پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جعبه انگشتری با بیش از ۲۰ طرح متنوع و جذاب

جعبه انگشتری

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه انگشتری پارت در دو نوع دو تکه و سه تکه تولید می شود. در هر دو نوع، طراحی به شکلی است که انگشتر در میانه و مرکز جعبه یعنی نقطه برخورد قطرهای آن قرار می گیرد. این مکان گذاری دقیق، به این دلیل که از همه جای جعبه به یک نسبت فاصله دارد، زیبایی خوشایند و ملایمی می آفریند. اگر داخل جعبه با آستر مخملی کار شده باشد، این زیبایی چشمگیرتر خواهد بود. ضمن اینکه این نوع زیباشناسی هندسی، قطعات طلای فروشنده ها و انگشترهای نفیس شان را با خوش سلیقگی قاب می گیرد. فروش در اساس متکی بر تاثیر بصری است. هر چه یک کالا بسته بندی زیباتر و جذاب تری داشته باشد، قطعا فروش بیشتری خواهد داشت. این اصل امروز به یکی از بدیهیات بازار تبدیل شده است. جعبه انگشتری پارت زیبایی و استحکام را با هم ادغام کرده است. این محصول به صورت دو تکه و سه تکه ساخته می شود .

جنس و روکش جعبه انگشتری


جنس جعبه انگشتری پارت از بهترین کاغذهای گلاسه بازار است. گلاسه در جهان کاغذها، در بالاترین طبقات می نشیند. می توان آن را شیک ترین و چشم ربا ترین کاغذ در میان خانواده کاغذها دانست. روکش سلفون این جذابیت کاغذی را چند برابر می کند. اتفاقا به این خاطر روکش سلفون در دو شکل براق و ماتش، گزینه مناسبی برای چاپ لوگو، برند یا هر متن تبلیغاتی دیگری است. متن شما بر بدنه گلاسه سلفون کشی شدۀ جعبه های انگشتری به شیوه های طلاکوب و نقره کوب چاپ می شود. این کار به دیده شده برندتان کمک زیادی می کند.

رنگ بندی بی مرز ، زیبایی بی کرانه !


رنگ بندی جعبه انگشتری پارت مرز نمی شناسد. علاوه بر رنگ های آماده ای چون مشکی، قرمز، کرم، فیروزه ای، طوسی، صورتی پاستیلی، طلایی، سرمه ای، آبی پاستیلی و سفید، رنگ های سفارشی هم در بسته های خدماتی ما موجودند. شما می توانید هر رنگ دلخواهی را به ما سفارش دهید. در پارت چاپ هر رنگی به دست آوردنی است. ما با تکیه بر دستگاه های به روز و مدرن خود و کادر با تجربه و تخصصی مان، همه سفارش های شما را به جعبه هایی زیبا و مقاوم تبدیل می کنیم.

ابعاد جعبه انگشتری پارت : یک زیبایی شناسی هندسی


ابعاد جعبه انگشتری بسته به دو تیکه یا سه تیکه بودن آن کمی با هم متفاوتند. جعبه های دو تیکه ابعادی برابر با ۶*۶*۳ سانتی متر دارند. این ابعاد نسبت های دقیقا محاسبه شده ای هستند که زیبایی و مقاومت را به خوبی به نمایش می گذارند. ابعاد جعبه سه تیکه برابر با ۶*۶*۴*۵ سانتی متر می باشد. همانطور که می بینیم اعدادی که نماینده طول اضلاع هستند همگی با هم نسبت دارند. این تناسب عددی در حقیقت پایه زیباشناسی هندسی جعبه های پارت است.

راه های سفارش در پارت چاپ


برای سفارش جعبه انگشتری پارت دو راه ساده در پیش دارید. مجتمع چاپ و بسته بندی پارت برای آسایش مشتریان گرامی خود این دو راه را با سه هدف پایه ریزی کرده است. یکی از این اهداف سرعت تراکنش ها و آماده سازی است. هدف بعدی ایمنی روندها است و سومین هدف نیز سادگی است. یک روند سفارش و پرداخت باید ساده باشد و مشتری را خسته نکند. ضمن اینکه پویایی بازار اقتضا می کند که هر سه هدف به خوبی و دقت تامین شوند.

خرید آنلاین جعبه انگشتری


روش اول در تهیه جعبه انگشتری پارت، خرید آنلاین است. در این روش شما کافی است که کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با این کار روند خرید برای شما فعال می شود. پس از پرداخت نهایی کالا از آن شما خواهد بود. روند پرداخت کاملا ساده و در عین حال ایمن طراحی شده است. شما فقط چند بار کلیک می کنید و ما محصول را تا دم خانه تان می آوریم.

خرید عمده از پارت چاپ تنها با یک تماس

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top