پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید ثمین کد ۲۱۰

سررسید اروپایی ثمین

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۲۱۰
قطع اروپایی ۱۲ * ۲۲
نوع کاغذ ۷۰ گرم سفید
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ آبی یخی، بژ، مشکی، قرمز، سرمه ای
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید ثمین

محصولی گرانبها به زیبایی آینده! رنگ های شادش حتی غمگین ترین دل ها را با نور امیدبخش به تکاپو می اندازد. قطع اروپایی کوچک آن با ابعاد حدود ۱۲*۲۲ سانتی متر باعث یک تناسب در نمایش بصری محصول میشود. تجربه ای خوشایند از سهولت در دست گرفتن، که هدف اصلی از طراحی سر رسید ثمین نیز همین است. حمل آسان آن به همه جا!

کاغذ کرمی اندونزیایی

کاغذ سر رسید ثمین از بهترین نوع کاغذ موجود در بازار تهیه می شود. ما از کاغذ سفید استفاده میکنیم. صفحات این سالنامه به کمک چسب و دوخت به هم صحافی شده است. این روش ابداعی هم از مزایای صحافی با چسب و هم صحافی با دوخت برخوردار است.

سفارشی سازی رنگ

رنگ های جلد آن آبی روشن ، بژ ، مشکی ، قرمز ، سرمه ای است. رنگ های شاد آن یک کار انگیزشی است که البته پارت چاپ امتیاز ویژه ای هم به این محصول اضافه کرده است. هر سازمان یا شرکتی می تواند رنگ سازمانی خود را بر روی جلد این سررسید زیبا چاپ کند. شما می توانید رنگ سازمانی شرکت یا سازمان خود را به ما سفارش دهید تا جلد محصول با رنگ درخواستی شما سفارشی شود.

تقویم روزانه

روزنگاشت ثمین یک تقویم دقیق است. همه روزها با دقت در آن ثبت شده است. صفحه بندی این سالنامه شش روزه تنظیم شده است. در این شکل صفحه بندی دو روز آخر هفته پنج شنبه و جمعه در یک صفحه گنجانده شده است. بقیه روزهای کاری در یک صفحه است.

خرید سر رسید ثمین

با مراجعه به قسمت خرید سررسید می توانید از محصولات ما دیدن فرمایید. شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی می باشد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top