پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع سررسید سلفونی با بهترین قیمت

سررسید سلفونی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

تنوع بالایی از انواع سررسید وجود دارد که همگی دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند. یکی از سررسیدهای کاربردی که امروزه به شکل های مختلف ساخته می شود، نمونه های سلفونی می باشند. این سررسیدها کاربران مخصوص به خود را داشته و در طرح و مدل های مختلف ساخته می شوند. در ادامه به توضیح کلی در مورد سررسید سلفونی و کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

جلد سلفون چیست؟


مهمترین قسمتی که در ساخت انواع سررسید سلفونی به کار رفته و مشخصه بارز آن با سایر نمونه های سررسید می باشد، جلد آنها است. نامگذاری این سررسیدها به دلیل مواد سلفونی می باشد که در قسمت جلد آنها به کار رفته است و در طرح، رنگ و کیفیت های مختلف استفاده می شوند. سلفون در واقع یک لایه نایلونی نازک است که با کشیده شدن روی یک لایه مقوا یا کاغذ باعث بالا رفتن استحکام آن می شود. سلفون ها دارای تنوع بالایی از لحاظ کیفیت، ضخامت، رنگ و طرح هستند که هر کدام کاربرد و استفاده مخصوص به خود را دارند. در تهیه سررسیدها نیز از این مواد برای لایه رویه یا جلد سررسید ها استفاده می شود. انتخاب طرح یا مدل خاصی از سلفون و کشیده شدن آن روی یک برگه یا مقوا باعث می شود تا استحکام آن نسبت به برگه های معمولی بالا رفته و بتوان از آن برای قسمت جلد محصولاتی مثل سررسیدها استفاده کرد.

سلفون یکی از مواد پلاستیکی است که تنوع کیفیت، ضخامت، طرح و رنگ دارد. هنگام تهیه و چاپ انواع سررسید سلفونی نیز از این ویژگی مواد سلفونی استفاده لازم می شود. هر کدام از کسب و کارها برای جلب توجه بیشتر و تنوع در قسمت جلد سررسیدهای خود، می توانند مناسب ترین نوع را برای سررسیدهای سلفونی خود انتخاب کنند. امکان کاربرد سلفون در تمام ابعاد و اندازه های سررسید وجود دارد. سررسیدهای کاربردی با اندازه های متوسط، نمونه های بزرگ و حتی سررسید های کوچک و جیبی را نیز می توان با جلد سلفونی تهیه کرد. این تنوع در طرح و مدل سررسیدهای سلفونی به عنوان یکی از مزیت های کاربردی است که قابل توجه بسیاری از سفارش دهندگان سررسید می باشد.

کاربرد سررسید سلفونی


انواع سررسید سلفونی نسبت به سایر نمونه های سررسید دارای مخاطبان بیشتری هستند. یکی از دلایل استقبال بالای افراد و کسب و کارهای مختلف از سررسیدهای سلفونی، امکان چاپ تبلیغات های مختلف روی جلد و برگه های داخلی آنها است. بسیاری از افرادی که اقدام به سفارش چاپ سررسید می کنند، هدف اصلی آنها شناخته شدن و تبلیغات است. این افراد با توجه به نیاز خود می توانند از سررسیدهای سلفونی متناسب با شرایط تبلیغاتی خود استفاده کنند. علاوه بر تنوع طرح و رنگ سررسیدهای سلفونی، رنج قیمت این محصولات نیز با توجه به نوع مواد اولیه به کار رفته در آنها متغیر است. این موضوع باعث می شود تا محدودیتی در استفاده از سررسیدهای سلفونی برای کسب و کار و افراد مختلف با بودجه های متغیر وجود نداشته باشد.

یکی از کاربردهای قابل توجه در استفاده از انواع سررسید سلفونی ، کاربرد آن به عنوان هدیه مدیریتی است. یکی از کارهایی که بسیاری از مراکز و کسب و کارها برای شناخته شدن بیشتر می کنند، دادن هدیه های مدیریتی است. این هدایا به صورت ست یا تکی طراحی و اعطا می شوند. هر کدام از مراکز و سازمان ها می توانند از سررسیدهای سلفونی در طرح هایی متناسب با شرایط خود و علاقه مخاطبانشان، استفاده کنند.

از انواع سررسید سلفونی می توان در طرح های عمومی نیز استفاده کرد. طرح های عمومی این سررسید ها توسط مراکز فروش مختلف مثل لوازم تحریر و کتابفروشی ها عرضه می شوند. در این سررسیدها از جلدهایی با طراحی های متنوع استفاده می شود. افراد با سلیقه ها و شرایط گوناگون می توانند طرح و مدل های مختلف از این سررسیدها را تهیه کنند. این سررسیدها برای انجام یادداشت های روزانه در مراکز و محیط های کاری و آموزشی قابل استفاده هستند.

جمع بندی


برای خرید انواع سالنامه ۱۴۰۴ از جمله مدل های مختلف سررسید سلفونی در طرح، مدل و ابعاد متنوع، کارشناسان مجموعه پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با ارائه مشاوره های درست و مختص کسب و کارهای مختلف، امکان چاپ بهترین انواع سررسید از جمله سلفونی در طرح، مدل و ابعاد متنوع را برای شما فراهم کرده اند. کسانی که هدف آنها از سفارش این سررسید ها تبلیغات اختصاصی است، می توانند از بهترین مدل های جلد سلفونی و همچنین لایه های سلفون بین برگه های داخلی این سررسید ها استفاده کنند.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۵۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top