صفحات این سررسیدها بیشتر از سایر سررسیدهاست و به همین دلیل وزن بالاتری دارند; برای افرادی که می خواهند همواره سررسیدشان همراهشان باشد و آن را حمل کنند مناسب نیست.

از شما دعوت میشود تا مقاله “آشنایی با سررسید اختصاصی و روش تولید آن”  را نیز مطالعه بفرمایید.

مدل دوم: سررسید روزانه (پنج شنبه و جمه با هم)

در این مدل سررسید روزانه به جز روزهای پنج شنبه و جمعه باقی روزهای هفته، هر یک در صفحه ای جداگانه قرار دارند; سررسیدهای پنج شنبه و جمعه با هم فضای کافی و مناسب را در اختیار شما قرار میدهد; تا یادداشت های روزانه خود را در آن ثبت نمایید.

مدل سوم: سررسید دو روزشمار

در هر صفحه از این سررسید دو روز هفته جانمایی شده است; (نکته: روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار گرفته اند) این سر رسید فضاهای کمتری برای نوشتن دارد; و همچنین به دلیل تعداد برگه هایش وزن کمتری دارد و برای افرادی که می خواهند همواره سالنامه شان را همراه داشته باشند مناسب است.

مدل چهارم: سررسید هفته شمار

در این مدل هر هفته از سال در دو صفحه رو به روی هم قرار گرفته اند; در سررسیدهای هفته شمار، شما تنها می توانید یادداشت های کوتاه مانند برنامه های روزانه را در آن یادداشت نمایید; برای افرادی که می خواهند برنامه روزانه خود را به یاد داشته باشند و یا به طور مداوم سررسیدشان همراهشان باشد، گزینه بسیار مناسبی است.

بخش سوم: قسمت پایانی سررسید

قسمت پایانی سررسید، شامل برگه های یادداشت، اطلاعات مهندسی، اختلاف ساعت رسمی، تلفن های ضروری و … می باشد; در برخی از سررسیدها نیز با توجه به سفارش مشتری و زمینه کاری مجموعه سفارش دهنده ممکن است اطلاعاتی متناسب با حوزه کاری آن مجموعه در قسمت پایانی سررسیدها درج شود.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

0 دیدگاه دربارهٔ «نکاتی در باره صفحات داخلی سررسید»

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)