پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

امکانات جدید سررسید های ۱۴۰۳ پارت

امکانات جدید سررسید های 1403 پارت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

سررسید های ۱۴۰۳ پارت با شما حرف می‌زنند…

سررسید های جدید پارت، نسبت به سال های گذشته، امکانات بیشتری را در خود گنجانده‌اند؛ یکی از جذاب‌ترین ویژگی های سررسید ۱۴۰۳ پارت، اضافه شدن قابلیت واقعیت افزوده به تمامی مدل‌ها می‌باشد! در سررسید های جدید، یک QR Code اختصاصی درج شده که با اسکن کردن آن به وسیله دوربین موبایل، مشاهده ویدئوی معرفی خود سررسید و تصاویر گرافیکی جذاب امکان پذیر می‌باشد. اما مهمترین نکته در رابطه با استفاده از فناوری واقعیت افزوده در سررسید ۱۴۰۳ پارت، ارائه دادن شیوه‌ای نوین از تبلیغات می‌باشد؛ در واقع شما قادر هستید از این به بعد، از سررسید های اختصاصی، به شکل جدیدی برای ارائه تبلیغات خود استفاده کنید؛ شما می‌توانید تبلیغات ویدئویی مد نظر خود را از طریق اسکن QR Code به مخاطبانتان نشان دهید که تاثیرگذاری آن، چندین برابر بیشتر از روش های مرسوم که در سررسید های تبلیغاتی بکار گرفته می‌شوند خواهد بود.

بیزینس کارت خودت رو بساز

از دیگر امکانات سررسید ۱۴۰۳ پارت، می‌توانیم به قابلیت ساخت Business card اشاره کنیم؛ در نمونه های جدید سررسید، بارکد مخصوصی تعبیه شده که کاربر با اسکن کردن آن، وارد صفحه‌ای شده که امکان ساخت بیزینس کارت شخصی به شکل کاملا رایگان و با آپشن‌های متعدد برای او فراهم شده است. در نگاه اول، شاید این قابلیت زیاد کاربردی به نظر نرسد؛ اما با یکبار استفاده از این ویژگی جذاب، متوجه کاربردی بودن آن خواهید شد. رابط کاربری ابزار ساخت بیزینس کارت رایگان که در مدل های سررسید ۱۴۰۳ پارت تعبیه شده، بسیار ساده بوده و تمامی افراد بدون نیاز به دانش و مهارت خاصی قادر هستند از آن استفاده کنند. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید به آسانی یک بیزینس کارت شخصی دیجیتال برای خودتان بسازید که در آن، اطلاعات تماس، اطلاعات شخصی، اطلاعات شبکه های اجتماعی و … شما در آن ثبت شده و می‌توانید از آن برای پرزنت کردن و معرفی خود به سایرین بهره ببرید.

بسته بندی شیک، به همراه بوک مارک ماژولار

تمامی مدل های سررسید ۱۴۰۳ پارت، در جعبه های شیک و حرفه ای ارائه خواهند شد که امکان چاپ لوگو و طرح مورد نظر حتی روی جعبه محصول نیز برای مشتریان عزیز فراهم شده است. همچنین در قسمت پشتی جعبه، یک بوک مارک کوچک تعبیه شده که امکان جداسازی آن وجود دارد؛ شما می‌توانید این بوک مارک را از پشت جعبه جدا کرده و از آن، برای نشانه گذاری برگه‌های مخصوصی از سررسید و یا کتابی که در حال مطالعه آن هستید، استفاده کنید که در نوع خود، ویژگی جذاب و جالبی به شما می‌رود. تمامی موارد عنوان شده، در ویدئوی زیر و به صورت تصویری قابل مشاهده می‌باشند.

ویدئوی معرفی امکانات جدید سررسید های پارت

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع ست هدیه تبلیغاتی

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top